www.sudzibas.lv Nīp Atklāta vēstule JNĪP

Nīp - Atklāta vēstule JNĪP

„Jelgavas nekustamā īpašumu pārvaldei” SIATā kā, diemžēl, zvanot un ierodoties klātienē Jūsu birojā, problēmas atrisinājums vairāku mēnešu garumā nav panākts, vēršamies pie Jums rakstiski kā arī ar masu saziņas līdzekļu palīdzību!Esam Meiju ceļa 35a mājas iedzīvotāji. Vairākkārtīgi (vismaz reizes trīs) ir zvanīts Jūsu avārijas dienestam, lai informētu, ka minētās mājas vidējā korpusa piektā stāva kāpņu telpā ir norauts gaismas slēdzis. Katru reizi zvanot, pirms telefona klausules nomešanas, tiek paziņots, ka problēma ir zināma un tiks novērsta. Tā kā vasaras mēnešos kāpņu telpas apgaismojums nebija pirmās nepieciešamības prece, dzīvojām mierīgi tālāk, cerot, ka kādu dienu gaismas slēdzis kāpņu telpā tomēr parādīsies. Šobrīd problēma ir kļuvusi daudz aktuālāka, jo tumšs ir lielāko dienas daļu. Saprotot, ka operatoram, kas pieņem izsaukumus viss ir ļoti labi zināms, bet darīts joprojām nekas netika, nolēmām klātienē izteikt savu sāpi. Visu cieņu, mūs uzklausīja un solīja tās pašas dienas laikā slēdzi tomēr ievietot tam paredzētajā vietā! Pagāja nedēļa un mūsu kāpņu telpu slēdža vietā joprojām rotāja caurums un divi vadi (skatīt bildes). Ierodoties birojā atkārtoti, uzmeklējot it kā norīkoto cilvēku, atkal saņēmām apstiprinājumu, ka dienas laikā slēdzis tiks salabots. Pirms tam gan nācās uzklausīt cilvēka pārdomas par mājas kopējo parādu, slēdža ierīkošanas izmaksām un benzīna cenu, bet nu kam tagad viegli...Saprotams, ka Jūsu avārijas dienests ir diennakts serviss, bet tā kā plkst. 20.00, lai varētu atslēgt sava dzīvokļa durvis vai droši noiet līdz ceturtajam stāvam, mums joprojām pirms tam ir jāsavieno „uz īso” vadi, cerības ka arī šodien šis sasāpējis jautājums tiks atrisināts ir zudušas..Tādēļ, lūdzam Jūs sniegt mums skaidrojumus par sekojošiem jautājumiem:1. Par ko mums katru mēnesi ar apbrīnojamu regularitāti tiek piestādīts „ Rēķins par pakalpojumiem”, bet pats pakalpojums tā arī netiek sniegts. Jāpiebilst, ka minētais rēķins katru mēnesi ir ap Ls 20. Vienkārša matemātika – gada laikā mēs Jums samaksājam apm. Ls 200, jautājums – par ko???2. Kādēļ mums kā iedzīvotājiem, kas līdz šim ir regulāri veikuši maksājumus par neesošiem pakalpojumiem, ir jācieš dēļ tā, ka Jūs kā apsaimniekotāji nespējat pildīt savus pienākumus un mājai ir izveidojies mistisks parāds vairāku tūkstošu latu apmērā?3. Un pēdējais, bet vissvarīgākais jautājums – kad beidzot Meiju ceļa 35 a mājas vidējā korpusa 5 stāva kāpņu telpā tiks salabots gaismas slēdzis???Tā kā esam pie Jums vērsušies neskaitāmas reizes, ar šo vēstuli atļausimies paziņot, ka līdz atbildes saņemšanai un problēmas novēršanai piestādītie rēķini par „pakalpojumiem” netiks apmaksāti! Cerot uz turpmāku daudz veiksmīgāku sadarbību, Meiju ceļa 35a 5.tā stāva iedzīvotāji!

I

S Slinkieiemitnieki 05.11.2009

Nu ja, ko var gribēt no NĪPA, ja paši pājas iedzīvotāji nevar pat vienu slēdzi nomainīt. Noteikti ka mājas uzkrājums ir negatīvs, tāpēc arī NĪP nereaģē, jo nav tak plīsušas ūdens trubas.

L lampiņa 28.07.2010

Arī es un mani kaimiņi nav apmierināti ar Nīp sniegtajiem pakalpojumiem. Pavirši darbi un tāda pati attieksme.

M musja 28.07.2010

Katrs pats savas mājas saimnieks. Neja kāds no ielas kāpa uz piekto stāvu, lai nozagtu slēdzi. Gan jau paši piektā stāva iedzīvotāji norāvāt.

L lampiņa 28.07.2010

Te kādam Nīpā laikam ļ. nepatīk kritika? :P

X xxxx 28.11.2010

NĪPam vispār ir problēmas ar apgādībā esošo māju apkalpošanu. Ja nevar tikt galā ar esošo namu apkalpošanu, jāmaina namu pārvalde! Es nespeju saprast vairakas lietas.

X xxxx 28.11.2010

Ja sagrabaties tik daudz namu, ka nespejat tikt galaa ar darba apjomu, nu atsakaties. Citadak iznak, ka rekinus piestadat, pie tam man, dzimusham un augusham ridziniekam, radija izbrinu NIP piestaditie rekini par musu dzivokli, kuri Riga par analogu dzivokli analoga maja butu zemaki. Tadas summas maksat un par ko?? Pie mums ari gaismekli nesalaboja. Mes pieteicam, it ka salaboja, bet ne taa, kaa tas bija pirms tam un kaa tam butu bijis jabut. Visam majam sakumaa sava starpa jatiek galaa un es jau gribetu rosinat namu parvaldes nomainu musu maja. Mani neapmierina tie augstie rekini, kas mums tiek piestaditi

X xxxx 28.11.2010

Satrp citu, kadas ir alternativas Jelgavå ar namu parvaldem?

M Maija Zvaguze 12.05.2015

tbildes nav. . Kadas NIPam tiesibas to atteikt?Mes barojam(pilsetas iedzivotaji so nezeligo kundziti)un bez pamatojuma vina saimnieko armusu majas naudinu..Kad mes reiz saksim korekti sradat?Kas jums mila NIPa administracija pelna naudinu un visu maksimaloorganizatorisko darbu dara?..To jums padara majas vecakie, tad ludzu iemacieties sos cilvekus cienit!Mes iedzivotaji jums esam darba deveji .Ludzu cienu gan musu darbam, gan jusu darbam!..Ludzu Nameja-2 steidzigi gaida likumigu atteikumu par kakisiem! Ar cienu Nameja -2, majas vecaka: Maija Zvaguze

T Tuziks 01.11.2015

Intersants uznemums.attieksme runajot ka pret suni.ko jauta nezina.kas tie par darbiniekiem.naudu suc ara pa pilnu programu.bet kvalitate nulle.ne kads zinojums ka nebus udens.neviens nestrada un neko nelabo.sedi ka mukis visas brivdienas un plus darbadienas bez udens.vnk brinishkjiga kompanija.

T Tuziks 01.11.2015

A Anoli 12.11.2019

Tādu attieksmi, kāda ir NĪPā grūti atzīt par civīli pieklājīgu. Pirmkārt, tās padomju laika " tirgusbābas" kas tur strāda administrācijā, kā ari inženieri, itsevišķi Uljanenko, nepārzin valāsts valodu, viņu uzruna ir rupja, ciniska, uzvedība zemiska. Pēc sarūnām ar tām rodas sajūta, ka tām "kundzēm" ir pārliecība, ka nevis namu iedzīvotāji NĪPu uztur, bet otrādi. Kad vienreiz Vidžis ievedīs kārtību savā " valdībā" !?