Niks sauliite - Niks sauliite

Labdien mīļie lasītāji. Pamanīju, ka viens cilvēks ar niku Sauliite, nu šausmīgi uzspiež savu viedokli, apsaukā un aizvaino cilvēkus. Tiešām nesaprotu, vai administrācija arī neredz to, ka viens piedodiet cūķis atļaujas visu ko vien viņš grib. Protams, ka katram cilvēkam ir savas viedoklis, bet nu kādam viņu uzspiest pie tam aizvainojošā veidā ir mazliet par traku. Priekš tam šis ir sūdzību portāls, lai varētu uzrakstīt savas domas gan par parastām firmām, gan par kredītiestādēm, gan citām iestādēm.Ja Tev nepatīk kāda sūdzība nenozīmē, ka esi visu varenais Dievs lai varētu otru nolikt melnāku par zemi.Vienkārši nesmuki!

T TOP 21.10.2011

Pilnībā piekrītu raksta autorei!

M Mēnestiņš 21.10.2011

Nav tiesa, Sauliite ir forša meitene, un takstītam nekad nedrīkst ticēt, lai neiznāk kā Agnesei, kura izlasījusi uz šķūnīša durvīm uzrakstu
хуй, trīs reizes pārkrāva šķūnītī malku, bet kāroto mantu tā arī neatrada.Lai jums visām jauks šis vakars mantas meklējumos!

S Sauliite 21.10.2011

Tu aizmirsi minēt kaut vienu piemēru, kur būtu kādu apvainojusi, apsaukājusi vai kaut vai viedokli uzspiedusi! Tas, ka mans viedoklis nesaskan ar Tavu, vēl nenozīmē, ka tas būtu nepareizs! Ja nevēlies saskarties ar pretējiem viedokļiem, tad uztaisi vien savu portālu, kuram pieeju atļauj tikai noteiktu viedokļu īpašniekiem!

A Anna 21.10.2011

Zini sauliit...Ja tev jau varētu teikt to pašu, ja tev nepatiik otra cilvēka viedokli tad nelien saja portala un nelasi ko šeit raksta.
Un mēnestiņs laikam ir sauliites bruutgaans.Kurš pa šķūņiem vaaveriites meklēēē!!!

S Sauliite 21.10.2011

Anna, nereizi neesmu teikusi, ka kāda viedoklis man nepatīk. Šeit "ielienu" tikai, lai izteiktu savu viedokli un nepieciešamības gadījumā arī, lai to aizstāvētu. Ja kaut kas neapmierina vari nelasīt, vai arī vērsies Satversmes tiesā ar lūgumu aizliegt vārda brīvību!

T ToAnna 21.10.2011

Tava vāverīte ir ar spalviņām, vai skūta? Man personīgi patīk tikai rudas un kuplas vāveres!

S Samanta 21.10.2011

Sauliit, kā tad sanāk tu vari izteikt savu viedokli pareizāk sakot uzspiest, bet kad otrs ko uzraksta tu cilvēku aizvaino. Varbūt pati vari nelasīit komentus ja tev kas nepatiik???

S Sauliite 21.10.2011

Ja no tā vien, ka kādam ir savādāks viedoklis nekā Tev, Tu jūties aizvainota, tad ieteiktu apmeklēt psihologu vai nepieciešamības gadījumā arī psihiatru.

D Daiga 21.10.2011

Mēnestiņ a tu daudzus hujus pa dienu atrod skuuniiti.A vispaar tev netraucee dziivot tas ka esi pedins jo kaa nekaa apkaart tomeer ir cilveeki ar normaalaam orientaacijaam?

D Dons 21.10.2011

Saulīte labāk turētu savu muti ciet, smird pēc pimpja te

S Sauliite 21.10.2011

Don, rūpīgāk apdomā, ko pie datora dari, tad arī nebūs tās smakas!

D Daiga 21.10.2011

Sauliit smirdi jau tu. Šausmas pilniigi pec vecas puvuzas zivs. FUUUU kad pēdējo reizi biji mazgāties sauliit?

T Točno 21.10.2011

Točno, izskatās, ka piektdienas vakarā Tvaika ielā būs notikusi brīvlaišana.Grūti gan pirmdien būs visus saganīt atpakaļ, nu gluži kā tādus lopiņus.

M Maira 21.10.2011

Mīļie tautieši nenolaižieties līdz tās Saulītes līmenim viena nekulturāla padauza ar zemu intelekta līmeni. Lai tak viņa vārās savā sulā. Pretīga bāba!!! Goda vārds riebj, ka Jūs iesaistaties diskusijā ar tādu zarazu!

L Liepai 21.10.2011

Vislabāk kunilingu esot taisīt tieši menstruāciju laikā, esot gluži kā brētliņas tomātu mērcē!Iedod savam čalim uz pohām kādreiz palaizīt.

D Daiga 21.10.2011

Ak Dievs, mums ir pazudis viens pacients Tvaika ielā un tieši ar niku sauliite.Šķiet šī komentētāja sauliite ir tieši mūsejā.Sauliite tavas maajas Tvaika ielaa Tevi gaida!!!

T Tvaikaielassanitārs 21.10.2011

Pie mums nav niku, ir tikai numuri pie pēdas.

D Daiga 21.10.2011

Saulīt Tu jājies arī sarkanajās dienās?????????????????????? FUIIIIIIIIIIIIIII!!! Cūka!!!

D Daiga 21.10.2011

Mums ir ne tikai niki sauliites, bet ir arii napoleoni un Dievi tie kungi. Un sauliite mūsu kliinikaa aarsteejas jau gadi pieci.

D Dons 21.10.2011

Saulīt cik prasi pa stundu!?