Nikni suni bez uzpurniem un kaklasiksnam - Briesmas

Sudzos par to, ka daudzkur loti biezi saimnieki palaiz sunus bez uzpurniem un jelkadam saitem. Pat tadus dzivniekus, kuri rej uz cilvekiem, skrien klat, pat ir tacu pietiekosi daudz cilveku sakosti, ari tv pat to ir radits. Nav ko brinities, ka nav kasd nes pastu, utt. Kurs grib, lai vinu sakoz? Starp citu, ja suni nenoker un nevar dabut roka, tad japotejaS PRET TRAKUMA SERGU, DAUDZAS SPRICES. Ar klainojosi suni loti daudz manami. Liekas sikums, kad iekodis pasiem sudzibu lasitajiem, nebus ne parazitu, ne slikto skolu, bus lielakas problemas.

I

R Ramona 19.12.2008

Es zinu, arī cilveki nemirst no piparu gāzes, esmu pūtusi, tapēc zinu.Ja man uzbrūk, es pūšu momentālīgi, uz līdzenas vietas un baloniņu ziemā nēsāju mēteļa piedurknē, lai viena sekundē varētu pūst!

S Suns 19.12.2008

Tev nav žēl pūst virsū?

T Tomass 19.12.2008

Ja kož Tad ir par ko! Suns nepiedzims ar naidu pret cilvēkiem, viņš tiek vainu apmācīts tā izturēties vainu ar cilvēku apbižots, par gotu kam ir naids. redzot klaidoni daudzi uzskata kad viņam ir trakumsērga, kautgan tā nava. tas ir taspats kā baidīties no AIDS un teikt kad vissiem jauniešiem kas dzīvojās pa klubiem un visiem bezpajumtniekiem ir viņš.

L LMT klients 19.12.2008

Pilnīgi piekrītu - suņiem ir vajadzīgi uzpurņi, ja tu ar viņu aizej pastaigāties.Un šī problēma, man šķiet, ir visur...
Manu bērnu arī sakoda viens "sunītis", kurš it kā tikai spēlējās (saimnieki stāvēja un smejās - kropļi!!!).Viņš jau nekož!Tikai pēc tam bērns dabuja gulēt traumās, saņēma potes pret trakumsērgu un rezultātā kavēja skolu.
Visus tos saimniekus vajadzētu tā kārtīgi sodīt, lai atcerās uz visu atlikušo mūžu - par dzīvnieku ir jādomā!Un dzīvnieks nav vainīgs saimnieka bezadbildībā.

S Suns 22.12.2008

Man nav uzpurņa!

S Suns 24.12.2008

Vau vau. manio neviens nemiil.

S Suns 25.12.2008

Es gribu eest vau vau...

S Suns 30.12.2008

Vauy vauyaay

Mamma 31.12.2008

nekaitini un neskaties acis tad tevi neaiztiks.

J Juris 31.12.2008

Vispār jā, nedrīkst acīs skatīties nikniem suņiem un veikt straujas kustības.

E ella 05.01.2009

Saimniekiem jāliek lieli sodi un jāierosina kriminālprocess pret saimnieku par vieglu miesas bojājumu nodarīšanu, ja nevar savākt savus suņus!!!

Mamma 05.01.2009

ella vai tu blakus staveji un visu redzeji, katik gudri runa. varbut viss bija savadak.

M Miks 06.01.2009

cilvekiem jaliek bargi sodi-ka neprot iztureeties pret suni...

suni uzbruk
a)maziem berniem-jo vecaki nau iemacijusi ka jaizturas pret svesu suni
b)cilvekiem ar loti mazu IQ, kuri ir stulbi ka zabaki, pashi izprovicee un tad raud..
c)cilvekiem kuriem bijusi vecaki kas nau iemacijusi ka jaizturas pret suni...it seviski svesu...

Mamma 06.01.2009

mikam taisniba.

K Kiaspars 08.01.2009

Suņi ir jāmīl, tad viņi nekodīs!

Mamma 08.01.2009

pareizi.

J Juris 08.01.2009

Un jābaro!

Mamma 08.01.2009

cilveki tagad niknaki par suniem, lai ta pasi ari nesa uzpurnes.

Z Zirgs 08.01.2009

IIIIIIIaaaaaāāāāāāāāāā.

Z Zirgs 09.01.2009

a suņiem ir garšīga gaļa, esmu to mēģinājis.