Nikni suni bez uzpurniem un kaklasiksnam - Briesmas

Sudzos par to, ka daudzkur loti biezi saimnieki palaiz sunus bez uzpurniem un jelkadam saitem. Pat tadus dzivniekus, kuri rej uz cilvekiem, skrien klat, pat ir tacu pietiekosi daudz cilveku sakosti, ari tv pat to ir radits. Nav ko brinities, ka nav kasd nes pastu, utt. Kurs grib, lai vinu sakoz? Starp citu, ja suni nenoker un nevar dabut roka, tad japotejaS PRET TRAKUMA SERGU, DAUDZAS SPRICES. Ar klainojosi suni loti daudz manami. Liekas sikums, kad iekodis pasiem sudzibu lasitajiem, nebus ne parazitu, ne slikto skolu, bus lielakas problemas.

I

A Aija 06.10.2008

suņu izpaltību jāierobežo tāpat kā ieroču. lopiņi jau izauguši nav vainīgi, ka nav audzināti un sisti vai mērdēti badā. saimniekus kāliek ķurķī.

A Aigars 08.10.2008

Ja suns ir zemāks par 30cm. skaustā tad viņu var vest pastaigā pavadā bez uzpurņa, bet ja augstāks tad obligāti jābūt uzpurnim un pavadiņai.

L Liene 20.10.2008

Laura, pēc likuma ir jābūt gan pavadai gan uzpurnim gan zetoniem, kas pierāda ka suns ir potēts un ka ir nomaksāts par viņu pašvaldības nodoklis!!! sarunas šīs tēmas ietvaros ir bezjēdzīgas!!! man ar ir suns un diezgan nopietns vienmer kad eju ara uz ielas uzlieku uzpurni un dazi atvainojos debiliki pat tad atlaujas puksteet!!! Nu kaa lai pastasta ka mans asins suns nav nekads asins suns, ko tad man vispar uz ielas ar vinju neradities kaut kadu jefinju del????

L Liene 20.10.2008

Un bieži vien cilvēki paši ir vainīgi ka tie suņi viņus sakož! Nemāca saviem bērniem, ka nedrīkst līst svešiem suņiem klāt, ka nedrīkst viņus kaitināt!

J just me 03.11.2008

Bet kā lai suns mani aizstāv pret uzbrucēju, ja viņam būs uzlikts uzpurnis?

E ella 03.11.2008

PAR SUNI MAKSA NODOKLI, POTE, FRIZE UN KAD MAKSAS TIE KAKU SAIMNIEKI TO VISU!!! NEPOTE, LAIZ ARA, NEMAKSA NODOKLI, TIE TIK VAZAJAS PA TREPEM UN CURA, IZPLATA BLUSAS

B beibe 04.11.2008

jaa protams, es nevienu suni neesmu redzejusi kas vazaatos pa kaapnu telpaam :D:D:D:D:D

E ella 05.11.2008

RUNAJA GAJA PAR SAIMNIEKU SUNIEM UN PAR TO KA RUNCU SAIMNIEKIEM PARAK DAUDZ KAS ATLAUTS

J just me 05.11.2008

Ella!Izslēdz to kapslock taustiņu!Un iemācies sakarīgi rakstīt un lietot tastatūru:)

E ella 09.11.2008

MASN DATORS KA GRIBU TA RAKSTU, NEPATIK NELASI:)

B beibe 09.11.2008

tavs dators, bet ne tava majaslapa, tu te neesi viena

E ella 09.11.2008

NEPATIK NELASI!DDDDDDDDDDDDD

J Juris 21.11.2008

Mani uz ielas vienreiz sakoda kaķis, ko man tagad darīt?

F FAKTS 21.11.2008

SAMEKLE SAIMNIEKU UN SASKRAPE VINU!

J Juris 21.11.2008

Lieta tāda, ka tas tagad ir mans ruņčuks, bet agrāk pierderēja kādam biezajam, kuram biju džipu saskrāpējis.

R Raivo 21.11.2008

Ну и где интресно службы занимающиеся отловом собак без поводков и намордников? В Кенгарагсе по адресу Маскавас 254/6 есть напротив дом старой постройки сейчяс его огородили слегка. но не в этом суть. В этом доме живет хозяин рыжей п и *данутой собаки которая носится без ошейника и намордника по всему району и бросается на всех. Интересно кто эту проблему будет решать? или будем ждать пока она заболеет бешенством и перезаражает пол города? Хотелось бы чтоб муниципальная полиция обратила на это нарушение внимание и приняла соответствующие меры.

N navsvarigi 21.11.2008

Nav ko ar tiem suņiem ņemties: ja palaiz'bez uzpurna lielu suni, kurs nav no tiem mierigajiem suniem, tad jaraksta iesniegums uz Municipalo policiju. Musu valsts ir idiotismu pilna: cilvekiem uzbruk suni un nekas netiek darits. Sunja tiesibas tiek pielidzinatas cilvekiem. Arprats!

M Maris 29.11.2008

uzpurnim jabuut tikai un vienigi SABIEDRISKAJA TRANSPORTA un pie vetarsta kad suni izmeklee arsts...
Un jebkura cita gadijuma jabut tikai pavadinai 1, 5 metri un VISSS
un nekads uzpurnis nau jalieto, un tas bija smiekligakais par tiem 30 CM skaustaa...sen nebiju taa smejies...
un pirms ko rakastat palasiet MK noteikumus-nevis ES ZINU

D deta 29.11.2008

KUR IR REDZETS KOKERSPANIELS AR UZPURNI? VIENREIZ VEDU TRAMVAJA UN PEC NOTEIKUMIEM UZVILKU TO UZPURNI, SUNS DUSMIGS, TAUTA MANI KA PEDEJO SADISTI NOLAMAJA!!! MAN TIE KAKI AR UZ NERVA BESI, CURA TREPES, STAIGA KUR PATIK, NAV POTETI, NODOKLI NAV MAKSATI!

M Maris 03.12.2008

uzpurni ari jaiemaca nesaat Deta-tad jau esi slikta saimniece ka savam milulim neesi iemacijusi uzpurni neesaat-tas var loti atspeleeties-piemeram pie vetarsta-daudzi vetarsti baidaas-un vienkarsi vai nu Tu liec uzpurni-un vins izmeklee suni-jeb neliec-un ejiet pie cita arsta-
Jeb narkoze-kas suna muzu samazina 10-15% no kopeja dzives ilguma...
uzpurnis NAU JALIETO PEC MK NOTEKUMIEM, IZNEMOT SABIEDRISKO TRANSPORTU, bet tas sunu deel jamk sunim nesaat...katraa normala sunu skola to maaca...