Nikni suni bez uzpurniem un kaklasiksnam - Briesmas

Sudzos par to, ka daudzkur loti biezi saimnieki palaiz sunus bez uzpurniem un jelkadam saitem. Pat tadus dzivniekus, kuri rej uz cilvekiem, skrien klat, pat ir tacu pietiekosi daudz cilveku sakosti, ari tv pat to ir radits. Nav ko brinities, ka nav kasd nes pastu, utt. Kurs grib, lai vinu sakoz? Starp citu, ja suni nenoker un nevar dabut roka, tad japotejaS PRET TRAKUMA SERGU, DAUDZAS SPRICES. Ar klainojosi suni loti daudz manami. Liekas sikums, kad iekodis pasiem sudzibu lasitajiem, nebus ne parazitu, ne slikto skolu, bus lielakas problemas.

I

M Moceklite 08.08.2008

Nu Un varbut pats rida sunus uz gajajiem un sapno par karjeru tiesi gestapo!Ir mesli ar nikniemsuniem, vini jasaker un viss!
Nu Un laikam Juris vien ir, kass par krieviem slikti dirsa, nepatik ka topaa ir suni nevis vina murgojums!

B Brīnos 08.08.2008

Palasos te visas sūdzības un brīnos: visiem kautkādas problēmas- slikti apkalpo, kāds ir uzbļāvis, kautkas ir salūzis, kāds ir ar pārtiku saindējies. ... utt visādas muļķības. Man gan viss ir kārtībā. Par internetu nesūdzos, par kabeļtelevīziju nesūdzos, mobilie sakari strādā... Pārdevēji, viesmīļu man smaida, suņa kakā neesmu iekāpis, darba gevējs man makssā labu algu un apmaksāa visu nodokļus... Varbūt vaina tomēr ir Jūsos pašos.

D ds 09.08.2008

TIESAM NOPIETNA TEMA, SUNUS NEKER BET BIBLIOTEKAS CEL, VAR IET AR NOKOSTAM KAJAM UZ BIBLIOTEKU.

paarreecos nejeegaa :"D

D ds 09.08.2008

Komentēja: Brīnos 08-08-2008
piekriitu

dazreiz tieshaam smiekligi. saits bezjeegaa uztaisiits iznemot to, ka var nozinot par nekvalitatiivu preces darbiibu un pabriidinaat. Neviens jus te tikuntaa sitadu teemu deel nenems veeraa.

I Imants 15.08.2008

bez sodiem nebūs rezultāti

J Janina 15.08.2008

Ta ir loti nopietna problema, kuru neviens nerisina.Es gaju uz darbu centra pulksten sesos no rita un redzeju divus loti lielus sunus bez saimnieka unn uzpurna!Rigas centra, gandriz kaa laukos.

O osis 15.08.2008

Pilns ar tādiem suņu saimniekiem, kuriem pašiem bail pa ielu staigāt. Paņem tad suni, lai pats justos droši, un citiem tik saka - nebaidies, mans suns jau nekož! Tavs "mīlulis"varbūt arī nekož, bet citu tas pats "mīlulis' var neuzskatīt par savējo un visādi var sanākt.
Ir jau vēl otra šķira ļaudis, kuri savai drošībai suņuku - mīļumu palaiž bez siksnas paskraidelēt- tā teikt, lai sargā saimnieku pa perimetru. Vērtējošu skatu apkārt, pačotnā gaitā pats velkas nopakaļ krancim itkā tā būtu vispārpieņemta norma sabiedrībā, un, ja kāds baidās, tad pats vainīgs.
Sodus - sodus vajadzētu palielināt par šādiem pārkāpumiem!!!

P piekritu! 24.08.2008

tā tiešām ir problēma

H hma 27.08.2008

Piekrītu.

N Nata 27.08.2008

Tema ir aktuāla, vienīgi kas nepatīk-cilveks, kurš to visu ir sarakstījis.Esmu jau lasijusi tavu sudzību par krievu parazitem. Labāk jau neko neraksti vairak... Vai ļoti patīk sudzeties?? Ja tev pašam ir slikta dzīve-pamekle iemeslu sevī. Ja pašam ir pilna dvesele ar naidu nav ko citus vainot.

A Agnese 04.09.2008

Šī "Suņu lieta" liek aizdomāties.. un ne jau par suņiem.. PAR CILVĒKIEM GAN!! Cilvēks ir tas, kurš ir saimnieks un ved suni ārā bez uzpurņa un siksnas. Cilvēks ir tas, kurš klaidoņus neizķer un atļauj tiem staigāt brīvā vaļā. Žēl, ka mēs paši to pieļaujam :(

A Aigars 05.09.2008

Iesaku lietot piparu gāzes baloniņus, veikalā 2-3Ls. Pašam bieži sanāk iet caur mežu un sastapt dažāda izmēra un niknuma pakāpes kvekšķus ko saimnieki palaiž bez pavadas un uzpurņa. Laikam iedomājas ka tā ir viņu privātā teritorija un mana atrasšanās mežā ir pārkāpums. Protams suņa veselībai tas par labu nenāk, bet izrauts gaļas gabals arī manu veselību nevairos. Sargi sevi pats un Tas Kungs tevi sargās.Bet ja čīkstēsim par sakarībām starp suņu ķeršanu un bibliotēkas celtniecību un paļausimies uz pašvaldības policijas modrību un suņu saimnieku godaprātu tad sen jau būsim nokosti .

U Uldis 05.09.2008

Ej arstet savu psihologisko tramumu. Mani berniba sakoda 4 sunji un visos gadijumos bija mana vaina. Turklat ar trakumsergu slims dzivnieks, ja nemaldos, tad nomirst paris dienu laika..un tadiem parasti neiet blakus ipasnieks ar siksnu rokas

A Aigars 05.09.2008

Duksīts tam īpašniekam ar vissu siksnu pie rokas krāmē virsū treknu mīksto. Un neiet runa par trakiem suņiem bet gan par to īpašniekiem kas netiek galā ar saviem mājlopiņiem. Paldies Uldim par rūpēm, bet no psiholoģiskām traumām nesirgstu, jo cik vien sevi atceros, vienmēr mūsu mājā ir bijuši suņi.

L laura 18.09.2008

esmu pret to, ka sunji iipashi taa saucamie asinssunji staigaa bez uzpurnja, tachu - peec likuma NAV jaabuut uzpurnim :( pavadai gan jaabuut

Z zzz22 19.09.2008

Njā. Arī es esmu saskārusies ar tādu problēmu. Kad mājās stāvot pie lifta kaimiņš stāv ar savu bulterjera šķirnes suni (protams bez uzpurņa) un vēl smīkņājot par to, ka man no viņa bail, rīda virsū (itkā pa jokam ). Trūkst vārdu. Teikt kaut ko šādiem cilvēkiem nav jēgas, jo viņi uzskata, ka viņu "mīlulis" taču nevienam nekad mūžā neiekodīs!

N njā 22.09.2008

Liene, par to bibliotēku celšanu- tas, ka tu nekad neesi bijusi bibliotēkā, nenozīmē, ka tā ir nevajadzīga citiem ... :) Arī bibliotekāri grib strādāt normālās, remontētās, sakoptās telpās!

T tanaka 26.09.2008

Butu japienem meri, likumi un jasoda sunu ipasnieki, dzivnieki nav vainigi.

D Dusmīgā 02.10.2008

Pilnīgi piekrītu par soda mēriem saimniekiem, kuriem ir nikni suņi un tie staigā bez pavadām un uzpurņiem. Man pašai ir neliels suns un redzot nākam "iespejami" nikno suni - sagatavoj rokās pavadiņas karabīni - ja kas tad lai gāztu.
Bet atkal cita problēma! Ko darīt ar neaudzinātiem bērniem un "aprobežotiem" vecākiem, kas nemāca bērnus cienīt dzīvības. Iespejams, ka arī vajadzētu sodīt tādus degradējušos cilvekus. ...Kādu laiku atpakaļ viens tāds sīcis iespēra manam 3 mēnešus vecam kucēnam (20 cm augstums) pa vēderu...bet tā gādīgā mamma tikai noskatījās, laikam nodomāja "malacis mans dēliņš, lai mācās sevi aizstāvēt, jo nākotnē tāds budzis var viņam arī uzbrukt"...Ko tad tas kucēns viņiem bija izdarījis??? Nebūtu cilveku uz ielas, iegāztu tai dāmītei pa purnu:( Viens pluss - viņi vairs nerādās mūsu rajonā.

L laura 06.10.2008

atgaadinu: NAV LIKUMA, KAS NOSAKA, KA JAALIETO UZPURNIS!!! tik vien jaabuus siksninjai, kas nav garaaka par 1, 5 m