Nezināms logu serviss 25596360 - Uzmācīgi zvana

Nezināms numurs regulāri zvana un piedāvā "itkā" bezmaksas pakalpojumus. Rezultātā tas viss pārvēršas par murgu. Jo sākotnēji sniegtā informācija ir maldinoša. Uzmanieties, ja jums zvana un piedāvā logu remontu no šī numura 25596360. Arī nesniedz informāciju, kur ir ieguvuši informāicju, bet ir zināms, ka uzrunā vārdā, tas nozīmē, ka ir piekļuve datiem.

P

P predmeti 22.03.2019

No šī numura zvanīja arī mums. Atbrauca un piestādīja astronomisku summu par konsultāciju. Secinājums bezmaksas ir tikai siers peļu slazdā. Uzreiz jāprasa, kur ir ieguvuši numuru un kās auc zvanītāju. Krāpnieki 25596360

L Liam 28.06.2019

Man arī zvanīja un piedavāja logu servisu. Pajautāju kur dabuja manu numuru un tē zvans uzreiz beidzas.