Nezināms Jurists - Nekompitence

Sievai it kā šķiršanas prāvā esot jurists, kas atsakās ne tikai nosaukt savu vārdu un uzvārdu vai arī Juridisko kantori uz kuru strādā, bet arī pēc mana jurista lūguma nosaukt savu licenzes nummuru.
Bet šodien sācis draudēt pa telefonu gan man, darugiem un manai mātei. Personīgi saņēmu no viņa īsziņu: Lai gatavojos putru ēst, jo tuvākajā laikā atbraukšot ciemos un izdauzīšot man zobus. Pēc kā zvanijis manai mātei un jautājis manu dzīves adresi. Ir viena nianse viņa nekompententi sastādītajā iesniegumā par šķiršanos, kurā ir vairākas gramatiskās kļūdas, nezinu kā Tiesas kanceleja to vispār ir pieņēmusi! Ir norādīta dzīves adrese.
Kā arī zvanās 2 naktī un sūta īsziņas: Ko nomīzi?
Jurista nummuri:28621133 un 29665539. Varbūt kāds pazīst šo saucamo Juristu?
Par kuru šodien tika rakstīts iesniegums Valsts policijā par draudu izteikšanu, kā arī rīt tiks rakstīts iesniegums Juridiskajā kolēģijā, par tā saucamā jurista kompetenci strādāt, Juridisko kodeksu pārkāpumu. Kā arī pēc atbildētāja lūguma ir tiesības zināt kas par Juristu, Juridisko kantori pārstāv prasītāju, lai savstarpējie juristi veic saraksti LR likumdošanā noteiktajos aktos.

būšu ļoti pateicīgs par jebkādu informāciju te vai arī uz e-pastu.

V Vīra draugs 31.01.2012

Lūgums palīdzēt!

P Patiesība 31.01.2012

1. Jurista darbam nav nepieciešama licenze!
2. "Juridiskas kolēģijas" nav! Ir Juristu biedrība un Advokātu kolēģija!
3. Juridiskais kodekss neeksistē!
4. Draudi izsist zobus nav uzskatāmi par noziedzīgu nodarījumu!
5. Jums droši vien zvanīja parādu piedzinēji, nevis juristi!

A Anonīmā 01.02.2012

Nekompetence nevis nekompitence!

V Vīra draugs 01.02.2012

Kādi parādi??? Zvanija no sievas puses, tā arī viņš bija pateicis! Jebkurus draudus var uzskatīt par reāliem, to defenē LR Krimināllikums! Jurists var palīdzēt sastādīt iesniegumu, to es zinu, bet jurists bez advokāta licenzes nedrīkst klientu pārstāvēt tiesā, bet šis cilvēks uzdot sevi par advokātu!
Kodekss skaitās zvērests, kas tiek nodots, tur arī ir ētikas kodekss: http://www.advokatura.lv/src2.php?open=kodekss

I ievaa 01.02.2012

Nevis defenē, bet definē. Jebkurš jurists bez licences (juristiem neviens nekādas licences nedod), pat jebkurš nejurists, vienkārši pilngadīgs rīcībspējīgs cilvēks var pārstāvēt jebkuru personu tiesā uz notariālas pilnvaras pamata. Attiecībā uz laulības šķiršanas lietām gan ir nepieciešama speciāla pilnvara, bez tam tiesām nepatīk, ka nav ieradušies paši laulātie, bet tas tā - atkāpei. Lūdzu nejaukt vienkāršus juristus ar zvērinātiem advokātiem. Un vajadzētu tomēr kaut ko apgūt, pirms publicēt analfabētiskas sūdzības...

I indiga 01.02.2012

visi tik pārgudri :D