www.sudzibas.lv New Yorker vinji nepadomaa!!!!!

New Yorker - vinji nepadomaa!!!!!

New Yoker veikalos ir tizlas kabiiniites durvis -ne krampiishu pat ne durvju rokturu!! ja kaads neredz kad kabiiniitee kaads ir tad tevi var atsist ar durviim un tev buus zilums vai tu buusi apkaunots jo tas cilveeks redzees tavus plikumus! cik ideaalas durvis!!!

D

A Andris 08.08.2008

vēlies vieglu peļņu??praktiski nedarot neko???!!tad atver šo adresi http://www.manaideja.lv/?r=2940 un tālāk seko norādījumiem!! neizklausās vilinoši???3 mēnešu laikā man no šiem 2 latiem kontā ir ap 380ls un pēdējā mēneša laikā vien jau esmu saņemis 230ls un tas tikai apmēram 2 stundu darbs katru dienu internetā!!pats nekad neticēju šādai iespējai pelnīt bet tagad tā ir realitāte!!nekur labāk nekad nebiju ieguldījis 2 latus!! http://www.manaideja.lv/?r=2940
pēc tam raksti googlē pievienot komentārus atvērsies tūkstošiem lapu un met iekshaa savu linku!!!elementāri!!!

A anna 08.08.2008

shis veikals ir galiigi garaaam!pirmkaart viss puteklos netiirs apkalposhana sudaaa!un dreebes tik nekvalitatiivas ka arpraaaaaac nav briinums kadas cenas taads produkts!bet vismaz vareeja puteklus noslaucit

B Brīnos 08.08.2008

Palasos te visas sūdzības un brīnos: visiem kautkādas problēmas- slikti apkalpo, kāds ir uzbļāvis, kautkas ir salūzis, kāds ir ar pārtiku saindējies. ... utt visādas muļķības. Man gan viss ir kārtībā. Par internetu nesūdzos, par kabeļtelevīziju nesūdzos, mobilie sakari strādā... Pārdevēji, viesmīļu man smaida, suņa kakā neesmu iekāpis, darba gevējs man makssā labu algu un apmaksāa visu nodokļus... Varbūt vaina tomēr ir Jūsos pašos.

K Katrīna 10.08.2008

Piekrītu ka nevajag būt tik Pesimistiskam cilvēkam. Visam ir savi mīnusi un plusi. No šīm sīkajām sūdzībām nekas nemainīsies.

Nemeklējiet problēmu citos, bet vispirms sevī. (kopumā par visu)

K kate 16.12.2008

cilveki varetu paskatiities sakuma uz sevis... pardevajiem varbut pieriebies vakt aiz rupji runajot- cuukam meitenem, kas veselu kaudzi apgerbus atstaj kabiines, un nosvies kur pagadas...apkalposana suda :D viens no retajiem veikaliem kur pardeveji neuzbazas cilvekam lai tik tu kaut ko noperc un izturas pec teiciena -ka tu pret mani, ta es pret tevi...Pastrada kaut dienu veikala un pamaniisi ka darbinieki censas un pulas lai vis butu daudz maz normala kartiiba

K Kindaa 21.03.2009

Manuprāt New Yorker Ir labs veikals.
Man nekas nesaplīst, nekādi caurumi viss ir ok!

Varbūt Jūs mazgājat tās drēbes, ka viņas pēc tam plīst? ;D
Man tā bij gadījies. ;]

Takšto viss būs labeh ;D

ūn ja Jūs zināt kāda tur ir kvalitāte un tā jau noticis vairākas reizes, tad pričom pērkat vēl? vnk. neeiet uz to veikalu un viss. ;D

S Shizo 29.07.2009

man tā bode patīk.
nekādu sudzibu no manas puses.. mošk ieraksta autoram vnk nebja ko darit? ka tik padirst veikalam virsū

E Elle 16.06.2010

jā, tas tiešām..

K Kitija 01.04.2011

jā, par to atvēršanu - tā tiešām taisnība. ir tā gadījies, ka neredz un vienkārši atver durvis, labi, ka nebija redzami baigie plikumi.

K Kliente 500 04.08.2020
Slikts serviss

Nepatīkami, ka pārdevēja neatvainojas, ka precei pie kases augstāka cena, bet beigās izrādās zemākā, kas norādīta uz preces. Jāseko līdzi.