www.sudzibas.lv New Yorker iedurās drošības pikstulis kājā

New Yorker - iedurās drošības pikstulis kājā

Cienījamie,pircēji!
Dodoties uz šo veikalu vakar 02.10.2012 saskaros ar kautko briesmīgu,devos pie veikala darbinieces ar jautājumu,kura šķiroja drēbes,ņemot nost tos pīkstuļus un atverot ir kā naglas veidīga,un zemē pie viņas galda bija nokritusi tā "nagla"un es vinu pat neredzēju ka vispār kautko tādu varētu iedomāties, un es tai uzkāpu virsū man pilnīgi izdūrās cauri zābakam 2 cm gara,bija ļoti sāpīgi noliecos zemē un vilku ārā to naglu saucamo,un tā pārdevēja neko tikai "atvainojot būšu uzmanīgāka´"es saku,bet zemē Jums vel mētājas tāda pati,ka jūs vispār tā strādājat ?Es neko aizgāju prom,nebij jau nekas tāds,bet fakts,kā tāds vispār kā strādā? Neuzmanīgi,un attieksme vienkārši nekāda,man tā palika jocīgi kāda ir palikusi sabiedrība un kāds servisu nodrošina veikalos.Man tā bija šaja pašā veikalā 2x reize ,tikai toreiz mērot zābaku kad pēda atdūrās neizgāja nekas cauri.Esiet lūdzu uzmanīgi šajā veikalā,lai ar jums nenotiek tāpat kā man.

Z

Z zaichishka 03.10.2012

Kontekstu vajag lasīt!

M mainmenumain 06.10.2012

Pati uzkāpi pati vainīga, skaties kur liec kāju, ne jau pa visu veikalu mētājas tādi sūdi.

M missreginchik 29.11.2012

Nuuu... sušķes un nevīžas tās pārdevējas! Un, kā sacīt jāsaka- ja pats sevi sargāsi, arī Dievs tevi sargās!