Nevīrišķīga uzvedība, nesakoptība, nav manieru - pretīga uzvedība - Pretīga uzvedība

Vai ir normāli vīrietim gaidīt restorāna, ka pretējā dzimuma pārstāve noliks naudu un tad vēl komentēt, tu dzeramnaudu neatstāj? Kad noliku naudu šis gandrīz vai apkakājās + prasīja vai man nav taureņi vēderā. Kā vīrietim nav kauna uz pretējā dzimuma pārstāves rēķina rīt? Prasīja iesim ziemā uz visādiem restorāniem, teātri, vienu reizi viņš maksāšot, vienu es. Vispār jau vīrietim vienmēr un visur būtu jāizmaksā, viņš laikam to nesaprot. Tad bija stāsts sekojošs, abi ar kolēģi iegājuši autosalonā kaut kādā, iznākusi pārdevēja sakot lūdzu, šis zini izskatījās viņā tāda bagāta visa zeltos apkārusies. Es nodomāju, nu, bet zelta ķēde jau nav pārticības rādītājs. Varbūt apzeltīta bižutērijā, viņš taču neatšķir, jo nav nekāds specs un attiecīgā līmeņa cilvēks. Vienreiz aizejam uz restorānu šis pasūta sev rīt man uzreiz Saka, tu neko nēēdīsi ok, un atdod uzreiz ēdienkartes, bet es gribēju ēst, viņš pat nepiedāvāja. Un tā bija vairākas reizes. Kā vispār nav kauna vienam rīt. Smirdeklis pretīgais, vienmēr smird pēc sviedriem.

U

T Taisnīgums99 15.10.2020

Zeme atveries.

U uns 16.10.2020

viens pats viņš Gan Bei parija toreiz, vairakas reizes. Preteklis. Jēkabpilī manieres laikam nemāca.

K Klientamnavtaisnība 16.10.2020

Tak lai rij, kāda jums daļa? Neizklausāties diži labāka.

U uns 16.10.2020

Kāpēc es neesmu labāka, es miljons reižu labāka

S secinajumi 16.10.2020

piekrītu, ka tas, ja var saukt par vīrieti ir pilnīga katastrofa. Dāma noteikti ir labāka.Kas viņāi nabadzītei bija jāpacieš, šausmas.

K Klientamnavtaisnība 16.10.2020

Kas lika ciest? Izmaksāt koteiļus un ēdienu un ostīt smirdīgas zeķes? Kas lika? Nepatīk - ej prom no viņa, nevis satiecies, izmaksā, vēl ej pie viņa, un pēc tam sūdzies. Ar galvu dāmai noteikti nav kārtībā. Normāla meitene to neciestu, bet šī izmaksā un tad sūdzas... njā.

S secinajumi 17.10.2020

bet tas smirdeklis jums kādreiz ko izmaksaja?

M Mošpietiek??? 15.10.2020

Šī ir tā pati sūdzība vai arī Jūs neandertālietim devāt vēl vienu iespēju?

U uns 16.10.2020

par neandertālieti maigi būtu viņu saukt. Viņš šļupst riebīgā čangaļu akcentā.

K Klientamnavtaisnība 16.10.2020

Jēkabpilī nav čangaļu, ja jums ar ģeogrāfiju ir tā pašvaki...

U uns 16.10.2020

kā tad nav viņi kaut kāda dialektā tur runā jocīgā, man nepatīk. Pie tam, ja cilvēkam nav iemācīts mazgāties, vilkt tīras drēbes fuu. Vienreiz iegāju pie viņā dzīvoklī viņš bija novilcis dermantīna apavus un zeķes ( melnas), viss smird. Šis teica, man maja smird pēc Latvijas siera. Viņām nav kauna laist iekšā, ja smird?

Vagons Komā 16.10.2020

Areosoli ir fake, it ka var izdarit pashnavibu, ja tos elpo. Es palidu zem segas un to lenak visu bundžu ieelpoju un man nekas nenotika

S secinajumi 21.11.2020

Ne te izskatās ir 3 sūdzības par vienu un to pašu personu Artūru no Jēkabpils kurš tagad dzīvo Pierīgā Tīnūži .

A aicis24 16.10.2020

Gan iepriekšējais stāsts,gan šis stāsts ir vienkārši izdomāts.Cilvēks gaida komentārus un viss.

U uns 16.10.2020

Nav izdomāts, viss patiesība. Kad šo stāstīju tuviem cilvēkiem, visi prasīja, no kurienes tāds izrauts? Smirdēt pēc sviedriem šausmas. Prasīt man, lai nopērku saldējuma kokteili arī šausmas. Vienreiz sāka bļaut, ja neiesi prom izsaukšu policiju. Vīrietim ta teikt? Nu bet tas tak nav vīrietis, lupata, smirdīga. Kas par saviem sūdiem stāsta. Nezinu kā viņš ar to kvākleni tagad dzīvo.

U uns 29.12.2020

Laikam jau ne, ja ar Kvakleni paspēja iepazīties pēc kokteiļa . Darba viens otram pretī sēdēja ar Naktdirsi . Tad sporta spēles sadziedājušies , izdejojies ar to blozghu tā ka tādas emocijas un kas tur , ka bikses suds iespiedies

M Mego izmeklētājs 16.10.2020

Nu man ko teikt ,sievietes cī as par līdztiesību ,kapec virietim jämaksā par sievietes ēdienu?

U uns 16.10.2020

Tāpēc, ka tā tam jābūt, nevis ņišebrods ies uz resorānu un rīs uz sievietes rēķina. Tā ka mēli var norīt :D

K Klientamnavtaisnība 16.10.2020

Nu bet kas jums lika izmaksāt, ja pati piekrītat - kurš tagad vainīgs? Vajag biki domāt ar galvu.

U uns 16.10.2020

klientamnav taisnība, jā piekrītu nevajadzeja man tam mēslam, neko izmaksāt. Jāprasa naudu atpakaļ. Mēsls.

Likumsargs 19.10.2020

Vispār jau pēc ētikas normām maksā tas, kurš uzaicina neatkarīgi no dzimuma.
Vācijā, kur dzīvoju lielāko daļu, restorānā rēķinu apmaksā katrs pats no uzaicinātajiem, vai arī atsevišķi vienojoties, maksā tas, kas aicina. Nav tā, ka rēķinu maksā vīrietis.
Man ir bijis, kad darba lietās mani uzaicina pusdienās sieviete, tad viņa arī apmaksā rēķinu, ir gadījumi, kad es aicinu un tad arī apmaksāju rēķinu. Vienu reizi mēnesī, nedēļas nogalē, mēs ar kolēģiem kopā aizejam uz restorānu, bet rēķinu katrs maksājam pats.

U uns 16.10.2020

Cienītie, nekas nav izdomāts, pilnīgi nekas. Viņš ir preteklis un smirdeklis un tā ir taisnība. Lūzeris pretīgs, pateikt es draudzētos, bet nekad neprecētu tādu kurai nekā nav, man tāda nav vajadzīga, ka pumpa uz pakaļas ar problēmām, man nav vajadzīga draudzene ar problēmām, man pašam ir problēmas.Jā to es jau sen ievēroju ka tam smideklim ir problemas un ka viņš nelieto padušu rullīti.Mūždien rīj visur, kā maz bērns. Viņām darbs bija uzdāvinājis ceļojumu uz Ēģipti kaut kad, šis saka tur nevar visu apēst. Viņš tur rīt brauc vai ko?

A aicis24 16.10.2020

Tu tiec skaidrībā,kas tu esi sieviete vai vīrietis no sākuma.

Vagons Komā 16.10.2020

Kas notiek, ja izdzer padušu rullīša šķidrumu? To vismaz pūšamais ir nekaitīgs.

K KAPTEINIS REINIS 02.04.2023

Tad ir žigolo vai Narciss! Sievietes nepieļaujat tādiem mērgļiem izmantot sevi! Ir daudz normālu cilvēku, kuri jūs mīlēs un neizmantos.

U uns 16.10.2020

interesē viņa vārds , uzvārds un bilde?

S secinajumi 16.10.2020

Turaties, cerams jums dzīvē vairs nenāksies šādus nekulturālus tipus satikt.

Izskatās, ka esat viens otra vērti, abiem sava diagnoze. Sākumā laikam biji ieplānojusi kādam uzsēsties uz kakla, bet saņēmi pretējo - karma bi..ch. Ar galvu tev tiešām nav labi (trauma?), ja skricelē atkārtotu anonīmu sūdzību par kaut kādu smirdekli.

U uns 16.10.2020

nebiju gan, tas smirdeklis ņišijs, neka nav. plikdirsis, dzīvo taupības režīmā.

Vagons Komā 16.10.2020

Vareji vnk. pamest nevis sudzeties

K k_k_ka 20.11.2020

Bet tada uzvediba ir sausmigi vina raksta ka samejam ir sieviete, dzivojot pieriga maja, tad jau smirdeklis iekartojies .diez kada tik ta sieviete? Ja jau dzivo ar sitadu tizleni

Paradeez 16.10.2020

Ja pieprasāt, lai vīrietis par jums maksā, tad arī jāatbilst tam tipam, par kurām vīrieši paši grib maksāt. lai tas notiktu, vīrietim jāgrib atrasties jūsu kompānijā, redz vēl atnāks ar ziedu pušķi un dāvaniņu.

M Mixx 16.10.2020

šitāds nav saucam spar vīrieti.

S secinajumi 16.10.2020

Mīļās damas turaties no šādiem tipiem pa gabalu. Tie tiešām nav vīrieši. Nedomāju, ka autore ir izdomājusi. Ir taču visādi cilvēki, bet, ja šis tips tagad dzīvo kopā ar sievieti, tad es viņu apsveicu. Vai ar tādu var dzīvot kopā?

U uns 16.10.2020

Vai ir normāli jaunam vīrietim aiziet uz kafejnīcu un prasīt, lai pretējā dzimuma pārstāve nopērk viņam saldējuma kokteili. 3 reizes pateikt tu nopirksi. Tad viņš izrij, tad vēl pa vidu kādas pretenzijas, ka citur ir garšīgāk - tā, ka mēli varot norīt, gluži kā viņa kādreizējā priekšnieka meita esot tāda konfektīte, tā saģērbusies, ka mēli varot norīt: d: d: d viņam regulāri smird pasusēs pēc sviedriem, tā ka klāt nevar nostāvēt, rokām manikīru netaisa, nagi aizauguši, nospūruši. Zeķes smird nenormāli, visu dienu slēgtos dermatīnā apavos. It kā pats būtu ideāls. Pie tam bieži izsakās par cietiem, tas tāds, tā tāda, bet pats tik ļoti, ļoti, ļoti miljons kilometru attālumā no perfekta, sakopta vismaz, nesmirdoša un pieklājības manierēm apveltīt cilvēkā. Visiem citiem esot baigās problēmas, tikai ne viņam.
Tas ir normāli?

U uns 16.10.2020

Atcerējos vēl vienu lietu, viņš pirka avenes tirgū nu tai mikrorajonā kur dzīvoja, teica, ļoti labi vēders iztīras, no rīta tāda caureja! fuuu... kā nav kauna tā teikt?fuuuu

M Mixx 16.10.2020

Cienītā, aizmirstiet šo necilvēku. Nedomājiet par viņu.

Vagons Komā 16.10.2020

Ka man gribas, lai man ir revolvers tagad, es uzspeletu krievu ruleti ar 6 lodem ieksa

S secinajumi 17.10.2020

Bet tad jūs skatījāties kā viņš negausīgi rij viens? vajadzēja piecelties un iet prom un viss.

U uns 17.10.2020

Mute arī viņam smirdēja ja godīgi, kaut ko demagoģēja, ka tiem cilvekiem kam smirdot elpa ir problēmas ar kuņģi, viņam jau it kā tik traki nesmirdot. Pretīgi. Smirdēja gan, viss kopā + sviedri, fuu.

U uns 17.10.2020

Vienreiz arī vienā estuvē sis rij, rij un aizskrien pēc tam uz tualeti. :D tas bija šausmīgi.