Nevīrišķīga uzvedība, nesakoptība, nav manieru - Pretīga uzvedība

Vai ir normāli jaunam vīrietim aiziet uz kafejnīcu un prasīt, lai pretējā dzimuma pārstāve nopērk viņam saldējuma kokteili. 3 reizes pateikt tu nopirksi. Tad viņš izrij, tad vēl pa vidu kādas pretenzijas, ka citur ir garšīgāk - tā, ka mēli varot norīt, gluži kā viņa kādreizējā priekšnieka meita esot tāda konfektīte, tā saģērbusies, ka mēli varot norīt: d: d: d viņam regulāri smird pasusēs pēc sviedriem, tā ka klāt nevar nostāvēt, rokām manikīru netaisa, nagi aizauguši, nospūruši. Zeķes smird nenormāli, visu dienu slēgtos dermatīnā apavos. It kā pats būtu ideāls. Pie tam bieži izsakās par cietiem, tas tāds, tā tāda, bet pats tik ļoti, ļoti, ļoti miljons kilometru attālumā no perfekta, sakopta vismaz, nesmirdoša un pieklājības manierēm apveltīt cilvēkā. Visiem citiem esot baigās problēmas, tikai ne viņam.
Tas ir normāli?

U

M Mixx 15.10.2020

Vinam jūsu klātbūtne nebija kauna novilkt smirdošas kurpes ?vins mierīgi atbildēja ka vinam zeķes smird ? Nemazgāja nedēļu ?

U uns 15.10.2020

kā jau minēju nē, arī par saviem izkārnījumiem viņam nebija kauna man stāstīt. Es biju šokā, nodomāju pretīgi.
Bet te redzu, ka daudzi cilveki man piekrī, ka šis smirdeklis nav adekvāts. Šis jau ir pāri visam.

S secinajumi 15.10.2020

Bet kāpēc jūs tik ilgi ar tādu smirdīgo komunicējāt? Jo izlasot, saprotu, ka vienā dienā par cilvēku tik daudz uzzināt nevar ?:(

K k_k_ka 15.10.2020

Bildi un vārdu, uzvārdu studijā! Tautai jāzina savi varoņi. Kā jūs tādu vispār pacietāt, ja jau smird pa gabalu un uzvedība tik nevīrišķīga. Bez komentāriem.

A Atrsn 16.10.2020

Nu, bet ko jūs viņam izmaksājāt un tikāties ar viņu? Ja smird jau pa gabalu un vēl prasa maksāt, kas vins mazs bērns, lai saldējuma kokteiļus dzertu? Varbūt barniju nopērkat viņām?Stāstīt par vēdera izeju, avenēm utt... tas nav adekvāts vīrietis.Kāds tad viņam tas dzīvoklis kur viss smird?

S secinajumi 16.10.2020

No Jēkabpils sitādi nāk?

U uns 17.10.2020

Mute arī viņam smirdēja ja godīgi, kaut ko demagoģēja, ka tiem cilvekiem kam smirdot elpa ir problēmas ar kuņģi, viņam jau it kā tik traki nesmirdot. Pretīgi. Smirdēja gan, viss kopā + sviedri, fuu.

U uns 17.10.2020

Vienreiz arī kādā estuvē sis rij, rij un aizskrien pēc tam uz tualeti. :D tas bija šausmīgi.

U uns 17.10.2020

man arī nepatika kā viņam tas uzvalks izskatījās uz pakaļas tādi šķēlumi, galīgi garam un tās novalkatās kurpes, nebija smuki.

M Mixx 16.11.2020

:) galvenais ka tam jefelim pašam patik :) diži gudrs neizklausās .

M Mošpietiek??? 18.10.2020

Kāpēc Jūs ar tādu satikāties? Nebija kauns ar tādu rādīties sabiedriskās vietās? Ko Jūs gribējāt sagaidīt, uz ko cerējāt?

U uns 18.10.2020

Paldies par jautājumu. Bija nedaudz kauns, jo viņš ir lūzeris. Stulbs, kad iedzer vispār stulbs. Citreiz bikses nemazgatas, pleķos viņam bija. Piesvīdusi kurtka ka smird. tikko nopircis jaunu dzemperi jau smird pēc sviedriem. Nu pretīgi.

U uns 18.10.2020

viņš visu laiku uzsvēra, ka ir vīrietis, bet vai tad kāds to apšauba? gan jau, ar tik tizlu uzvedību. vins man stāstīja, ka vinam bija sakars ar nimfomāni, ko tik vina tur gulta neesot darijusi - nimfomane. Nu man tev to nevajadzetu stastit... bet stāsta idiņs. es noklausos, domāju ok. tad vins vēl tur ko. Nu bet kurai var patikt smirdeklis, kur nemazgajas, smird drebes? kurs rij visu laiku? kurai?

W wwoki 21.10.2020

Nu tad, lai viņš iet nopirkt pats tur kur mēli var norīt un skatās uz tadam kā mēli var norīt. Ko jūs uzreiz negājāt prom no tāda?

M Mixx 16.11.2020

Gadās , bet neķer kreņķi nav jau tāds smirdeklis un rijējs tak nekāds pirmās nepieciešamības produkts . Meklē citu!

U uns 16.11.2020

Man tas plikdirsens nav vajadzīgs

U uns 16.11.2020

Naktdirsis nekad nav izcelies ar manierēm . Artūrs vinu sauc.

U uns 17.11.2020

Vēl stastija ka viņa draugs vinu apskauž jo vīns vienmēr mājas nākot ar meitenēm . Vinam esot bijis kontakts Jēkabpilī ar bagātu krievieti- teica “forša tā krieviete bija, tada bagāta viņa bija” vīns pie viņas esot palicis, vinai tas esot paticis. Sviests, kam man tas jāzina . Artūram laikam ir baigas problēmas .

S secinajumi 18.11.2020

Cienīta aizmirstat šo necilvēku, ja viņa tagadējai piedzīvotajām patīk ka vīns smird, nemazgājas, runa rupjības , izceļas ar nevīrišķīgo uzvedību, smirdošo muti , nemazgātām drēbēm, rij saldumus , pie glauna uzvalka velk novalkātas kurpes un sapņo par Lexus -tad lai dzīvo laimīgi 😀

U uns 21.11.2020

Paldies par atbalstu . Ja es vienkārši vēlējos informēt cilvēkus par šo pretekli. Redzu ka daudzi man piekrīt ka nav vīns vesels un par vīrieti tādu saukt no comments . Skype piezvana un rada savas atkailinātas vietas , pilnīgi nenormāls bet ar to Kvakleni dzīvo es nezinu ka ar to Kvarkli var sadzīvot jo vīns ir garīgi nevesels ... visa maja vinam pēc vecam zeķēm

P Patiess Fakts 21.11.2020

Ok, čangali vispār nav labi cilvēki .

S secinajumi 18.11.2020

Ja staigās aplaupīs ar sudiem un arī tas viņiem netraucēs tad ko jums tur satraukties , neadekvātu cilvēku ir daudz un pataloģisku melu

K k_k_ka 20.11.2020

Es smejos par hugo boss uzvalku un novalkatiem sporta apaviem 😆nav isti ar galvu vinam ...butu Tad letaku uzvalku nopircis un ari kurpem sanaktu un zekem tiram un padusu rullitim dusai un ziepem. Bet tad kad visi vinu ieraudzija bija wow ar to uzvalku vai izskatijas 💩💩💩💩💩💩💩💩?

M martaa94 21.11.2020

Tā džeku pasuga, kas meitenes klātbūtnē jūsmo par citām, vispār ir kronis visam. Vienkārši wtf..

Ja Martaa94 , vīns man stāstīja ka vinam
Bija sakars ar nimfomani, ko tik viņa tai gulēt neesot darījusi, bijis forsi . Neesot viņa smuka . Tad Jēkabpilī ar kaut kādu krievieti pie viņas bijis akts , bijis forsi jo viņa esot bijusi bagāta. Tad vienai paziņai esot smuks dibens, un vispār viņa esot riktīgi smuka . Darba vīns uzsaka romānu ar sievieti kura ir vecāka par vinu ar bērnu un tagad dzīvo kopā un ir kopīgi bērni . Ir vīns adekvāts ? Jūsu domas ?

U uns 21.11.2020

Un ka vinam nav vajadzīga meitene ar problēmām tada ka pumpa uz pakaļas . Vinam esot pašam problēmas -ko es sen ievēroju . Smirdēt nav pieklājīgi . Vīns draudzētos bet nekad neprecētu tādu kurai nekā nav . Es nodomāju Tad Nu gan parazits. Visur tikai nauda ... vins bija riktigs 💩. Uzvedībā stulba. Viņš attiecibas ar vienu raksta citai facebook Cau smaidiga, negribi braukt uz cigun nometni? Si ne ne Es netieku no darba, sis davaj brauc si ne... 💩Tad kaut kada Inese vinam pati rakstija vai varat vel traucet...Tad Es redzeju ka vins kaut kados intimsaitos sez Nu no comments