Nevīrišķīga uzvedība, nesakoptība, nav manieru - Pretīga uzvedība

Vai ir normāli jaunam vīrietim aiziet uz kafejnīcu un prasīt, lai pretējā dzimuma pārstāve nopērk viņam saldējuma kokteili. 3 reizes pateikt tu nopirksi. Tad viņš izrij, tad vēl pa vidu kādas pretenzijas, ka citur ir garšīgāk - tā, ka mēli varot norīt, gluži kā viņa kādreizējā priekšnieka meita esot tāda konfektīte, tā saģērbusies, ka mēli varot norīt: d: d: d viņam regulāri smird pasusēs pēc sviedriem, tā ka klāt nevar nostāvēt, rokām manikīru netaisa, nagi aizauguši, nospūruši. Zeķes smird nenormāli, visu dienu slēgtos dermatīnā apavos. It kā pats būtu ideāls. Pie tam bieži izsakās par cietiem, tas tāds, tā tāda, bet pats tik ļoti, ļoti, ļoti miljons kilometru attālumā no perfekta, sakopta vismaz, nesmirdoša un pieklājības manierēm apveltīt cilvēkā. Visiem citiem esot baigās problēmas, tikai ne viņam.
Tas ir normāli?

U

S secinajumi 14.10.2020

Lasu un smejos līdz asarām, nē tas nav normāli, tur es jums piekrītu. Vispār varētu bildi un vārdu, uzvārdu studijā. Kas tas par smirdekli un nekopto, kas rij saldējuma kokteiļus, jūs nopērkat un šim vēl ne pa prātam, tad jau varēja nedzert. Kauna viņam nav?

Džozefīne 14.10.2020

Ko tad pirki kokteili tādam smirdulim?

Paradeez 14.10.2020

acīmredzami, dāma jūtas aizskarta, ka pat tāds smirdulis ir atteicis, ka bija jāraksta sūdzība internetā

Paradeez 14.10.2020

izrādās man bija tasinība, ja vajadzēja sataisīt 10 profilus,lai saliktu mīnusiņus

M Miya 14.10.2020

Jimmy Darling vienkārši pieder pie vīriešu subkultūras, kuru angļu valodā dievē par "Incel'.

а ауыпауу 14.10.2020

Uns, tev atkal jauns profils? reģistrēts 30 min atpakaļ :D

Paradeez 14.10.2020

Kā redzi, reģistrēt profilus ir ļoti viegli x)

U uns 14.10.2020

Jimmy Darling un ауыпауу, man ir tikai sis profils, es neko nereģistrēju. Aizskarti nejūtos, viss ok, tikai jābrīnās, kur tādi rodās. Pie tam visu laiku uzsver es taču esmu vīrietis, bet vai tad kāds to apšauba? Laikam jau, ja prasa pirkt saldējuma kokteiļus kā mazs bērns, drauga sieva cep šokolādes cepumus ar bērniem, tas raksta viss braucu ciemos...common bērniem norīt cepumus? es nezinu vai tas ir vīrietis. Un, ja pat dušā nevīžo iet, padusēm rullīti lietot no comments.

U uns 14.10.2020

Nevis smirdulis, bet smirdeklis. Jā viņš ir smirdeklis totāls.Vienreiz jāiet viņām uz pasākumu, jāmeklē uzvalks lielveikalā. Viņš gribot tādu, lai kad visi viņu ieraudzīs, tai pasākumā visiem mutes vaļā būtu - tāds Wow.Ieejam lielveikalā, jāmēra viņām kabīnē, novilcis kurpes, tāda smaka, ka noģībt var, melnas zeķes 25 grādos + nekvalitatīvi dermantīna apavi, es gandrīz paģību. Es viņām prasu, kas te tā smird, viņš man zeķes. :(((( Meklēšot tur Hugo Boss kostīmu vai ko tur, nopirka vēlāk, bet neizskatījās labi tā vai tā + uzvilcis bija sportiska stila kurpes pat diezgan apvalkātas, tas galīgi negāja kopā. Bet viņam jau labāk zināms, visi citi ir tādi un sitādi un frīki utt.

S secinajumi 14.10.2020

ja jau pērk Hugo boss nevis second hand, tad jau saldējuma kokteili pats varēja atļauties? Vai nē?

S secinajumi 14.10.2020

cik tādam ir gadi? :D :D :D Jūs mani uzjautrinājāt visai atlikušajai dienai.

S Smirdulis 14.10.2020

Tev pašai starp kājām noslēpusies veca siļķe siera mērcē!

E eksperts1 14.10.2020

Par ko īsti ir sūdzība? :D

U uns 17.10.2020

par smirdekli

U uns 14.10.2020

Vēl bija sekojusi teksti, sievietei arī ir jāstrādā, japelna laba alga. Viņš draudzētos, bet nekad neprecētu tādu kurai neka nav. Tāda viņam nav vajadzīga, kā pumpa uz pakaļas ar problēmām. Dabūja tādu kurai tolaik bija dzīvoklis laukos, Aizkrauklē vai Lielvārdē un vecs wolksfagen passat un ar piekabi. :) Goog luck :D Varbūt vismaz mazgāties iemācīs un lietot padušu rullīti.

S secinajumi 14.10.2020

riktīgs hļupiks viņš jums bijis. Būtu interesanti kāds viņš izskatās , izklausās pēc plānprātiņa.

M Mixx 14.10.2020

:) passat ar piekabi, vai tā sieviete?

T Taisnīgums99 14.10.2020

Bet vinsh vismaz nedzer alkoholu ja jau tik saldejuma kokteili dzera.
Tad neko labaku nedabusi.

U uns 14.10.2020

Dzer jau.. nu todien, jā teica, tu nopirksi man kokteili, tad tas smirdeklis izrija. Es padalos ar informāciju, gribu zināt citu normālu cilveku viedokļus, vai tas ir normāli vai nē? citos meklē trūkumus, bet pašam tādu daudz jo daudz. Restorānā gaidīt, ka viņam izmaksās? common . Teica, ja viņam būtu Lexus tad viņām apkārt būtu visādas dāmas :D Viņam Lexus nav pat šodien. Smirdekļi ar tādiem nebrauc. Vai tik nebija vecs bmw, viņa līmenim atbilstošs. Viņam virsjaka smirdēja pēc sviedriem pat, nerunājot par dzemperi. Tās ir kaut kādas šausmas.

H hehe 14.10.2020

Nemet plinti krūmos pie pirmām grūtībām, gan jau viņš iemācīsies dušu lietot gan pats sev un tev kokteili izmaksāt. Bet ja godīgi tā cilvēks var uzvesties tikai ,kad vēlas atšūt meiteni, bet tramvajam naudas nepietiek ,lai aizbrauktu.

U uns 14.10.2020

stāstīja par kaut kādu sievieti, kurai esot smuks dibens . Tad, ka viņam esot bijis sakars ar nimfomāni, vispār viņam man to nevajadzētu stāstīt., to viņš pats teica. Nimfomānei esot bijis draugs, viņam ar viņu nekas nesanāca. Tad , ka viņam jāpērk jauna mašīna, jo tolaik bija vecs golf. Viņš negribot, lai viņam būtu draudzene un vispār draugu loks, kas strādā valsts iestādītē un saņem nožēlojamu aldziņu. Viņ grib, lai visi viņa draugi strādā nopietnus darbus, labi pelna. Un kad viņš būšot miljonārs, visi tagadējie draugi viņam pazudīšot. Tad viņš man paprasīja, kad man būs luksus klases limuzīns? Pats plikdirsis kaut kāds, dzert arī nevar, netur galīgi...

U uns 14.10.2020

viņam bija mašīna,varēja sēsties iekšā un braukt prom.

M Mixx 14.10.2020

Nu tādi vīrieši ir šodien, agrāk dienēja krievu armijā, iztaisīja par vīrieti. Pie tam šis "radījums" tāds nu ļoti ekscentrisks izklausās, nezinu gan kāds viņš varētu izskatīties, nevaru iztloties. Latvietis, krievs? kas viņš?

U uns 14.10.2020

Tam es jums piekrītu! Bet man šeit ir atbalstītāji, tad es pareizi domāju, ka viņš nav īsti gudrs?

M Mixx 14.10.2020

Bet tad to mēli viņš beigās norija vai nē? Interesanti, vismaz nebūtu tās jēlības gvelzis vairs?

U uns 14.10.2020

:))) jēlības jā, gvelza regulāri, kā viņš mājās nokārtojās, kādā krāsā tur viss. fuu pretīgi :( esot caureja cik tur dienas :( riebīgi, pie galda tādas lietas teikt. mani tas šokēja visu laiku.

U uns 17.10.2020

Vienreiz šim caureja Spicē ies kārtoties, beigās šis saka, tās tualetes nav piemērotas man jo ja es ta sākšu darīt visi izmuks ārā. Bet kāpēc viņš man stāsta tadas lietas par vēdera izeju.

U uns 14.10.2020

ļurināja viņš riebīgā čangaļu akcentā to visu. tizlenis ko tur vairs teikt.

P Patiess Fakts 14.10.2020

Vispār ārprāts kaut kāds. Naudu viņš jums neprasīja aizdot?Kāpēc viņš jums stāsta par citam sievietēm? Par zarnu trakta darbību? Neesat ieteikusi griezties Tvaika ielā pie speciālistiem? Varbūt trakais kaut kāds?Bet pēc jūsu rakstītā, kaut kādu sievieti ir dabūjis kā par brīnumu .

U uns 15.10.2020

Prasīja, ka es varētu viņam uzdāvināt jaunu naudas maku, jo sis viņam tāds apvalkāts. Pa manu naudu taisījās ceļojumā braukt.Atradu viņa datorā sarakstes ar citām sievietēm, vienu aicināja braukt uz nometni, viena bija viņām rakstījusi vai vispār var vēl traucēt. Tad draugos.lv sievietes kailbildes viņām sūtīja. Vispār šausmas. Paroles viņš nebija izdzēsis es visu izlasīju. Kad prasīju kas tas, viņ man atbildēja tas bija sen pagājušo gad, bet es datumus redzēju, PRETEKLIS .

S secinajumi 15.10.2020

Iesakiet tiesām šim cilvēkam aiziet pie ārsta. Kāda diez tā sieviete ar ko viņš dzīvo kopā?

Jautājums, cik neglīta vai cik slima un bez minimālas pašcieņas esi tu, lai tā vietā, lai aizmuktu no viņa prom uzreiz, tu vēl vazājies ar viņu pa veikaliem utt. ?

K Klientamnavtaisnība 15.10.2020

Ne tikai vazājas, bet arī datorā esot ieskatījusies, tātad ne tikai viena tikšanās bija. Nu, ko pelni - to arī atradīsi.

M Mixx 16.10.2020

Lai kā tur būtu, nav vīrietim ta jāuzvedās, bet varbūt viņam līdz tam neaiziet saprāts.

M Mošpietiek??? 15.10.2020

🤦‍♂️ Bez komentāriem.

M Mixx 16.11.2020

Piekritu

U uns 15.10.2020

Bet viņš pie ārsta negāja, izsmēja citus, ka citiem mājās ir daudz zāļu. Prasīja vai nevar viņam atdot ibumetin un kurpju smēri. Viņš uzskatīja, ka visiem citiem ir problēmas, tikai ne viņam. Arī man viņš teica tev ir baigās problēmas. Bet kādas? to es nesapratu. Pats smird tā ka paģībt var, tad gatavs skriet pie drauga sievas izrīt bērniem sokolādes cepumus. Vienmēr runāja par ēšanu un visur rija desertus, kā mazs bērns.

S secinajumi 15.10.2020

Nu vispār izklausās bēdīgi ar to cilvēku, kur viņš strādā? vai vispār strādā? izglītība kāda? Jums noteikti viņam neko nevajadzēja pirkt, lai uztur pats sevi. Ja čangaļu akcents, tad jau no laukiem, Latgales? Pat ibumetinu, maku un kurpju smēri nevar nopirkt?Par vēdera izeju pie galda runāt, nav ko teikt. Es jūsu vietā pa ģīmi tādam ievilktu, vismaz būtu mācība, ka tādam tizlenim nav vietas sabiedrībā.Dzer kokteiļus uz sieviešu rēķina? tas vispār..

S Smirdulis 15.10.2020

Ak tās smalkās dāmas, viņas ir tik prasīgas!

S secinajumi 15.10.2020

nu sis ir galīgi neadekvāts tips, ja tāda uzvedība...bez komentāriem... ar prasīgumu te nav nekāda sakara.