Nevaru pārdot 3 fāzu skaitītāju - Neviens nepērk :(

Nekā nevaru pārdot gandrīz jaunu 3 fāzu elektrības skaitītāju. Vienkārši neviens nepērk. Es gan tā gan šitā, bet tāpat neviens nepērk. I Latvenergo sertifikāts i viss ira, tikai pircēja nava. Visādos portālos to sludinājumu lieku- NEKĀ.
Varbūt vismaz mainamies?

P

E Es-se 25.09.2009

bāc, nu neraudi :)))) salvetēm, kur puņķus slaucīt nauda vismaz irA? :))))

H Hugo Djego 25.09.2009

Re, kas par lietu-ja klients vēlas jaunu pieslēgumu, tad Latvenergo uzliek skaitītāju, kas arī paliek Latvenergo īpašums.Un par to klients maksā tādu ka īres naudu.Tapēc arī neviens nepērk.Man kāds pazīstams strādā energokontrolē un to pastāstija.

š šeherezade 25.09.2009

a to trīsfāžnieku nevar nodot metāllūžņos, ja jau neviens nepērk???

A amnēzija 25.09.2009

viņu neviens nepērk jo latvenergo viņu liek bez maksas taksto aplauzies...viņš maksā aukstakais 20ls tapec nevienam naf nau vajadzīgs

A AivisDrāznieks 25.09.2009

Es viņu pa Ls 57 pirku elektropreču veikalā. Baigi krutais. Es pa Ls 25 viņu pārdot gribu. Domājiet ārā no savas kastes- ne jau visiem ir darīšana ar Latvenergo. Atnāks pie tevis Amnēzija kaīmiņš un gribēs pagaidu elektŗību. Tu OK- bet caur skaitītāju. Te nu viņš arī vajadzīgs.

J Jānis 05.10.2009

Kāds skaitītājs? Kāda marka? Man tākā vajadzētu!

A AivisDrāznieks 05.10.2009

Neatceros marku. Būšu ciemos pie skaitītāj- uzrakstīšu. šopiektdien.
Ja nopirksi- iegūsi vairāk kā tikai skaitītāju.

A albis 05.10.2009

aiznes uz uteni Latgalīti tur uzpircēji varbūt paņems, ja ne cep no tā pankūkas, jo cik noprotu tas ir iesala mises blakusprodukts, man no tā maz sajēgas, kas tas vispār ir.

Mamma 05.10.2009

Saki man jaukais cilvecinj vai tas nav tads skaititajs kas mazak uzrada to patereto elektribu? Tads man deretu, jo tie rekini ka smaganasta kaklaa.

A albis 05.10.2009

jā viņš uzrāda mazāku patērēto španungu vienā fāzē uz kuras tu vari uzsēdināt boileri, veļeni, el.plīti, gludekli silto grīdu, vienfāzes el.saunu.tosteri, visus atrodamos el.sildītājus, gāzes katlu, āra prožektorus un mikreni, un tad uzņemt laiku cik ātri atbrauks ugunsdzēsēji.

š šeherezade 05.10.2009

Bet tas Aivars Drāznieks šķiet simpātisks un ar apgriezieniem, Tev tā nešķiet, Pufiņ???:)))...un pat iespējams, ka pilnigi brīvs un vientuļš...

A albis 05.10.2009

Šehe tā bija pārbaude vai tad rokrakstu nepazini.tas bija domāts Annai.vairs tā nedarīšu, un vispār iešu gulēt rīt uz darbu.

š šeherezade 06.10.2009

Albi, tad Tu esi tas Drāznieka kungs, kurš te mocās ar savām fāzēm, vai pareizi sapratu?:)))

Mamma 06.10.2009

Nav labi ta maaniit vecu cilveeku.

A AivarsDrāznieks 06.10.2009

Neesmu nekāds Albis. Esmu dažreiz Brendons lī. Dažreiz vēl kaut kas.

š šeherezade 06.10.2009

...un dažreiz arī Hugo Djego, vai tā?:)))

H Hugo Djego 06.10.2009

Nē, Hugo Djego esmu es.Mani interesē tas skaitītāja modelis.Vispār vairak interesētu vienfāzu.Jautājums, uz kuru gribētu meklēt atbildi ir-kāpēc viņš griežas? Jo tas ir pretrunā ar dažiem fizikas principiem.Tatad-mana motivācija ir zinātniska pētniecība, nevis uzstādīšana.Tas nozīmē, ka plombas var nebūt, var būt saskrāpēts utt, tikai pilnā komplektācijā.Es vienalga taisīšu vaļa un veikšu eksperimentus.Tātad-kas par modeli?

Mamma 06.10.2009

Top modelis.

A AivisDrāznieks 07.10.2009

Modeļa svinīgā publikācija notiks piektdien 2009. gada 9 Oktobrī.
Tomēr kāds tur hren mopdelis- tā manta ir Latvenergo apstiprināta- gribi lieto trim fāzēm, gribi- divām, gribi - tikai vienai. Tāpat griezīsies. Nav ne saskrāpēts, ne nojāts. Arī dāmu augstpapēžu kurpes nav to apskādējušas.
Tas disks griežas tāpēc tur ir tāpat kā motoram- rotors un tas otrs- liekas stators, vai kā viņu tur sauc. Ka pa to statisko daļu laiž strāvu, pieslēgtās slodzes ietekmē rodas sprieguma kritums uz spoles, kā rezultātā spole izdala elektromagnētisko lauku, kā rezultātā magnētiskā spēka iedarbībā sāk griezties disks. Nu tas tā vienkārši. Jo lielāka slodze pieslēgta, jo lielāks sprieguma kritums uz spoles, jo ātrāk griežas disks un vairāk jāmaksā.
Neesmu mēģinājis, bet man liekas, ka ja tuvumā novieto lielu magnētu, to lietu var padarīt lēnāku.
Ar H20 skaitītājiem bez problēmām- pieliec magnētu tuvumā un tie apstāsies.
Ar gāzes skaitītāju nekas nesanāks, jo tajos baigi hitra ir iztaisīts tā, ka skaitītājs skaita tikai tad, kad gāze plūst cauri. Ja man arī izdotos to apturēt- gāzes plūsma arī apstātos.

H Hugo Djego 07.10.2009

Labi, gaidam piektdienu.