www.sudzibas.lv network solutions Automātiskais maksājums

network solutions - Automātiskais maksājums

Labnien, sudziba ir par network solutions problema ir tada ka nevar apturet automatisko maksajumu visu laiku nem no manis naudu saszvanit ar viniem ar nevar sazinaties var tikai caur e pastu visu esmu darijis ka vini lika lai apturētu maksajumu un dzēst manu profilu un kontu ārā ,bet lidz šim nekas nav darits ta ir krāpnieciba ,ko man tagad darit vai man jabloķe sava karte un janem par jaunu

Kaspars

D

M MissM 04.02.2014

Gan jau Jūsu banka var to automātisko maksājumu nobloķēt. Kā nekā jūs esat konta īpašnieks un varat pats izvēlēties, kam maksāt un kam nemaksāt.

J jankss 04.02.2014

bloķē karti, ja banka negribēs.. ;) banka nebloķe ja tas atvilkums ir vairak ka 1 reizi noticis-tas neesot nekād krapniecibas meginājums..
tāpēc saku, visērtāk bloķē debetkarti.

D dkasis2 04.02.2014

ok mēģināšu ar savu bankas karti darit ja tas bus iespejas darit atsevišķi nevis pavisam bloķēt karti

Bayern 07.02.2014

1 kārt jau tas Jūsu ''Network solutions'' naudu no Jūsu konta neņem un arī nevar paņemt, to dara attiecīgā banka, kas veic automātisko maksājumu katra mēneša definētā datumā.

2kārt Vajag tomēr palasīt kas ir debetkartes un kādi maksājumu veidi ir pieejami.

3kārt Vajag griezties pie savas attiecīgās bankas informācijas centrā ar prasību pārtraukt automātisko maksājumu uz Jūsu ''Network solutions'' kontu, jo Jūsu banka nav gaišreģis un nevar zināt, ka esat pārtraucis līgumu vai līgums vairs nav spēkā un maksāt vairs negrasieties.

4kārt Vajag rīkoties ātrāk un tad arī nebūs šādas problēmas, attiecīgi šajā gadījumā ir saskatāmas gan Network solutions kļūda par nepietiekamu informācijas sniegšanu, gan arī Jūsu nevēlēšanās ''rakt dziļāk'', jo Jums bija vesels mēnesis kopš pēdējā maksājuma, lai dotos uz savu banku un iesniegtu prasību par automātiskā maksājuma izbeigšanu.

D dkasis2 12.02.2014

Pirmkāt bankai manai bankai nav nekada darisana ar 'Network solutions'' jo man banka zvanija teica ka jataisa jauna karte un vis buss kartiba un vini tiek bloketi, tākā lietu esmu izdarijis beidzot no ta tiku vaļā, loti daudzi par šo web hostingu sudzās .ja kadam nav skaidrs un pat neiesaku tur registreties