Netflix - Krāpšana

Labdien! , es jums neieteiktu reģistrēties Netflix un tur reģistrēt savu bankas karti, jo savu profilu un datus par bankas karti nav iespējams izdzēst vairs no viņu mājas lapas! Un, piemēram, kad jūs pārdomāsiet un nevēlēsieties vairs tur skatīties filmas pirmajā bezmaksas mēnesī, jūs mēneša beigās slēgsiet pakalpojumu, bet viņi tāpat noņems naudu par nākošo mēnesi!!!

M mursis 30.03.2016

Var var atslegt vajag tikai macet lasit.

M mursis 30.03.2016

Pamācība.

O Ojārs 30.03.2016

Muļķības, pēc pakalpojuma pārtraukšanas nekas vairs netiek maksāts.

L Laura S. 18.08.2019

Visu var. Vajag atcelt PIRMS maksas datuma. Kā arī man nebija problēmu kad es iepauzēju. UN... ja kaut ko pats nesaprot, vienmēr var zvanīt uz klientu servisu.

Par izdzēšanu gan taisnība, ka nevar. Bet tas ir tapēc, lai cilvēki nekrāptu un katru mēnesi netaisītu 30 days free trial.

U Una Driksna 16.12.2019

Kāds viņiem nr.?

L Laura S. 17.12.2019

Ierakstiet internetā Netflix help center, ja no browsera esat ielogojusies, jau būsiet savā kontā. Un apakšā ir varianti "Want to contact us?" 1)Call us 2)Start live chat.

Noteikti ka būs angļu valodā. Bet tas jau nekas, simple enough. Tik kādā jautājumā.. pārsvarā visu vienmēr pats var atrisināt.

J Jānis M. 25.01.2021

Jā man arī bija viena problēma. 12.12.218 izmēģināju, bet nepamanīju ka pēc tam aiziet automātiskajā pa 11.99EUR. Tā nu izmēģināju un aizmirsu šo platformu ,bet šogad janvārī atcerējos ka pamanīju -11.99 eur. Un tā tikai divus gadus. :))