www.sudzibas.lv Neste Personāla attieksme

Neste - Personāla attieksme

Šodien, 19.06.2017, ap plkst. 12,30 ar vīru devamies no Rīgas uz Olaini. Braucot pa šoseju tuvākā degvielas uzpildes stacija bija iebraucot Olainē - Neste. Ceļš pēc laika aizņēma ap 30 min, bet sievietei būdamai stāvoklī, it īpaši 8-ajā mēnesī, nepieciešamība pēc labierīcībām ir īpaši aktuāla. Ieejot veikalā aiz letes stāvēja sieviete kura runāja nepārtraukti pa telefonu, izdzirdot vārdu labierīcības, neliekot telefonu malā, atbildēja īsi un kodolīgi - NAV. Es pārprasīju - savukārt atbildi saņēmu - NAV. Varbūt tomēr Neste pārstāvjiem ir vērts parūpēties par saviem klientiem un ierīkot šajā uzpildes stacijā labierīcības?! Kā arī pārskatīt pārdaveju attieksmi pret klientiem, ņemu vērā vismaz sasveicināšanos, kā arī telefona sarunas pārtraukšanu.

Autovadītāja grūtniece

J JurisK88 03.01.2018

Veikals nekādā veidā nav saistīts ar NESTE's. Pasakiet man, kaut vienu Latvijā DUS Neste veikalu (fyi Narvesens nav Neste!)
Tā kā...Jābrauc tik uz Circle K :P

B Benita Ščerbane 13.09.2020
Krapšana

Ieliku aparāta 20 eiro,aparāts degvielu neiedeva,bet čekā uzrādīja ka ielēja uz 4,75. Atbrauca operatori, un ielēja man degvielu uz atlikumiem 15 eiro.. tā ari pazuda mani 4,75. Neste KRĀPNIEKI.

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021