www.sudzibas.lv Neste degvielas uzpildes stacija Iecavā

Neste - degvielas uzpildes stacija Iecavā

18 janv. bija darīšanās jābūt Iecavā. Man ir 2006 gada Audi A4. Iet kā pulkstenis!
Iecavā iepildiju degvielu Neste tankā. Jau atpakaļ braucot uz Rīgu Auto dzinējs sāka raustīties, parādijās dīvaina motora vibrācija arī brīvgaitā. Iedegās motora ikona uz displeja. Nodomāju, ka Audi modeļu vaina - indukcijas spoles! Tā ir vienīgā šo modeļu vaina, kuras laiku pa laikam ir jānomaina. Sestdien vienkārši uzreiz nopirku jaunu spoli un devos uz Gross Auto, lai to izdarītu. Auto tika pieslēgts kompjūteram, un man par lielu brīnumu, kompjūters parādīja, ka nevis spole vainīga, bet NEATBILSTOŠS DEGMAISĪJUMS! degvielu nē piektdien ne sestdien vairāk nebiju pildījis bākā! Esmu patstāvīgs Statoil klients un nekad manam audi nav bijušas problēmas ar Statoil degvielu! Šeit nav divu domu - Neste ir kaut ko piejaukusi! Visu laiku biju domājis, ka Neste ir solīda kompānija, bet izrādās ka nē! Īsti nesaprotu Neste biznesa politiku, ka šādi viņi iegūst negatīvu rezonansi klientos un es vismaz personīgi šai firmā vairs degvielu neiegādāšos un aicinu uzmanīgies arī citus!

H

P plugandpray 20.01.2013

Cirvis :D

Y YoYo 20.01.2013

A ko ta nelēji Statoilā?
Vai braucot uz Iecavu nezināji, ka brauksi arī atpakaļ???
Statoils ir nieka 20km attālumā - Ķekavā!
Man pie mājas ir Neste - regulāri tur pildos, bet nekad nav bijušas problēmas ar degvielu!
I

H Hubabuba 27.01.2013

Meklējam vainu citur, cienītais, nevis Nestē! 100%
Neste Forever!
Jau n-tos gadus uzpildos Nestē gan ar pers. gan ar darba automašīnām un nekad nav bijušas problēmas. Nekad!

U User135980p 27.01.2013

Man agrāk bija vecs apdauzīts golfiņš. Ekonomēju, pirku dažādus benzīnus. Jā motors raustījās un bija citas ķibeles, un kaut kā sanāca iepildīties dārgajā statoilā un vietā kur degvielu ņem biezie.
Tavu brīnumu, mašīna iet kā pulkstenis. Kopš tās reizes esmu patstāvīgs atatoila klients.
Tagad jauna bibika un bez problēmām.

M Mad 08.02.2013

intereseanti, 2 dienu laikā mums nojuka 3 mašīnas!!! 1.uzpildījām mersedesu A170 2002.g. -pilna bāka, nākošajā dienā atteica motors, pēc tam VW passat 2008.g. tieši tas pats, nomainīts ceļā tika auto pret otru VW passat 2008.g. un atkal tieši tas pats pēc neilga brauciena. kā var būt tāda sakritība un tieši pēc neste dīzeļdegvielas pilnas bākas uzpildes???