NERO - Zabaki

Nopirku zabakus pa 167 Ls, nonesaju 1 sezonu, Augsa NORMALA bet zole (meistars teica)izgatavota no vecam auto riepam un plastmasas sakausejuma.Cenai nau nozimes, apavu veikals izplata letus italu apavus, bet uzliek lielu cenu itka butu labi, ta dara daudz veikali.

Z

D Dagnija 21.05.2010

Briesmiga ne tikai apavu kvalitate, bet ari apkalpošana! Daudz reizes biju GC NERO veikala, un katru reizi redzeju vienu pašu- pardeveja pļapa pa telefonu vai vispar tukša zale. Tik daudz motivetas personas sez bez darbas, kur tikai ipasnieki skatas?

V Vilnis 21.05.2010

Es labāk tirgū pa 20 Ls nopērku un nēsāju divas sezonas :D

I ivars 21.05.2010

sen zināms lv nekā prātiga nav!!!

M Marija 16.06.2010

kaut kads nezinamais apavu "eksperts" kaut ko pateica un uzreiz jaskrien rakstit sudzibu :)) Un isti nesapratu kas pa vainu bija zolei? Ta parluza vai vienkarsi bija stipri nonesata? Ja bija sudziiba, kapec negajat uz veikalu, varbut jums tos zabakus samainitu, ja tiesam ta zole bija nekvalitativa... Es parasti uzreiz zabakiem lieku profilaksi) Un vienmer atceros to, ka veikals neražo apavus un diez vai apavu razotaja firma pazino firmai kura ieperk tos apavus, ka tie ir ražoti no vecam auto riepam :))) Mans ieteikums, aizejiet uz veikalu un tur visu noskaidrojiet, jo garantija ir 2 gadi :)