www.sudzibas.lv Neoshop.lv Slikts serviss

Neoshop.lv - Slikts serviss

Jau vairākus mēnešus pasūtu preci. Biju apmierināta pa lielam ar servisu, taču saskāros ar vairākām nepilnībām, tieši pasūtīšanas sakarā. Pasūtījumu veicu caur zvanu, laicīgi, kad man to vajadzēja (gandrīz katru mēnesi), pa telefonu vienmēr teica, ka uzzinās, vai prece ir noliktavā un atzvanīs. Apmēram 50 % gadījumu, neatzvanīja, pazvanīja tikai pēc vairākām dienām, kad prece tika atvesta uz noliktavu. Labi, tam varbūt nebija tik lielas nozīmes. Preci izņemt var normāli, arī tur nav nekāda vaina. Taču pēdējo pasūtījumu veicu pirms Jāņiem(apmēram 22.06.), man solījās atzvanīt 2-3 dienu laikā, jo viņiem esot brīvdienas, tad zinās teikt un apmēram uz 27.datumu prece būs klāt. Zvanīju cilvēkiem vakar (29.06.), teicu, ka neviens man nav atzvanījis kopš 22.datuma (jūnijā), ir jau 30. un dzīvniekam vajag barību, par kuru es,protams, maksāšu normālu naudu. Savienoja ar noliktavas darbinieku, kurš nemācēja atrast manu pasūtījumu, nezināja, ka tāds vispār ir veikts. Solīja zvanīt man 30.06. no rīta. Šodien ir 30.06. un neviens atkal nav zvanījis. Tātad palieku bez barības un bez jebkādas nojausmas, ir pasūtījums/nav pasūtījums.. kas par lietu. Vienā no pasūtījumu reizēm sajauca čekus un atdeva mums neīsto, pēc pārdevēja lūguma aizbraucu atdot puisim čeku, citādi viņam sanākšot nepatikšanas. Visiem gadās kādas kļūmes, bet pretimnākšana nekāda, jo solīja mums par to nākošam pasūtījumam atlaidi, kas bija 0,40 centi, smieklīgi. Tik daudz maksāja viņa nepatikšanas :)Uzskatu, ka tas ir slikts serviss, pirmkārt, darbinieki (acīmredzot) nereģistrē pasūtījumus pēc termiņiem, pasūtītājam zvana tikai tad, kad piegādāts pasūtījums noliktavā(rodas iespaids, ka tad, kad atcerās), bet nedod nekādas garantijas, nekādus datumus - kad prece būs. (ņemot vērā, ka šī prece ir pārtika). Arī es kā pircējs esmu ieinteresēts zināt konkrētu pasūtījuma piegādes dienu, lai varu rēķināties ar to un laicīgi to paņemt, jo pēc viņu zvana( tas ir ellē ratā nezinu cikos un kuru dienu) man jāskrien pakaļ precei. Tādā sakārā ērtāk būtu piegāde uz mājām, kas tiek noteikta konkrētā datumā, tad būtu arī viņiem pašiem kaut kāda sakārtotība savā grafikā. Nemaz nerunājot par zvaniem, kurus sola veikt, bet neizdara. Šo servisu vairs neizmantošu, turklāt uzzināju, ka konkrēto firmas barību varu dabūt lētāk citā internetveikalā, kuri piegādā preci uz mājām bez maksas :)

R Remens 19.09.2015

Neoshop bija viens no labākajiem veikaliem, ērta piebraukšana, cenas labas, varēja norēķināties skaidrā naudā bet tagad lietas ir mainijušās, gribēju pasutit tvaika nosuceju vajagot veikt pārskaitijumu uz kontu. Tā kā iegriezos citā veikalā jo neciešu veikt parskaitijumus.

A ARVIDS LUSIS AIZSARGS 18.07.2017

valmieras serviza NEO kapec laut sai servizai stradat janomaina serviza vadiba jo si vadiba krap ,neizdod kvitis par samaksato kvitis izdod batu pairu ar sarakstitam dalam bez cenu noradijumiem nav, kases aper ata baida iedzivotajus ar lielam naudas sumam , izdot bez vadibas nosaukuma baltu lapu bez zimoga bez parakstiem . LUDZU NOMAINIT VADIBU IEVELET JAUNU VADIBU AIZSARGI VALMIERA

NOMAINIT VADIBU IEVELET JAUNU NEO SERVIZA VALMIERA

A ARVIDS LUSIS AIZSARGS 18.07.2017

SERVIZA NEO JO ESMU PATS APKRAPTS JO MAN REMONTETA AUTOMASINA NEIET TA KA VAJADZETU IET ARVIDS