Nekustamie īpašumi - dzīvokļu īre

Atradām ss.lv mājas lapā dzīvokli, kurš likās pieņemams gan cenas, gan lieluma ziņā. Visas nepatikšanas sākās, kad sazvanījāmies ar zemāk norādīto numuru. Vispirms jau izrādījās, ka dzīvokli izīrē IK ALINFO mākleri. Par dzīvokļa saimnieces numura un līguma formas iedošanu samksājām 40, - latus. Pēc tam sākās riņķa dancis ar šīs "saimnieces"sazvanīšanu, kā jau iepriekšējās sūdzībās rakstīts, (...nevar sazvanīt, tad kad atbild, tad pasaka, lai pagaida, tūlīņ atbaruks utt.) Tad, kad šis darījums likās aizdomīgs, sākām pārbaudīt iegūto informāciju !!!
VISPIRMS! - DZĪVOKĻA FOTOGRĀFIJĀS BIJA REDZAMS BALKONS!!! REĀLI APSKATOT ŠO MĀJU - NEVIENAM DZĪVOKLIM BALKONA NEBIJA. PAMEKLĒJOTIES INTRENETĀ BIJA SAPROTAMS - KA IT KĀ IEDOTĀS SAIMNIECES TELEFONA NUMURS IR ARĪ MĀKLERA NUMURS - KURŠ MĒNESI ATPAKAĻ CĪTĪGI IR MEKLĒJIS IZĪRĒJAMUS DZĪVOKĻUS!!! MĀKLERE APGALVOJA, KA UZŅĒMUMS DARBOJĀS 7 GADUS!!! VID MĀJAS LAPĀ BIJA REDZAMS, KA UZŅĒMUMS IR DIBINĀTS 2006. GADĀ!!!
ĻOTI ŽĒL, KA MŪSU MAZAJĀ LATVIJĀ VĒL ATRODĀS NEGODĪGI UZŅĒMĒJI, KURI CENŠĀS IZKRĀPT NO CILVĒKIEM NAUDU!!!

D

D dace 04.03.2009

I ilze 04.03.2009

Kur prāts saistīties ar šīm mākleru un tamlīdzīgām firmām...?!!!

Mamma 04.03.2009

Maaklers nevar buut godiigs cilveeks - Tirgus ekonomika spiez nost godiigos. Ieliec sludinaajumu un saimnieki pashi uzradiisies.

D dace 04.03.2009

nu tad visi dzīvosim pēc principa! Kurš nekaunīgāks un labāk samelos krīzes laikā izdzīvos!!! TIKAI DIEMŽĒL, JA ES UZSĀKŠU MELOT - ZAUDĒJUMI VAIRS NEBŪS 40, - LATI PAR VIENU REIZI!!!

J Jolka 06.03.2009

Ka Jūs varējāt samaksāt 40 ls pat neapskatot klatiene īrejamo dzīvokli???? Ja ir aitas ir ari cirpeji!!! Jo makslera tiešie pienākumi ir izrādīt klientu interesējošo īpašumu un ja šis mākleris prasa kaut kādu naudu pirms, kaut kādu mistiska īpašnieka numura došanas, tad uzreiz ir jāsaprot ka tur nav kaut kas tīrs, jo ja mākleru firma nodarbojas ar izīrēšanu, tad viņu darba samaksa ir pimā mēneša īre par šo īpašumu nevis samaksa par īpašnieka numura iedošanu!!!

J Janks 27.04.2009

vai telefona numurs firmai bija tas pats 29827294
vnk vajag te pievienot mob, lai googlee atdurās vairāk pret šo rakstu, ja sāk meklēt sakrā ar šo firmu ALINFO

:) raksts nodereeja pārvarēt šaubas par aizdomiigumu, paldies tiem, kas padalijaas un pasargaaja citus RESPECT

L Lepi 27.04.2009

Es meklēju noliktavas telpu. No mākleriem netiku vaļā. Viņi palika vienkārši agresīvi. Pie tam sludinājumos liek nepareizas bildes. Tagad kontaktējos tikai ar tiešiem saimniekiem.

K Katrīna 18.05.2009

Pateicoties šiem rakstiem neielaidos nekādos darījumos ar IK Alinfo, kaut arī piedāvājums izvietotais SS.LV likās diezgan pievilcīgs, skaists divistabu dzīvoklis, labā vietā un tikai par 100 Ls! Māklere teica ka jāmaksā 40 Ls, tad var braukt skatīties, teica ka ja dzīvoklis nepatiks tad līgumu var lauzt un naudu atdos atpakaļ! taču ir viens BET- kad jautāju vai tiks atdoti visi 40 Ls, tad darbiniece izteicās sekojoši:- IK Alinfo strādā oficiāli.. un viņiem ir jāmaksā nodokļi- tāpēc šo summu (40 Ls) neatdod pilnā apmērā! Atdos tikai 20 LVL. Tā ka neuzķerieties uz kārtējo noklusēto info

L Lepi 18.05.2009

Man arī problēmas bija ar mākleriem. Meklēju noliktavu. SS sludinājumos, bilde un arī atrašanas vieta piemerota. Sazvanījos, aizbraucu un galīgi garām, neatbilst patiesībai. Tagad sazvanos tikai ar privatiem.

A Aija 18.06.2009

Diemžēl arī es uzķēros uz šīs firmas. Tagad viņiem vēl ir arī šāds nr. 20314112. Nekādā gadījumā nedrīkst ar viņiem ielaisties!!!

J JurisJurists 19.08.2009

Tagad skatījos reklama.lv sludinājumu šai pat firmai, tel.num. 20075670. Piezvanīju un paprasīju par līguma lauzšanas procesu, gadījumā, ja mani neapmierina sniegtie dzīvokļi. Kā izrādās, tad tiešām atdod tikai pusi no iemaksātās naudas. Galvenais faktors, ko vajag ievērot, pirms maksāt mākleriem - skatīties, par ko tiek maksāts un vai tiešām ir garantija, ka šo summu samaksājot izdosies veiksmīgi noslēgt īres līgumu ar īpašnieku. 100% garantijas, ka konkrēto dzīvokli izdosies iegūt, nekad nav, tāpēc līgumam jāparedz pilnīga naudas atgriezšana, ja vienošanās ar dzīvokļa īpašnieku notiek neveiksmīgi.

P.S. Es, piemēram, nesaprotu, vai komentēšanas iespēja "Jūsu attieksme - Piekrītu, Neitrāls, Nepiekrītu" ir domāts par piekrišanu autora rakstam, vai arī par attieksmi pret konkrēto sūdzības objektu.

V viktorija 15.09.2009

Šajās firmās tiešām strādā krāpnieki un bandīti vārda tiešajā nozīmē. Arī mana radiniece uzķērās. Bet tikko esi neatlaidīgs un pieprasi naudu atpakaļ(līgumā paredzēts ka viņiem jāatdod puse, ja nepilda savus pienākumus attiecībā pret klientiem), tad ar mokām tev šo naudu atgriež. Bet šo firmu mākleri vispār ir neizglītoti rupekļi, kas pat savus klientus mēģina iespaidot fiziski un draud ar izrēķināšanos. Tādām kucēm kas tur strādā, vieta ir tikai cietumā.

J Jūsuvārds 05.01.2010

Šodien pēc vizītes uz šo iestādi radās vēlme apskatīties ko par šo firmeli mums " stāsta" sudzibas.lv. Šo te jau ierakstīju pie citas sūdzības:
" Šodien gadījās apmeklēt šo kantori. Arī no manīm šīs firmas darbiniece vēlējās iekasēt 40 Ls. Sarunas gaitā pat tika sastadīts apšaubāms " līgums", kuru atteicos parakstīt pirms to apskata kompetentāka persona par mani, jo iepriekš ir bijusi nepārak veiksmīga pieredze darījumos ar mākleriem. Prasīju, lai vispirms iedod " līguma" paraugu, lai to varu paradīt speciālista apskatei, uz ko firmas darbiniece samērā asi reaģēja - tas neesot iespējams tāpēc, ka uz līguma esot šīs firmas zīmogs, rekvizīti un īpašnieka dati ( interesants iemesls, vai ne?). Nevaru nepieminēt arī firmas darbinieces attieksmi pret potenicālo klientu - nelaipna. Tiem kurus šī firma ir "piečakarejusi", iesaku griezties Paterētāju tiesību aizsardzības centrā, jo uzskatu, ka kaut kāda veida ir jācīnās pret šāda veida nelikumībām!"

Brīnos kāpēc vēl šī bodīte nav aizklapēta ciet!

N Namu Pārvaldnieks 12.01.2012

Arī piekrītu augstāk teiktajam, jo ir jāizvērtē visi par un pret.

Bet gribu arī ko piebilst:

ZEMES PIESPIEDU NOMA

Diemžēl LR likumdošna pašlaik nekā nenodrošina zemes īpašnieka intereses, jo visi likumi ir ļoti neprecīzi, vispārinoši, ko ļaunprātīgi izmanto daudzi pārvaldnieki ( KSA, AS RĪGAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJS, TOMO NAMI, U.C. ). Jo jeb kādā veidā vēršoties pret pārvaldnieku, tas beigsies ar uzvaru pār "TUKŠU MAISU". Tiesāties pret pārvaldnieku ko iesaka likumi ir lielākais neprāts, kas noved pie naudas un laika zaudēšanas. Tas saucas-"zemes suņi rej, bet dzīvokļu karavāna iet tālāk". Protams, ka dzīvokļu īpašnieki neinteresējoties par to noved paši sevi parādnieku statusā.

Līdz ar to vienīgais ir vērsties pret dzīvokļu īpašniekiem-reālajiem labima guvējiem. Ja tie laicīgi nesamaksā parādu un nenoslēdz līgumu ar zemes īpašnieku, tad ir jāraksta PRASĪBA TIESAI par konkrētā dzīvokļa apķīlāšanu, parāda peidziņu un zemes nomas līguma noslēgšanu rakstiski.

Tāds diemžēl pašlaik ir vienīgais ejamais ceļš, kad kaut ko reāli var dabūt.

Silti iesakām visiem dzīvokļu īpašniekiem pašiem interesēties par savu atbildību likuma priekšā, jo likum nezināšana neatbrīvo jūs no atbildības ( zemes nodoklis un noma būs jasamaksā vai pa labam vai ar tiesas lēmumu). Lūdzu kontrolējies savus pārvaldniekus šajā jautājumā, lai tie jūs neieved maksātnespējā un lielās nepatikšanās.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad rakstiet mums- [slēpt]@inbox.lv