nekas - chats

sveiki man ir 27 gadi, kaa lai sazinaas ar onlychat.com administraaciju? eju shajaa chataa biezzi bet 90% ko es tur atrodu siikaljas, beeernus tiiraakos!! vai tas ir normaali ka es uzspiezzu sarunu ar sievieti un man pretii iedod beernu kam ir no 11, 12 llidz 15 16 gadiem, 17 gadiem!!!
es tachu spiedu sieviete nevis tiinji, vai beernudaarzs!! ja jums ir iespeeja-LUUUUDDDZZZUUU-IESAKIET VINJIEM LAI NOMAINA CHATU KAS IR PIEEJAMSS TIKAI NO 18 GADIEM VAI ARII UZTAISA PAPILDUS LINKUS AR KO CHATOT-PIEMEERAM ZEM VIRIESHA UN SIEVIETES PAPILDUS IELIKT VEEL TIINJI VAI NO 10-18 GADUS VECI 20-30 GADUS VECI TAADEEJAADI KATRS SEV DABUUTU ATIECIIGU PARTNERI AR KO CHATOT NEVIS KAA MAN UN DAUDZIEM CITIEM MANA VECUMA UN VECAAKIEM PRETII NOLIEK PACMITGADNIEKUS KAS TIK MAAK SHO TO UZSSIT PA KLAVIATUURU!!!

G

G gatis 02.05.2011

sakat ko veelaties bet normaali tas nav ka siikie lien pieaugusho lietaas un saitos-ja reiz viirietis tad viirietis, sieviete tad sieviete !! kautvai no 18 gadiem!!

č Čoms 02.05.2011

Un ko šie tev piedāvā-seksu pa internetu?

G gatis 02.05.2011

ariii, bet mani tas neintresee, veelos normaali parunaaties ar kaadu pa dziivi utt, nejau ieej tur un taadi no 11-17 gadiem seez tur loti reti kaads virs 20 un 30

manis peec lai jau vinji tur seez, bet lai zem sava vecuma siichiem-ja buutu iespeeja ka vinji vareetu uzspiest teiksim liidz 18 gadiem tad vinjii tur arii seedeetu un vecaakos netrauceetu ar saviem beernishchiigajiem izteicieniem un ch, chauuu, cha utt

č Čoms 02.05.2011

Un pēc tam visi brīnās, kāpēc pilna Latvija pedofilu!

G gatis 02.05.2011

iespeejams!! taakaa es veelos chatot ar kaadu meiteni vismaz saakot ar 23 gadiem-taadi patsmitgadnieki pilniigi un galiigi ir nepienemami shadaa chata!!

tikpat labi vinji veel visur kur lozznjaa citos pieaugusho chatos, nesen man gadiijaas viena sieviete kura teica ka shajaa onlychat vinjai gadiijies 10 gadiigs puisiitis kas esot piedaavaajis vinjai virtuaalo sexu!! cik tas ir normaali-spriezzat pashi!!

č Čoms 02.05.2011

Es vairs nebrīnos pilnīgi ne par ko.

G gatis 02.05.2011

taadeelj jau es saku ka vajag mainiit pieeju shim onlychat.com
to visu meeginaat ierobezzot taa lai jebkursh kas maak kautko uzssit pa pogaam nevareetu ieiet tur vai arii jaaaveido sadaljas lai vinji visi siikie chato zem saviem vienaudziem!!
tikai kaa to izdariit???

č Čoms 02.05.2011

Vajag sazināties ar administratoru un ieteikt šādu variantu, bet diez vai kurš būs ieinteresēts veikt izmaiņas programmatūrā, jo tam vajadzīgi līdzekļi.

G gatis 02.05.2011

kaa var sazinaaties ar administraaciju? ja jau buutu kaa citiem saitiem kur uzsspiest tad jau buutu savaadaak, bet katraa zinjaa sho lietu vajadzeetu savest kaartiibaa

č Čoms 02.05.2011

Ar Google palīdzību neesi mēģinājis meklēt?

G gatis 02.05.2011

esi nedaudz, bet neveiksmiigi patreiz

T ToGatis 03.05.2011

Iegādājies sev gumijas bābu, nopērc litru šnabja, un varēsi čatot uz nebēdu!

G gatis 03.05.2011

paldies par piedaavaajumu-bet neesu no taada tipa dzekiem