Neirologs Andrejs Kostiks - Slikts ārsts

Nevienam neiesaku neirologu Andreju Kostiku.
Ja cienat savu laiku un nervus, iesaku nedoties pie viņa. Piedēvē dažādas neesošas diagnozes bez objektīva pamatojuma. Visu laiku maina sakāmo un nemitīgi nekaunīgi melo. Arī tādas īpašības kā iejūtība un laipnība nepiemīt nemaz, jo pacientu, kas gadiem cieš sāpes var atļauties apvainot.

Vienīgais, ja ātrāk gribat nokļūt slimnīcā, tad gan Kostiks Andrejs ir labs variants!

Saivii 28.05.2019

Ok

A Arkana 27.06.2021

Es pat teiktu, ja gribat nomirt, šis ir īstais ārsts, lai to īstenotu. Nepamanīja smagu diagnozi manam vīram, kad viņš bija slimnīcā. Rezultāts - bērns palicis bez teva un es - bez vīra.

ж Жена и мать 14.07.2021

Andrejs Kostiks, varbūt, nav slikts ārsts savā jomā, bet nevar noteikt diagnozi, šaubās un nepiesaista citus specialistus, pat necenšās darīt visu, lai glābtu cilvēka dzīvību, vienkārši gaida un nedara neko, nepielieto nekādu ārstēšanu. Izrakstīja mājās pacientu ar smagu diagnozi. Kad pacients atgriežas slimnīcā, "pēkšņi" atklājās smaga diagnoze un šīs "ārsts" nepiesaistīja citus specialistus, kaut arī pats nespecializējas šados gadījumos. Šīs "neārsts"vienkārši gaidīja, kad cilvēks nomirs. Ceru, ka viņa bērni un sieva nekad neuzzinās manas un mana bērna sāpes. Dievs redz visu. Un "tur" tu manu vīru satiksi. Un tad paskaties viņā acīs. Paskaties manās acīs, mana bērna acīs. Tu teici, kā neesi burvis? Tu nemaz neesi labs ārsts.