Neiroķirurģijas privātklīnika

Es biju tur. Mans arsts(laikam Purins-taaads flegma!!!) nokaveja un pienemsanu 1stundu. Man veltija tikai 1minuti un viss-nosutija pie kaut kaadaam stulbaam masinaam. Jaaiet slimnicaa iekshaa pa kaut kaadaam setas ieejaam, seta bedraina kaa pec 2.PK., lifts kaa no shausmu filmaam un vienmeer aiznemts-kaut kaadi sanitaari-ebreji visu laiku pa tiem vizinaas, tapeec uz sesto-piekto staavu jaakap kaajaam (ar traumu!). Maasinas vairaak nekaa vajag, nekaa saprashanas-sez tur bezdarbibaa. Arsti-tik nezinoshi. Izturejaas pret mani taa, it kaa es nemaz nebuutu pacients, bet kaut kaads tur apkopeejs, kurs atnaaca salauciit griidu un pec briiza aizies. Neviens aarsts man neuzprasiija vairaak par 2(!!!)jautaajumiem! Es taa arii aizgaaju-nesaprotot, ko iisti dariit ar savu traumu! Man pilnigi zhel tos 10Ls, ko iztereeju! Ja gribat piedzivojumus-ejiet uz NEIROĶIRURĢIJAS PRIVĀTKLĪNIKU!

A aiga 04.02.2008

Beidzot kāds pasūdzas par šo "kruto" klīniku!!!

I Ilze 16.10.2008

Ja ir iespēja, ejiet uz citām klīnikām, jo šajā klīnikā nesagaidīsiet attieksmi kādai būtu jābūt PRIVĀTKLĪNIKĀ.

I ilze 27.01.2009

paldies.

P pele 20.01.2010

Melu kantoris, citiem vārdiem nevar nosaukt.Ja grib problēmas, tad var iet uz turieni.Bija operācija pēc tam tik uzināju, ka nemaz nevajadzēja operēt .Naudas kāsēji!Kukuļus nav jāņem, viss būs ieskaitīts rēķinā.

Z Zita 21.06.2011

Laba diena mieli kaimynai!Gal galiu is jusu suzinoti, kaip profesionalei ir ar daroma stuburo isvarzos operacija?kokiu metodu?Kaip tai veiksminga?Ir kokia kaina mazdaug?Pasitikeciau jumis labai!Dekoju uz informacija!Su pagarba Zita!

E elita 12.11.2011

pilnigi pikrītu..naudas kāseeji... kaut kada bardakā - ar vecaam mebeleem piebaztaa gaitenii sēž pāris sievietes, skaļi saklaigājoties, risina savas personīgās problēmas...pat nepateiksi ka taa ir slimnīca un tās ir it kaa maasiņas...tad ar nokavēšanos ierodas Puriņš. Iesauc kabinetā. jāklausaas apmēram pusstundu garš Puriņa staasts par sevi(var padomāt, ka mani tas, , ļoti "interesee tada brīdī, kad pašai slikti)...paviršs skatiens maniem mugurkaula uzņēmumiem un jā!! tur nav citu variantu -operaacija!!...pec tam veel t.s. konsultaacija -divi jautājumi (neirologe Puriņa )un maasiņa jau nes reekinus no kuriem acis izlien no orbītaam!!Pēc šī gājiena konsultējos vēl ar vairākiem neirologiem neko neminot par Puriņa diagnozi... par operāciju ne runas. tā, lūk!