Negodīgi vetārsti no Ādažiem. - Negodīgi suņu pārpirceji

Kārtējo reizi ar savām nelikumīgajām darbībām ir izcēlušās jau ilgstoši bēdīgi slavenās suņu pārpircējas un nereģiostrētās pavairotājas no Ādažiem.
Neskatoties uz neskaitāmiem skandāliem saistībā ar viņu pārdoto "tīršķirnes" dzīvnieku ar dokumentiem kvalitāti, kad izaudzis zilonis vai krokodils, solītā jorkšīras terjera vietā, kā arī par daudzajām veselības problēmām un letāliem iznākumiem. Par to visu jau gadiem ir rakstīts gan šajā portālā, gan neskaitāmos forumos.
Šīs pārpircējas nav uz mutes kritušas un profesionāli spēj novērst pircēja uzmanību no aktuāliem jautājumiem. Kad palūdzām parādīt mammīti - uz brīdi tika iesaukts neidentificēts suns un pateikts, ka mamma paliek dusmīga, jo kucēni viņu moca un tādēļ uzreiz tika aizraidīta no pārdodamās telpas.
Pēc manas ievāktās informācijas, šo rūpalu šīs sievietes realizē jau vairāk kā 10 gadus. Pasekojot informācijai sludinājumu portālos, visu laiku bez pārtraukuma uzduries uz viņu sludinājumiem. Nu jau tiek tirgoti arī kaķi, ne tikai jorkšīras terjeri. Atliek vien iedomāties kādas mahinācijas notiek ar 1000 eur vērtiem kaķiem, ja zināms ko šīs dāmas dara ar suņu dokumentu falsificēšanu un veterināro dokumentu viltošanu.
Kronis visam ir nupat kā aizliegtais paņēmiens sižets, kurā tika parādīts sižets, kur viņi nu jau ķērušās pie nākamās rūpalas - nesertificētas veterinārās darbības. Sižetā dāmas tika pieķertas pie sīkuma, bet atliek vien minēt ar ko vēl viņas nodarbojas un kādus pakalpojumus sniedz savās mājvietās, jo meita pašlaik dzīvojot kaut kur blakus.
Plašāka informācija par augtāk minēto:
aizliegtais paņēmiens 06/12/2016 raidījumā ķepa uz maka.
Aicinu atsaukties arī citus, kuri cietuši no šīm krāpniecēm, vai kuri saņēmuši nekvalitatīvus pakalpojumus
iedomājieties vien situāciju cik daudziem no mums ir neīsti, viltoti dokukmenti, kuri nākuši no šīm krāpniecēm.

Informācijas avots: