Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Analfabēti

Izsaucām ātros , atstāja tādu lapeli, varbūt kads var pārtulkot? Cik tur viņi macas 20 gadus tie ārsti?:))

P

smejiesvesels 27.03.2018

Cilvēkiem, kuriem domas darbojās raiti, respektīvi ātrāk par roku, rakstot, rokraksts ir neglīts, ļoti glīts rokraksts parasti ir vidēji attapīgiem cilvēkiem! Atliek cerēt, ka ārstu neglītais rokraksts nozīmē viņu augsti attīstīto intelektu!:D
No visa saprotu, ka esat apskatīts, augsts spiediens, ir iedota tablete?

G guncha 27.03.2018

Apskate
EKG
Tab.Chlophazolin 0,15mg
Rekomendācijas

Fināla spiediens 150/80 un sanāk, ka atveda Jums tableti, kuru tagad vajadzētu caur ģim.ārstu nozīmēt, lai nākamo reizi nebrauktu operatīvais dienests tabletes izdāļāt!

B Bell Ami 31.03.2018

Priekš planktonveidīgajiem vajag ar pikogrammām, rakstītu vārdu viņu neintelekts neatpazīst ;)

A Alald 27.03.2018

Lielākais analfabēts ir pats sūdzības autors! Tā lapiņa ir domāta, vai nu citam brigādēm, ja vēl kādreiz būs ja atbrauc Jums tableti zem mēles pabāzt, vai ģimenes ārstam, lai redz, kas ar viņa pacientu darīts!
Ja nav par ko sūdzēties, tad sāksim par rokrakstu sudzeties. Augstāka pilotāža...

K kreditorsPG 27.03.2018

planktons divas dienas sūdzās par NMPD. Tu tak aizej vienreiz pie ģimenes ārsta, nevis katru dienu sauc NMPD.