NEATLIEKAMA MEDICINISKA PALIDZIBA GAILEZERA - Palidzibas sniegsana

Labdien, es nezinu kur griezsties un kam teikt par to kas notiek.......
'sodien manam bernam bija stipras sapes vedera, vemsana un galvas reibonis es pati dzivoju arpus Rigas pati aizvedu uz tuvako neatliekamo palidzibu uz Gailezeru sedejam rinda gaidijam kad mus pienems gaidujam 55 min. kaut cilveku daudz nebija pirms mums bija 2 cilveki, kad mes iegajam uznemsana blonda sieviete par dakteri es vinu nosaukt nevareju diezgan rupji pateica ka mums te darit nav ko mums jabrauc uz Vienibas gatvi, es ludzu lai vismaz kautko arsti izdara vai kadu tableti iedot bernam pretsapju ludzu vai neviens arsts nevar apskatit varbut bernam akla zarna, mani gandriz pasutija 5 majas talak,runaja ar mani rupji un skali, pec tam vina saka prasit berna datus es jau saku domat ka tomer mums spes sniegt NEATLIEKAMO PALIDZIBU bet ne .....datus paprasija un faktiski pasutija mani ar manu bernu...... kad es uzdevu jautajumu kadel jus rakstijat datus atbilde bija sekojosa.... es piefikseju, ka jus griezaties pie mums pec palidzíbas... BET KUR PALIDZIBA???? es pati tagad diezgan nopietni slimoju un vis kas notika sodien visa ta blausana un no manas puses lugsana lai palidz manam berninam , loti stipri atspogulojas uz manas veselibas un uz berna protams ari ,vel berns no ta visa guva moralu tramvu jo arste bernu klatbutne atlavas runat paagstináta toni musu 'gimene tas nav pielauts un meiti'na man raudaja un bija nemieriga visu dienu un vakaru nezinu kas bus nakti. Protams es aizvedu bernu uz Vienibas gatvi tur bija loti atsaucigas arstes kuras sniedza palidzibu paldies Dievam nekas nopietns, to ko darija Vienibas gatve to ari vareja izdarit gailezera jebkurs arst, ja ari nevareja tad vismaz pieklajigi vajadzeja paprasit lai es vestu bernu uz citu slimnicu vai piedavat izsaukt atros nevis bojat nervus.
Ta strada musu MEDICINISKA NEATLIEKAMA PALIDZIBA lai uz durvim liek pazinojumu ka palidzibu sniedz tikai no 18 gadiem!!!

Paldies par to ka uzklasijat!

Vienibas gatves arstiem LIELS PALDIES!

F

donna b 14.10.2012

Ja ir aizdomas ka kaut kas bernam noticis, ***vienmer*** ir jāsauc ātrie. Viņi vedīs uz VG un tur palīdzēs. Diemžēl mūsu valsti tā ir, ja pats atvēd bērnu un ietaupi ātriem izsaucienu, tad gan maksāsi par pakalpojumu gan arī tevī aplāmās, ka netur esi atbraucis :( Pašai tā bija gadījies, pat uz VG labāk braukt ar ātrajiem, tad bieži ir citāda attieksme, nekā ja pats esi atbraucis ar bērnu kam piemēram vēders sāps. Jo ja esi ar ātrajiem, tad skaitas "akūts" gadījums.

F Fabiola 15.10.2012

No mušas ziloni nepūtu... un es kontaktejos tikai ar vienu "arstu"ja viņu ta var saukt ar blondu sievieti kura tikai piereģistrē talāk pie ārstiem es netiku . Kas nozime nācas mani nomierināt? Es lūdzu palīdzibu iestādē kurai ir pienākums sniegt palīdzību. Ja es zinātu, ka ar mani tā runās es pierakstītu sarunu, ka pierādījumu. Ar bērnu viss kārtībā. Ceru, ka nākošas reizes nebūs, bet ja gadīsies saukšu ātros, ja pat nebūs nekas nopietns lai strādā ... tagad pati nekur nevienu bērnu nevedīšu un ātrai palīdzibai darbu neatvieglošu.
Vienkārši loti žēl, ka paliek arvien mazāk cpecialistu, kuri tiešam atrodas savā vietā un viņus var saukt par Ārstu !!! Tagad tikai tā... skraida kafiju dzer un papīrīšus raksta datorā atskaitēm un viss, bet pret cilvēkiem attieksme vienkārši pretīga ! Visi spečuki Īrijā podus mazgā un par to raudāt gribās...

F Fabiola 15.10.2012

Iesnas un visu pārejo es protu ārstet pati!!! Kas bija tā vairs nav!!!

F Fabiola 15.10.2012

smīkņa varbūt tu arī esi tā pati BLONDĪNE no Gaiļezera??? Atvainoties par KO??? Par to ka mani pasūtija ... ar slimo bērnu nu nē... atvainošanas nebūs, bet sūdzība BŪS! (pretenzija jau uzrakstīta un es to visu tā neatstāšu) Jūs varat klūsēt un visu pieņemt tādu attieksmi, ja būtu runa par mani es noklusētu, bet par savu bērnu es izdarīšu visu lai vainīgais tiktu sodīts viss būs likumīgi lai zin, ka algu saņem par darbu nevis par ņirgāšanos par cilvēkiem!!!
Gaiļezera bija cilvēki, kuri visu redzēja un dzirdēja un bija šokēti ar visu notikušo tapēc nevajag no slimas galvas uz veselo visu pārcelt es zinu, ka man bija taisnība un atvainoties ... atvainoties vajag ne man, bet otrai pusei!!

P.S. Kapēc man jāraksta kas bija manam bērnam cilvēkam, kurš neīpaši labi atsaucās par manu problēmu!? Ja gribās pakasīties tad raksti kādam citam!!!
Ja uzskati, ka problēma uzspūsta tad nedod Dievs Tev pašai pūst tādas problēmas! Kas tu tāda esi lai pieprasīt atvainošanos?? Lai apsēstā māmiņā atvainojas, es kā normāla mamma atvainošos tikai savam bērnam, ka liku viņam ciest sāpes kamēr vadāju no vienas slimnīcas uz otru!!!

F Flips 15.10.2012

Fabiola da ko tu ņem galvā smīkņu? Atver viņā profilu un redzēsi visus viņa komentarus. Kartejais vidusmēra psihiski slimais latvietis. Kurš priecājas par cita nelaimi. Tas arī viss.

F Fabiola 16.10.2012

Flips PALDIES, es ignorēšu viņa komentārus. Piekrītu vidusmēra psihiski slimais latvietis :))))))

B blondā 17.10.2012

Labdien, cienītā Fabiola!Gribu Jūs pabrīdīnāt, ka taisni Tādiem gadījumiem, lai tālāk nerastos domstarpības Gaiļezerā tiek veikta videonovērošana un Jūsu uzvedība tajā ir skaidri redzama.Gribu Jums atgādināt, kāāāāāā Jūs aizcirtāt durvis...un gribētos jautāt, kurš tad īsti nodarījis psih.traumu savam bērnam???????????Ko labu bērns var iegūt no Tādas mammas kā Jūs?
Secinājums:Ja Jums ir plnīgi vienalga, kur ārstēt savu bērnu, nākamreiz vediet viņu pie vetārsta-viņš arī kaut ko saprot no bērnem...

Labdien.
Neieteiktu Jums vainit citus, vainas sajuta boja garu un miesu) Tomer ir taisniba ari arstei, gailezera nav pediatru, berniem ir pavisam citas kaites. Zinu, jo pati studeju. To, ka cilveks neprot runat ir loti loti slikti, bet jums vajadzeja pediatra palidziba, nevis jebkada arsta. Tikpat veiksmigi Jus varejat gaidit palidzibu no kaiminiem, no autobusa vaditaja vai no jebkura cita iznjemot sevi, kapec Jus uzticaties vienalga kam iznjemot sevi? Jus esat mate un Jums vajag, lai bernam ir viss ok. Pachamdiet vederinju, kamer meitene gulj, ja nemostas, td nav nekas nopeitns.
Atriebiba ir ari laba lieta:D Bet Jums aug berns, ko vinja iegus no ta? Vinja uztver daudzreiz vairak no Jums nevis no parejiem, tapec raudaja vinja delj Jusu emocijam un naida pret to dakteri, ko Jus meitai translejat intuitivi. Jums ir japaskaidro visu, kas notiek savam bernam. Neviens cits Jums nav paradaa. Pashai jaaudzina berns, jaiepazistina ar pasauli. Ja netiekat gala pati, jaludz palidziba. Nevis jauzbazhas. Bija parak pashparliecinati braukt uz Gailezeru, ta ka nomest atbildibu par savu bernu. Tas nav labi.
Ja personiba nav nobriedusi, tad var likties, ka kads ir paradaa vai tamlidzigi. Jusu meitai vienalga cik slikts cilveks ir ta blonda daktere, vinjai ir svarigi, kada esat Jus. Ja jutat, ka ir parak daudz slikta iekshaa, nemiers, agresija, tad labak konsultejaties ar psihoterapeitu, tas palidzes uzlabot Jusu audzinashanas kvalitati visefektivak. Un ari savu iekshejo pasauli:)
No sirds velu veiksmi un stipro veselibu

F Fabiola 17.10.2012

blondā daktere, savu video novērošanu pieliksiet klāt kad rakstīsiet paskaidrojumu saviem priekšniekiem ... žēl ka jūsu kabinetā sarunu neraksta, bet man ir liecinieki, kuri redzēja un dzirdēja līdz kādam stāvoklim jūs novedat mani un meita guva traumu no Jūsu vārdiem draudot man ar policiju.
Video ieraksts ir laba lieta, tikai šoreiz viņš darbosies pret Jums!

Vēlu Jums veiksmi darbā, un iesaku palasīt vismaz literatūra, ka jarūna ar klientiem, jo Jūsu iestādē jebkurš cilvēks, slimnieks ir klients, kurš vēlas saņemt Jūsu pakalpojumu!

F Fabiola 17.10.2012

vvv komentārs garš, bet bezjēdzīgi padomi ārstu konsultācijas man nav vajadzīgas, bet ja vajadzēs obligāti lūgšu Jums padomu pie kura ārsta griezties laikam Jūs bieži apmeklējat! Bērni ir svēta lieta un nevajag man mācit vai pārmest mana bērna audzināšāna!!! Audziniet savējos! OK?
No sirds velu veiksmi un stipro veselibu

F Fabiola 17.10.2012

par tādiem secinājumiem blondā daktere uzreiz var saprast, kas Jūs par cilvēku un specialistu ja Jūs sūtat bērnu pie vetārsta, es domaju ka Jums pat par vetārstu nevar strādāt jo tiešām žel dzivniekus, kur nu vel ar cilvēkiem! Iesaku Jums meklēt citu darba vietu!!! Tā būs labāk gan jums gan Jūsu pacientiem!
Ja Jūs esat tik pārliecināta par savu taisnību uzrakstiet savu vārdu uzvārdu, amatu lai cilvēki zin par kuru DAKTERĪTI iet runa!!!

V vvv 17.10.2012

Jūs visu izdarījāt nepareizi, neizsaucat atros, starp citu 113, neaizbraucat uz BERNU slimnicu, bet uz Gailezeru, kas Jums ir ertaka lokalizacijaa. Pati nezinajat tik daudz, lai noteikt ka bernam nekas slikts nedraud... Varbut Jusu naids istenibaa ir versts pret sevi? Bet Jus to mierigi ta nolemat parlikt uz blondas arstes pleciem? Terejiet te minutes, uzladejaties ar negativismu, varbut labak pavadiet laiku ar meitu? Varbut ari pasakas vinjai nelasijat, jo tas manuprat ir garakas neka mans komentars?

V vvv 17.10.2012

Daktere pati parupesies par sevi un savu profesionalitati, bet Jus, sieviete, uzvedaties loti nekartigi. Visur ir savas kartibas un Jus megjinat ievest savejo. Varejat kaut piezvanit 113 uzzinat, kur jabrauc.

Starp citu nekadu klientu slimnica nav, ja nu tikai ednicaa:D slimnica ir PACIENTI. Kaut gan, ko es te, Jums tachu savs perverss skatijums uz visu:D

Lieciet mieraa dakteri, ejiet pie berna

F Fabiola 17.10.2012

vvv Jums Jūsu komentārus Jūsu paziņa blondā diktē vai Jūs pati???? :)))) Da man vienalga Jūsu komentāri es pat viņus nelasu :P es zinu kā bija un man ar to pietiek mana SOVESTJ CISTA!!! Ko tad Jūs te sēžat un nepārtraukti komentējiet varbūt Jūs terejiet te minutes, uzladejaties ar negativismu labāk pavadiet laiku ar saviem bērniem ja Jums tādi ir protams...
Pacients/ klients ticiet man ir viens un tas pats ... visi ir cilvēki un jāizturas tā ...pret pacientu/klientu lai teiktu Jums PALDIES nevis sūdzās!
Man tas vis jau sāk riebties! Runāšu es ne ar Jums tadēļ neterējiet savu laiku! Un esiet tik mīļa nerakstiet neko par manu bērnu un viņa audzināšanu es pati tikšu galā audziniet savējos! Jums nav tiesības dot man tādus padomus!

Dakteri pasveiciniet, kad dzersiet kafuju!! :)))))))))) bērnudārsz...

V vvv 17.10.2012

es nepazistu dakteri:D Jūs domājāt, ja es stūdēju medicīnu, tad es pazistu visus ārstus? Es tē sežu, lai papētīt cilvēka psiholoģiskas kaites:D ta kā paldies!

Pacientam ir slimība, bet klientam ir nauda) tā ir liela atšķirība.

vvv Jums te podopitnije kroliki sēž pēta viņa :D
Jūs vismaz ar savu blondo paziņu reģistrētos dažados datumos ... piereģistrējās šodien un klub man virsū, es vispār nesaprotu ko Jūs māca med.iestādē, kur tie ārsti kuriem tiešam uztrauc PACIENTS/KLIENT kur? Skatoties uz Jums vispār bail griezties pie ārstiem...kā Jūs kura sēž sudzības.lv un pēta psiholoģiskas kaites var nākotnē ārstet cilvēkus ?

interesanti ko daktere te meklē laikam, tik daudz neapmierināto pacientu, ka viņa te bieži lasa par sevi. Vismaz prieks, ka atzīst ka viņa neīpaši labi izturējas un var uzrakstīt uz viņu sudzību
Ko var secināt par šo dakteri ja viņa piereģistrējas lai vēl te mani aizvainot... nu tad cien. lasītāji varat iedomāties kas bija Gaiļezera, kad es ar viņu kontaktejos! Vot tādi ārsti mūs ārstē!!!

Jums VVV es iesaku savus pētijumus uz trušiem vērot nevis uz cilvēkiem un pavērojiet savu psih.stāvokli!

Es te rakstos ar Jums nevis tādēļ, ka man nav ko darīt, bet lai nākamais "upuris" izlasot, būtu pasrgāts no Jums!

V vvv 17.10.2012

ejiet uz privāto klīniku, ja gribiet jūsties, ka klients.

es vēl neesmu daktere, es jau teicu, ka stūdēju, bet Jūs arī to pārtaisījāt sev vēlāma veidā. Tā kā man nav pacientu, bet Jūs arī to izdomājāt. Rakstiet sūdzības, pasakas, ko sirds vēlas:D Pasakas domāju sanaktu labāk

F Fabiola 17.10.2012

cienītā vvv studente, kur man griezties es zinu... kapēc man jāgriežās privāta klīnikā? Valsts iestādes mums vairs nav?
Ziniet par visu mūsu sarunu(komentāros) es Jūs neaizvainoju, kā personību, bet Jūs studente vairākas reizes mani nepamatoti aizvainojāt. es Jums bezmaksas konsultāciju sniegšu ja gribat strādāt ar cilvēkiem FILTRĒJIET savu sarunu! Un atceraties, ka KLIENTAM nu 'Jūsu gadijumā PACIENTAM vienmēr taisnība! :))))

Izturaties pret cilvēkiem tā, kā Jums gribētos lai izturas pret Jums!
Man pret Jums pretenzijas nav ko Jūs te varat ņemties ... studējiet labāk topošais Ārsts :D
Ļoti ceru, ka nōkotne Jūsu pacienti būs apmierināti ar Jūsu darbu!

GALVENAIS! NE NAVREDI!!!

G guncha 18.10.2012

Pirmkārt- RAKUS " Gaiļezers" nav bērnu slimnīca (žēl, ka to nezin Fabiola)

Otrkārt- ja nezin un ir neatliekami, tad laika vilcināšana var nodarīt tikai ļaunumu. Šādiem gadījumiem valstī ir NMPD jeb 'ātrā palīdzība", kas bezmaksas un PAREIZI nogādās slimnieku.

Treškārt- sāpošos vēderus neatsāpina ne NMPD, ne slimnīcā, kāmēr ķirurgs nav redzējis pacientu (gan bērnus, gan pieaugušos), LAI NEZUSTU KLĪNISKĀ AINA UN ZINĀTU PRECĪZU SĀPJU VIETU.

Nepazīstu Fabiolu kā cilvēku, bet vispār jau vajadzētu zināt, ko darīt ar bērnu neatliekamās situācijās

F Fabiola 18.10.2012

Cien. guncha pirmkārt es ļoti labi zinu, kur ir bērnu slimnīca es dzīvoju ārpus Rīgas un Gaiļezers ir tuvāka vieta, kur es cerēju saņemt palīdzību nevis ārstēšanu vai vēl kaut ko...
Otrkārt NMPD nevienmēr ātrā palīdzība un dažreiz ātrak aizvest pašam nevis gaidīt ātros diemžēl, bet tā gadās

pēc ārsta zvēresta ārstiem jāpalīdz vai viņi tagad šķiro kam sniegt palīdzību un kam nē ???? Jebkura normāla ārsta rīciba būtu sekojoša apskatītu bērnu ja jau viņš tika atvest pie viņiem un ja nekas nopietns sūtītu tālāk uz Vienības gatvi tālākaj.izmekl. bet ja bērnam būtu tiešam kas nopietns vai dzīvībai draudošs sanāk ... atbraucu pēc neatliekamas palīdzības man pat nepajautāja kur sāp, kādas sāpes vai kout ko tam līdzīgu lai saprast cik tas ir nopietni mani izmeta ārā un pasūtīja... tas ir normāli?????
Par ko Jus runājiet es nelūdzu viņiem ārstēšanu vai diagnozi es lūdzu palīdzību uz to brīdi nu arī runājot par ātriem tad kapēc tā pati daktere nepiedāvaja uz Vienibas gatvi aizvest ar ātriem
tapēc, ka viņai vienalga kas ar manu bērnu būs tikai galvenais lai es paspētu izziet ārā pa durvīm lai tik nekas viņu neskartu par to ir ļoti skumji par tādu attieksmi cilvēki tā jau izvairās no ārstiem tapēc, ka par visu jāmaksā bet tu maksā un vēl tāda attieksme pret tevi!
PRETĪGI!!!

Visiem novēlu stipru veselību lai tādi spečuki ka ši blondā būtu bez darba!!!