NC Group/ MDD datortehnikas serviss - Nenorēķināšanās

Lauris, kurš vadaMdd Datortehnikas Un Foto Tehnikas Servisu Maskavas ielā 55a nu jau 11 mēnešus nav norēķinājis par izkrāpto fotoaparātu un avansā iemaksāto naudu. Un tāds es neesmu vienīgais.

V

K Kaspis 25.03.2011

Sūdzība PTAC rakstīta?

L Liene 25.03.2011

Pacietīgs esi ja 11 mēneši gaidi :)

J Joske 25.03.2011

NC Group laikam jau vairs nav! Ir tagad cita - NCG.
:) Līdz ar to atbildēšana nekāda! :) Aizej apciemo viņu tai MDD, paskaties, cik daudz inženieru pie viņiem servisā! Man liekas tu tur saskaitīsi vien pašu Lauri! :D
Un tādu mazo kantorīšu pielna ss.lv, kuri sola darīt visu andrīz pa velti! Un tad ir rezultāts! :D

V vova 25.03.2011

NC Group joprojām ir uzņēmumu reģistrā, toties 23.09.2010. ir svītrots no Pievienotās vērtības nodokļu maksātju reģistra. NCG varētu būt kāds Laura Branta triks lai atradinātu aparātus un naudu zaudējušos klientus.
Domāju, ka viņš pašlaik meklē ceļus kā pa kluso nozust no kreditoru acīm. Tāpēc būsim modri.

A artjoms 25.05.2011

Laurim Brantam muždien ir jauni attaisnojumi, ka vinu pieviļ cilveki, no kuriem naudu prasit. Viņām parādi ir vairakos tūkstošos.

E e 06.07.2011

Viņam nav laiks, ar putniem draudzējas.

E ezerzeme 06.12.2011

Viss, "bizness" beidzies! Nez vai ir jauna firma, vai arī kāds pie "laba" darbinieka ticis?!