Nazira Iso - Krāpšana

Pirms laika saskāros ar krāpnieci Naziru Iso, kas sevi dēvēja par "speciālistu" nekustamā īpašuma vērtēšanā. Samaksāju par pakalpojumu un saņēmu novērtējumu, kuru banka nepieņēma, jo nav ievērotas minimālās dokumentu noformēšanas prasības, tas sagatavots ļoti pavirši un vispusēji par pamatu ņemot citus ss.lv sludinājumus.
Neiekrītiet!

E

I Iso 12.06.2017

Mums ļoti žēl par notikumu, par kuru nebijām savlaicīgi informēti.
Lūdzam izmantot savas tiesības saņemt atpakaļ atlīdzību par neizmantoto darbu,
sazinoties ar mums pa tālr. 29863987(TELE2) un/vai 67285058 (Lattelecom), kā arī darām Jums zināmi - vērtējums ir veikts atbilstoši Latvijas Valsts Standartam LVS 401:2013 un vērtētāju profesionālās ētikas normām. līdz ar to lūdzam Jūs nosaukt banku, lai noregulētu negadījumu, par ko Jūs rakstāt.
Paldies jau iepriekš.
Cieņā Nazira Iso,
nekustamā īpašuma vērtētāja
2017/06

M MSt 19.07.2017

Par Naziras Iso krāpšanu pilnībā pievienojos. Man bija līdzīgs gadījums ar nekustamā īpašuma novērtēšanu. Naudu ko samaksāju par pakalpojumu, tā arī neatgrieza. Attieksme no vērtētājas puses ir vienkārši pretīga... Kundze ar grūtībām māk rakstīt latviešu valodā. Galvenais, ka negatīvu iespaidu atstāj arī uz pārējiem šīs nozares speciālistiem. Bez tam viņai ir apturēts vērtētājas sertifikāts!

N Nazira Iso 18.09.2017

Mums ļoti žēl par notikumu, par kuru nebijām savlaicīgi informēti.
Lūdzam izmantot savas tiesības saņemt atpakaļ atlīdzību par neizmantoto darbu,
Paldies jau iepriekš.
Cieņā Nazira Iso,
nekustamā īpašuma vērtētāja

N Nazira Iso 18.09.2017

Viesiem kas vēl nav mani apmelojies Liels lūgums rakstiet vispirms [slēpt]@gmail.com un/vai zvaniet +37129863987 un +371 67285058. Paldies jau iepriekš. Cieņa Nazira Iso

L Linda Mons 09.03.2021

Собрав некоторую информацию из надежных источников, действительно Назира Оси мошенница!