Nāves Jūras SPA - Manikīrs

Mīļās dāmas, neiesaku izvēleties Nāves Jūras SPA centra sniegtos pakalpojumus!
Biju iegādājusies kuponu uz Gelish franču manikīru. Liels "paldies" meisterītei par ļoti "kvalitatīvu" sava darba izpildi.
Tas bija šausmīgi, 1.) Kutikulas apgrieza nepietiekami labi vel pietam pirkstā iegrieza, ienadžus neapgrieza katram nagam, 2.) Nagi tika pievīlēti tā ka pat labāk nebūtu vīlēti. 3.) Gelish nagulaku parklāja ļoti slitā kvalitātē. Nagi izskatījās vienkārši atbaidoši. Vel uz darbu tika paņemts bērns kas visulaiku aiztika darba inventaru un smērēja sev uz rokām. Un vel pats galvenais manikīra "meistare" neizantoja gumijas vienreizējos cimdus kas nepieciešams veselības drošibai.

D

J John Walkeere 28.08.2012

Tāpēc to arī sauc par NĀVES JŪRAS SPA - tas tiešā nozīmē var būt jums nāvējošs! :D :D :D (nosmējos)

E Estere 11.11.2012

Biju tur uz pedikīru (arī ar kuponu) un ļoti līdzīgi: apgriežot kutikulas, iegrieza vienā pirkstā līdz asinīm (ir nākamā diena un joprojām sāp :( ), procedūras laikā sāka runāt pa privāto telefonu, kā rezultātā aizmirsa otrai kājai izdarīt to pašu, ko pirmajai. Ā un vēl - procedūras ilgums ir norādīts 120 min., mani pēc 30 min. jau laida vaļā :D. Otru reizi tur vairs neiešu.