www.sudzibas.lv Naudas balva Vinnests loterijā

Naudas balva - Vinnests loterijā

Gribēju pajautāt, vai kādam uz e-pastu nāk paziņojumi par vinnestu loterijā, man piemēram daži tādi ir sūtīti, laikam esmu baigi veiksmīgs cilvēks, ja jau kādas 3 reizes esmu vinnējusi pa 250.000 $, lai arī savā dzīvē neko neesmu vinnējusi.Kaut kāda Austrālijas loteriju kompānija ir izvēlējusies manu e-pastu un es esmu tā laimīgā:), tikai jāatsūta viņu aģentam savu personas dati.Vistīrākā krāpšana, gribas tikai zināt, kā tāds portāls kā inbox nepasargā savu lietotāju pastkastītes no visādām drazām, kaut gan neesmu speciāliste, varbūt arī nevar. Bet varbūt kaut kā cilvēkus var brīdināt, piemēram, kāds tiešām tam noticēs un aizsūtīs tiem krāpniekiem informāciju par sevi un viņi tur kaut kur ar tavu vārdu un uzvārdu varēs darīt ko grib.

A Aleksandrs 01.05.2010

man ari bija, caur google atveeru acis:)vini, melnie, domaa, ka pavisam glupi esam, par so laimestu siem janosuta ir nauda:)iztulkot murgojumu var caur multiboss.com.

Mamma 02.05.2010

Netici viņiem, tas ir apmāns.

D Dzincha 02.05.2010

Paskati fraudnet.info :)