www.sudzibas.lv Narvesen vestijums narvesen vadibai

Narvesen - vestijums narvesen vadibai

es gribētu pateikt lielu piii... narvesena vadibai kura liek klāret saviem darbiniekiem par visādam akcijam un jaunumiem, kas tikloti nabadzigi palikuši ka nevar atlauties uzlikt reklamu uz kāda plakāta.Piemeram ja man sanāk iegriesties vairākas reizes veikalā man katreiz jāklausas tas viss atkal un katru dienu tā atkartojas, sāk tracināt veidojas tāda sajuta ka atrodies tirgus placī un kads grib tev iesmeret savu preci!uzbāzība taa ir slikta īpašība, es saprotu ka pārdevējs pie tā nav vainīgs tāpēc griežos pie narvesen vadības izbeidziet šo piii... vai naksies zaudēt daudz klientu jo es piemeram narvesenu tagad apeju ar līkumu!

J Jāzeps 30.09.2009

Jā pilnīgi piekrītu, pirku cigaretes tak man visu veikala preču sastavu piedavā man tas nav vajadzīgs ka arī daudziem citiem pircējiem

M Marina 30.09.2009

Man arī tada sajūta ka Narvesena vadībai trūkst izdomas, ka špikot marķetinga trikus no citiem tirzniecības vietam, piemeram no Statoila!

A albis 04.10.2009

jā tā uzbāziba besī es atkal cenšos mēģināt tik pat lišķīgi pajautāt pēc traktora zapaskas, un ja to nevar piedāvāt tad lai savu svaigi spiesto apelsīnu sulu vai kafiju izlej atejā.kā tie apsargi tur nav sajukuši prātā visu dienu klausīties tos murgus.

E es 05.10.2009

Viņiem tas ir jāpiedāvā tādēļ, lai nebutu iztrūkumi, jo ja jums nepiedāvā to kafiju, tad jums ir iespēja to saņemt bezmaksas, bet pārdevējam atvelk no algas tākā tas ir viņu interesēs viss kaut ko piedāvāt.

A albis 05.10.2009

Tu ko tU tur muldi tas taču ir murgs, kurš tad tādā gadījumā ietu tur strādāt, ja par to būtu iztrūkumi.tātad sanāk ja man to kafiju nepiedāvā tad es to varu dabūt na haļavu un pārdevējs par to no savas kabatas maksā.jāuzliek austiņas uz bilnu klapi, un jāiet uz Narvesenu na haļavu dzert kafiju.es takš to piedāvājumu nedzirdēšu.

š šeherezade 05.10.2009

Pirmo reizi ko tādu dzirdu, ka Narvesenā uzbāžas ar piedāvājumiem, vismaz manas pilsētas Narvesenā strādā ļoti jaukas meitenes!!!

A albis 05.10.2009

atbrauc Šehe uz Rīgu tad redzēsi.

Mamma 05.10.2009

Albit vai tu tur hotdogu eed? Nabadzinsh tev nav kas uztaisa siltas pusdieninjas.

A albis 05.10.2009

nē es tur šad tad pērku aliņu un smēķus.un iedomājies Anita viņi man pie alus piedāvā savu kafiju.es saprastu ja piedāvātu voblu vai ķiploku grauzdiņus.

š šeherezade 05.10.2009

Vēēēē, kas var būt pretīgāks par voblu, viņa taču riktīgi smird!!!Es tādu neēstu pat bada laikā!!!

A albis 05.10.2009

es jau ar nē, bet tā ir zacene pie alus nevis kafija

M Marina 06.10.2009

pie visa haja vainiga debiilaa narvesen vadiiba kas sez savaa ofisaa un no bezdarbibas domaa visadas stulbas idejas., pashus vinus ielikt aiz letes un es gribetu paskatities ka vini 1000 cilvekiem diena piedavatu savu kafiju un citu produkciju un to kafiju piedava ja jus perkat " presi"!bet besis rauj par to ka pircejs jau pirmkart doma ko tas pardevejs man piesienas, man pazina strada narvesena un viniem draud pat ar atlaishanu ja nepiedavas konkretu produkciju un piebilst ka stradat gribosho ir daudz...kretini

Mamma 06.10.2009

Ziniet man ir bijusi sakare ar Narvesen vadibu- otrus tik jaukus un sirsnigus cilvekus vel neesmu satikusi.

O osis 08.10.2009

piekrītu, besī tāds variants.Arī, vienreiz paņemu kokci 14%, bet man jautā, vai nevēlos kafiju, vai maizīti.fool

K ketlīna 25.10.2009

bet tagad daudzos veikalos tādi iekšējie noteikumi, nezinu, kas tos izdomā - gan narvesen, gan drogās, gan statoilā... drogās sanāca piestrādāt par konsultantu - ģērbtuvēs pie sienām salīmēts, ka, ja nepiedāvāsi pircējam pie kases vēl kaut ko, tad draud sods vai atlaišana no darba! tā lūk viņi cenšas krīzes laikā kaut ko nopelnīt. patiesībā neapskaužu darbiniekus, zinu, ka nav patīkami visu laiku pircējam uzbāzties, a, ja darbu vajag, ko citu darīsi?

š šeherezade 25.10.2009

Jā, man tieši Drogās vakar meitene pie kases piedāvā---nevēlaties par 26 santīmi...aizmirsu, kaut kādas končiņas vai košļenes, bet jā, tieši tāds tekstiņš bija...:)))Nezinu, kurš ir tik pastulbs, ka izdomā šādus noteikumus----tā atkal ir kārtejā pircēju aizbaidīšana, nevis peļņas gūšana, jo nevienam taču nepatik, ja pārdevējs uzbāžas ar to, ko nevēlos pirkt...:((

D DIMA 05.11.2009

nu nez nez man jau škiet, ka tas ir pilnīgi pieņēmami, jo tev jau piedāva, bet Tu vari atteikties taču!!!
kā savādak var nopelnīt, ja pat daži patēretāji pat nezin, ka tada prece ir!!! ka var nopirkt komplektu un tas ir lētāks!!!

K Kristine 19.05.2010

stulbums!
Bet manam 2gadīgajam bērnam patīk. Pirkām e-talonu, bet pārdevējas tante sāka piedāvāt visas koņčiņas un šokolādītes pēc kārtas, uz ko mana mazā visu laiku atbildēja - jā, gribam!!! ha-ha-ha

T tecy 09.06.2010

Pati straadaaju Narvesenaa, miiljie ljaudis domaajiet ir patiikami Jums baazties virsuu ar prechu piedaavaajumu, ne buut ne, es pati to ciest nevaru...Bet diemzheel taada ir ekonomiskaa situaacija, ka vadiiba ir redziet atradusi iespeeju, kaa notureeties virs uudens shajos laikos, un ja mees to nedariisim, tad tieshaam pasaka, ka riit Tev uz mainju nav jaanaak...
Esiet arii turpmaak iejuutiigi un pacietiigi, jauku dienu veelot Jums visiem:)

K klients 02.07.2010

Ļaudis, par ko Jūs šūmājaties, veikals ir tirdzniecība, tirdzniecība ir pārdošana+apkalpošana. Mums tak vienmer ir iespēja atteikties, man liekas, ka Narvesen rulle, Jūtos kā svarīgs.