www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss origo narvesen

Narvesen - Slikts serviss origo narvesen

Šodien bija ļoti nepatīkama situācija narvesen veikala kas atrodas origo pretī laimas pulkstenis. Pērkot kafiju man ļoti rupji atbildeja resna blonda pardeveja. Lai skatos kur eju un nemaisos pa kājām. Ar kādām tiesībām veikalā strada tada pārdeveja.

13.10.2018

N Nekadvairs 14.10.2018

Personāls, personāls, bet Narvesen karstmaizes ir tīrā krāpšana! Pāris dienas atpakaļ Origo Narvesenā paņēmu maizīti ar vistu, tomātu un sieru... tas tak bija apsmiekls ne maizīte! Vistas un tomāta vietā kaut kāda masa 2cm diametrā maizītes vidū un 2x2 cm siera šķēlīte. KAUNS! Kauns tādu pārdot! Atdevu uzreiz atpakaļ un nācās pirkt hotdogu. Abi aiz letes tik nosmējās un pat salātus uz hotdoga par atvošanās bonusiņu nepiedāvāja! TAS HOTDOGS BIJA PĒDĒJĀ PRECE, KURU IEGĀDĀJOS NARVESEN KIOSKOS! Kauns.

A anniiiija 01.11.2018

Šo cik reižu esmu teikusi klientiem - pārdevēji tādas lietas neietekmē! Tāpat kā pārdevēji neietekmē cenu zīmju izskatu, formu izskatu vai veikala izvietojumu - mēs pilnīgi un galīgi neietekmējam maizīšu saturu!

T Taksists Guntis 14.10.2018

Varbūt tev vajadzīga ārsta palīdzība? Divas reizes uzrakstīt neadekvātu sūdzību par vienu un to pašu. Tik nesāc dusmās graizīt citas Narvesen pārdevējas.

Z Zane I. 12.11.2018
Krāpšana

Ja pajautāju 2 braucienus uz Ē-talona, tad kādēļ kasē iesit vēl kādu hotdogu? Sekojam līdzi, kas parādās uz ekrāna, jo šī nav pirmā reize.

Z Zita Bružika 21.01.2019
Lielisks serviss veikalā''MINSKA''

Biju 19.01. Narvesen''minska''. Ļoti laipna un izpalīdzīga pārdevēja. [mūsu laikos liels retums, jo visas ir izkatās pārgurušas un nostrādājušās] .

S Sabine Stalidzane 13.03.2019

Vakar vakara biju origo narvesena kas atrodas pie bilesu kasem uz vilcieniem. Loti slikta apkalposana, krapjas ar atlikuma izdoshanu, ja cilveks nemak skaitit tad nav pat jastav pie kasem. Vai tiesam no 40€ir tik gruti atnemt 4.60. Un vel pie tam atlikumu nomet nevis iedod rokas. Esat uzmanigi un parskaitat naudu. It sevishki ja jums to izdod blonda un loti resna pardeveja. Soreiz gan tikai 1,40par maz iedeva atlikuma, bet paris reizes pat par 10€mazak iedeva. Esmu patsaviga kliente tur bet visiem iesaku uz turieni neiet. Jo pati ar vairs neiesu. Laikam nakosreiz bus jasauc policija