www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Vēlos izteikt sūdzību par Narvesen kioskiem kopumā. Es nesaprotu, vai darbiniekiem par maz maksā vai arī maiņas tiek saliktas tā, ka vairs nav iespējams klientus adekvāti apkalpot. Darbinieki reti pasveicina klientus, pat neatņem sveicienu. Piektdien (24.08) ap 8:00 no rīta devos uz lielo Narvesen pie centra mikroautobusa galapunkta. Tumšmatainā sieviete, kas mani apkalpoja ar elkoņiem bija uzgūlusies uz letes un žāvājoties atbildēja uz maniem jautājumiem. Protams, par ‘Labrīt’ nemaz nav ne runas. Ar katru reizi brīnos arvien vairāk.

Kolta 27.08.2018

Cilvēkam vienkārši nāk miegs un pēc savas pieredzes saku, ka žāvāšanos ir ļoti grūti kontrolēt tāpat kā šķaudīšanu.

Z Zuzanna 27.08.2018

Žāvas es saprotu tīri cilvēcīgi, bet attieksmei pret klientu tomēr ir jābūt pietiekamā līmenī. Aizmirst pasveicināt klientu var gadīties, bet neatbildēt uz klienta sveicienu, kad viņš pirmais sveicina, ir rupji.

smejiesvesels 28.08.2018

Jums uzmanības trūkuma sindroms? Atvainojiet, man ir pie vienas vietas vai mani Narvisena skuķis pasveicina vai nē, nopērko savu e-talonu un duju tālāk...

Skumji, bet izrādās, ka ir cilvēki, kuriem nav naudas un viņi dodas uz Narvesen sveicināties un uzdot jautājumus.

Man patīk, kad kāds mani laipni sveicina un apkalpo Narvesenā, jo tad jūtos kā priekšnieks un tas samazina manu mazvērtības kompleksu

J Jolis 17.09.2018

Laura vai Jūs tāda lieta, ka rupja, vienaldzīga attieksme vel spēj pārsteigt? Drīzāk jābrīnās par kompetentu un savu darbu zinošu darbinieku. Es vispār cenšos nediskutēt ar kasieriem, jo viss beidzās ar to, ka taisnība ir pārdevējam un man kā pircējai nav jāuzdod glupi jautājumi, ja es neesmu lietas kursā par akciju terminiem un precēm kā RIMi veikalos piemēram vai Beta pārdevēja apkalpo klusējot, jo ar latviešu valodas prasmēm neizcelās. Padoms pirms apmeklēt veikalu izlasiet instrukcijas un kasieru amatu pienākumus, bet ja nopietni, kā maksā, tā strādā darba apjoms, garās darbdienas 12-14 stundas, tās ir sekas un būs vēl trakāk.

J Julija Suhodojeva 08.01.2019

Ja sama rabotala v narvessene i skazu tak prodavci ne vinovni platjat boljwe 4em minimalka na 25-30 evrosov.a rabo4ie 4asi s 6.30 do 22.00 tualetov net skazite eto normaljno? A v osnovnom tam za kassoj 4asto owivajutsa sami" vladeljci" ONI I GRUBJAT VOZMOZNO.