www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Šovakar (18.01.2018) ap plkst.21 iegriezos Narvesenā, Rīgā, katoļu ielā 4. Bija man 50 euro, vajadzēja ieliet benzinu, bet uz 20. Skatos-Hesis un narvesen. Iēju Narvesen-pirku cigaretes, dodu savus 50 euro, pārdevēja nadezda atbild-man nav ko izdot. Man šoks-ir vakars, pa dienu nenopelnam 50 euro? Aizgāju uz hesi, tur laipni samainīja, pirkt pat neko nevajadzēja. Neko neteiktu, ja uz atvēršanu ieietu un pirktu sērkociņu kastīti (ko tur arī vairs nevar iegādāties, jo nestes klienti tā maina naudu un sērkociņi tapēc izņemti no apgrozījuma) . No draugu loku sapratu, ka tur mainījusies vadība, kas ir ļoti nedraudzīga. Vai tā piesaistām klientus? Vairs tur kāju nesperšu viennozīmīgi

K

B BK 19.01.2018

Tev neapnika melot? Jau no rīta bija raksts par 50 eiro...

Praatinj naac maajaas

K Kristīne19 19.01.2018

To,ka kaads ielicis suudziibu no riita,tam ar manejo nav nekada sakara.Atskiras gan vieta,gan laiki.Tajaa gadiijumaa no riita pirka un nebija ko izdot,kas vel vareetu buut saprotami.

donna b 19.01.2018

Kasi nodod biezi kad nopelniti kadi 80 eur. Naudu parvieto uz seifu. Neviena kasiere netur tukstosiem eur kase drosibas apsverumu del. Vinai nav pienakums tev mainit naudu.

K Kristīne19 19.01.2018

Ko tu runaa mulkiibas?Ja mainjas naudu ieliek seifa,tad no taa arii var iznemt,lai samainiitu un buutu ko izdot.Un iemaacies lasiit.Es neprasiiju mainiit,bet gan pirku!

V Viktorija001 19.01.2018

Ik pēc laika tiek veikta inkasācija, kuru ievieto atsevišķā seifā. No turienes naudu var izņemt tikai veikala vadītājs, lai nodotu inkasentam

K Kristīne19 19.01.2018

Rakstu atkaartoti!Iepriekseejaa kolektiivaa nebija taa.Meicas gan vareeja samainiit,gan izdot.Tagad puisus vadiitaajs iesleedzis principu.Lai jau vinjam veicas klientu pazaudeeshanaa

S sarmite.1988 25.03.2018

Jā iepriekšējā kolektīvā naudu mainīja uz nebēdu, jo glabāja atvilktnē nospļaujoties par drošību , kafijas automāti , preces , plaukti bija tā aizd****sti ka rokas melnas palika ņemot preces, desas visas izkaltušas kuras tiek pasniegtas kā " žāvētas" nevis vecas.Tagad toties veikals ir pievilcīgs un preces ir svaigas! Labāk, lai nemaina naudu bet ir labs serviss un kvalitatīvas preces nekā ka visiem maina naudu.

Buržuji - visi staigā ar piecdesmitniekiem kabatās. Par debat/kredīt kartēm vairs neviens nav dzirdējis... jā ir vietas, kur nav ko izdot, jo visi, kas iepērkas to dara ar karti vai atnāk un sāk mainīt savus piecdesmitniekus. Nu nav ko izdot, un? Apēda tevi? Nē. Pateica godīgi, nav ko izdot. A tu taisi skandālu, redz nav ko izdot. Maksā ar karti vai ņemot no bankomāta, ņem mazos nominālos. Personīgi pēdējo pāris gadu laikā skaidrā naudā vispār nēesmu maksājis (tikai ar karti).

K Kristīne19 19.01.2018

Tad kapēc,kad strādāja iepriekšējais kolektīvs tādu problēmu nebija.Un iedomājies,vēl ir vietas,kur maksā algu skaidrā naudā.Skaidrs jau viens-kamēr pašu neskar,viegli rakstīt kaut ko stulbu un apvaibot citus...

Kā tu zini, ka nebija problēmas? Tu aizgāji, tev izdeva un nāca nākamais kuram nebija, ko vairs izdot, to pašu vien teica, tik tu to nedzirdēji. Tu stāvēji pie tā kioska visu dienu? Tālak par savu degunu jau neredzi!
Jā, ir kur maksā skaidrā naudā. Un ir arī iemaksas automāti. Kuros var ielikt 50 un tad izņemt 5 x 10. (tas tā ja vēlas izmainīt bez problēmām)
Tev 1 reizi pateica, ka nevar izdot, jo nav tik sīkas naudas tagad pēkšņi pasaules gals viņai klāt. Kam liekas, ka visa pasaule tikai griežas ap viņu un kā kaut kas notiek tā visi ir pret viņu un tikai viņam viss pienākas un tikai viņam ir problēmas.
Un nav jau tā, ka tev uzbļāva stilā "ko lien" un vēl uzspļāva? Tev vienkārši pateica, ka nav. Nu nav, nav. Aizgāji citur. Ko var čīkstēt? Nu nepatīk neej - ar varu jau neviens tev neliek neko darīt.
Un, lūdzu, paskaidro, es nesaprotu vienu. Kāpēc par kaut ko tādu ir jāčikst, jāceļ neslava uzņēmumam, kurš cenšas un dara un kur arī tikai cilvēki strādā? Es saprotu, brāķus pārdod, apzog un izspiež un nelikumīgi kaut ko dara, pasūdzējies, lai kāds neiekrīt. Bet te? Uzmanību, neiekrītiet, viņiem nav ko izdot, tāpēc atdos naudu...?

K Kristīne19 19.01.2018

Uz kuru veikalu ir jaaiet domaajot par to,ka nebuus ko izdot?50 euro nav liela banknote.Zinu,jo dziivoju blakaam.Un vai zini,redzu taalaak par savu degungalu,kaa arii to,ja straadaa apkalpojoshaa sfeeraa,ir jaadara viss klientu eertiibaam

R Raivo 777 25.01.2018

Anonīms buržujs.Labi,ka ar globusu neesi maksājis pajoliņ

V Viktorija001 19.01.2018

Klienti ir nauda. Vairākud gadus atpakaļ, kad es strādāju narvesenā, seifā bija tikai 250 euro maiņas nauda. Tā tiek samainīta gandrīz pirmajās stundās. Un iedomājies situāciju, kad tādi, kā tu ar 50 ir simtiem cilvēku dienā. Nu nevar visiem izdot atlikumus no 50. Diemžēl tu līdz tam pat neiedomājies.
Bankomātā šobrīd ir funkcija- izdot mazākos nominālos.

K Kristīne19 19.01.2018

Es arii straadaaju apkalpojoshaa sfeeraa-nu nav taa,ka visi naak tikai ar 50...vnk nav...

V Viktorija001 19.01.2018

Es saku no pieredzes narvesen veikalā, kurš ir kopā ar nesti. Ikdienu bija ļoti daudz cilvēku, kuri nāca ar 50 un 100. Diemžēl tā ir ikdiena. Un veikals nav bankomāts, lai nodrošinātu visiem.

K Kristīne19 19.01.2018

Vinjiem nav janodrosina naudas mainiisana.Runa bija par pirksanu un
izdosanu.tupam jau ar cirvi neiecirtiisi...

V Viktorija001 20.01.2018

Es tev skaidroju. Ka ne vienmēr var izdot atlikumu, visa iepriekš minētā dēļ. Tavs tupums "fascinē "

S sarmite.1988 25.03.2018

Viņai nav jēgas neko skaidrot , jo dumjš cilvēks ir dumjš cilvēks. Tātad, ja maiņas nauda ir 50-100Eur un visticamāk sīknaudā, un visticamāk parastam pārdevējam nav pieejas lielajam seifam kur ir visi ieņēmumi(seifos parasti ir maza šķirbiņa kā pastkastītē kur pārdevēji met naudu, bet atslēgt var tikai vadītājs) tad kā lai samaina? Ja veikals strādā no 6/7 no rīta un teiksim ik pēc 2 klientiem dod 50? Nu tas nav reāli , jo cilvēki tiešām ir tik stulbi, itkā strādā visādos svarīgos amatos, bet tik elementāras lietas kā noņemt naudu sīkās banknotēs nemāk, vai arī mainīt summu uz 45 lai neizdotu 50 vienā gabalā nemāk. Tāpat Narvesenus un Cirkle K utt uztver kā maiņas punktus, pērk kautkādu mēslu līdz 1.00 un cer ka izdos, nenotiek tā , un pareizi dara ka pārdevēji izvērtē izdot vai nē, jo no daudzām lietām uzņēmums praktiski nenopelna neko, bet varbūt tieši nākamais pirks kādu dārgu vai pelnošu preci kam vajadzēs izdot no 50.

H HappyRoo 19.01.2018

Kristīne19, сожри г ложку, пожалуйста.

donna b 19.01.2018

Tev jau atbildeja, ka ja reizi nauda ir ielikta seifaa, pardevejs nevar to iznemt. Un hello, lai Tev izdot naudu, vai tad pardevejam nav jaatver seifs, lai mainit Tavus 50 eur uz sikakam banknotem? Pati padoma ar galvu, pec tam stridies. Palasi labak ko Viktorija001 raksta.

K Kristīne19 19.01.2018

Pirms striidies pati padomaa ar galvu-kursh tad to naudu seifaa ieliek,ja ne pati paardeveeja?Vadiiba ja ir,tad mo riitiem.Arii paarzinu narvesena lietas.Bez iemesla suudziibu nerakstiitu,bet ko tad te skaidrot?Taalaak par aptaureetu komentaaru rakstiishanu nejeedzat.

Narvesen

R Raivo 777 25.01.2018

Gribēju ko līdzīgu rakstīt,atradu jau šo sūdzību.Kādreiz tur jaukas meičatas strādāja.Tagad h..las.Lai viens otram p...s...vnk citu vārdu nav.

R Raivo 777 25.01.2018

Tajā midzenī jau sūdzību tuvu rimikam un maksimai.Kāds tur brīnums.Kārtējā mēslu bedre.

R Rolans 02.02.2018

Es arī pirms neilga laika strādāju Narvesena un varu pateikt, ka attiecīgos kā mēs sakam algas un avansu datumos patiešām veidojās situācijas, ka kasē no banknotēm ir tikai 50 mitnieki. Vai nav vienkāršāk iznemt no bankomata citu summu un nebojāt garastavokli sev un citiem. Man ari varbút pat tā bijat Jūs Kristīne 19 reiz viena sieviete pirka košlājamo gumiju norēkinoties deva 50 EUR banknoti un es biju spiesta atteikt, jo man nebija ko izdod atlikumu, tad nāca tādi lamamvārdi oi oi. Mes neturam lieku naudu, katru dienu ir inkasacija un tapec busim tomer laipnaki viens pret otru un jau nemot pie bankomata nemam 40 un pec tam 10 eur, tad ari diena bus jaukāka.

B Bens24 03.02.2018

Atslēga šajā situācijā - tas ir Katoļu ielas rajons. Kriminogēnās situācijas dēļ kasē vienkārši netur un neturēs daudz skaidras naudas.