www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Izskatās, ka pārdevējai, vārdu nezinu, bet ar īsiem matiem, gados, apnicis strādāt. Varbūt varētu atlaist un pieņemt vietā tik pat pieklājīgu, kā tā otra pārdevēja. Tai sievietei gados, jau ieejot kioskā ieraugot to neapmierināto "mūli", gribas iet prom, kur nu vēl ka viņa muti atver, rupjības un neapmierinātības kalngals. Lai iet dārzā ravē un bļaustās tur.

05.08.2020

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 05.08.2020

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Lūdzam atrakstīt [email protected] par kuru no Narvesen tirdzniecības vietām ir runa, lai varētu pārbaudīt situāciju. Paldies!

Papildināts marita441 06.08.2020

Labdien. Runa iet par Madonas Narvesen kiosku, Poruka ielu.

D Džumbo 05.08.2020

Un ko mums tagad darīt? Tas ir Rēzeknē, Liepājā, Rīgā vai kur?

Arkukušjans 05.08.2020

Ulmaņu MaXsimas Narvītis?:D

Saivii 05.08.2020

Kuraa kioskaa shitais muulis dziivo ?

M marita441 05.08.2020

Madonas

Vagons Komā 05.08.2020

Kam tad pa minimālo kaifs strādāt?

M marita441 05.08.2020

Nav jau jākaifo, protams, bet tāpēc jau nevajag riet😊 ir iespējas Madonā kur vairāk var nopelnīt, nevajag sēdēt, kur maz maksā, bet cik saprotu vietiņa silta.

A Anita_ 07.08.2020

Paldies par sniegtu informāciju! Minēto personu esam atlaiduši!

M marita441 08.08.2020

Nezinu, kur un ko jūs esat atlaiduši, bet šodien biju Madonas Narvesenā, un tavu pārsteigumu, nejaukā stāv aiz letes kā Dievs!

H Holiday 23.09.2020

Laikam uz Marsa tas narvesens atrodas. Mūlis Jums galvā. Var pie mammas skriet, lai paglauda galviņu. Tantiņa Jums neglaudīt galviņu.