www.sudzibas.lv Narvesen Slikts servis

Narvesen - Slikts servis

Labdien.Šdien pēc pārdevas vārdiem kiosks strādā no 7.00. Darbā viņa ieradās 7.15, uz lūgumu mani apkalpot, viņa paprasīja skaidru naudu, kad pateicu ,ka man ir karte, patieca, ka kartes .nepiņem un sāka slaucīt ielu. 7.30 mani apkalpojja un brīnumainā kārtā karte tika piņemta. Vai tiešām man būtu jāgaida uz pārdevēju 30min kamēr viņa sakarto savu darba vietu, vai tas nebūtu jādara pirms darba laika? Čeku arī iedeva tikkai pēc oieprasījuma.
P.S apkalpoja: 41 Tatjana

28.09.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 30.09.2019

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Lūgums atrakstīt [email protected], precizējot, kurā no Narvesen tirdzniecības vietām iegriezāties.

R

Kolta 28.09.2019

Ir gan jābūt lielai pacietībai stāvēt pusstundu pie viena kioska. Apbrīnojami.

donna b 28.09.2019

Un kad tu ierodies darbaa? Stundu ieprieks, lai visu sakopt? Nevajag no citiem absurda prasibas celt, paskaties no sakuma uz sevis.

R radions 02.10.2019

Diežēi es es veikalu nevaru atvērt 30.min. vēlāk. Tā kā man ir jābūt pusstundu ātrāk. Kiosks arī ir veikals un ir jānopērk braucieni/

R radions 02.10.2019

Izskatās, ka tu vispār nestrādā.