www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Labdien. Gribu zinot uz reģionālo vadītāju Raivi Medni kurs atlaida darbinieku kura 3 gadus strādāja nevienu dienu nenokavēja viņam vienmēr nekas nepatīk! Viņš labāk ietu pa saviem darbiniekam nevis par katru klientu viņš nezin kādi klienti nāk uz veikalu ka sabojās garastāvokļi uz visu dienu! Un darbiniece ceļas 4 norita un līdz 22 strādāja 3 gadus bez brīvdienām un viņš izmeta no veikala ka suni dēļ kaut kadam suda bulciņām ka nebija nomarķētas!

19.06.2021

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 22.06.2021

Labdien!

Paldies par novērojumu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet vēlamies vērst uzmanību, ka Narvesen tirdzniecības vietas strādā pēc franšīzes principa, kur atbildību par darbiniekiem nes franšīzes ņēmējs, nevis reģionālais vadītājs. Nepieciešamības gadījumā gaidīsim ziņu uz [email protected] vai šeit pat.

D

A Artūrs Miķelis 19.11.2020
Sūdzība

Vēlos noskaidrot, vai uzņēmuma darbiniekiem nav jāvelk aizargmaska , kas nosedz arī degunu?
Ienāku veikalā man jābūt maskai, bet pārdevējiem tā var nebūt? Viņiem to aizrādot , kļūst agresīva.

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021