www.sudzibas.lv Narvesen Prekš samakses karta

Narvesen - Prekš samakses karta

Es ar sievu aizgājām nopirkt priekšapmaksas kartes, 2 zz un vienu bite. Bet pārdevēja izsita uz čeka 2 zz un vienu bifri.Nākošajā diena viņa nestrādāja, cita pārdevēja neko ne varēja izdarīt, trešajā diena mēs viņu satikām, viņa ar mums rupji parunāja. Pateica ka viņa var atrast lecenekus... Nekāda atvainošānas. Pateica ka viņa neko nevar izdarīt.Man rodas jautājums, kāpēc mums pircejam, deļ pārdevējam, zaudēt naudu, šoreiz 5 evro nākošā reizi, cik?Bet viņa ne tikai pārdevēja, bet darba vadītāja. Ka tādus cilvēkus var laist pie tāda darba, apkalpošana sfēra...Viņai var iedot darbu tikai ar slotu... Tas bija 15, 12. 2015g 16, 00 čeks kaut kur izmest Kur griesties ar tādiem jautājumiem rakstiet uz [slēpt]@mail.lv

N

A Antons_Anufrievichs 18.12.2015

Tu no laukiem esi? Bifri bija tagadejas Bite kartes nosaukums, un kases aparatos nosaukums ir palicis Bifri, bet ar to kodu tu vari papildinat savu stulbo un neizdevigo Bites karti! vareji pirms mest cheku misene piezvanit uz stulbo un neizdevigo biti un pajautat! ja tev izsistu Amigo vai vel vienu ZZ tad varetu sudzeties jo tas ir cits tikls un tavai stulbai un neizdevigai Bites kartei nederes!

A Antons_Anufrievichs 18.12.2015

S sūdzība28 18.12.2015

Nevis no laukiem, bet krievs! Evro tak! :D a čo eto bifri? :D V

donna b 18.12.2015

PREKS SAMAKSAS KARTA...pasam nav kauns ta rakstit?

S sūdzība28 19.12.2015

Nē, nu labi, vismaz visu cieņu par centību, negribas jau arī pavisam noēst!