www.sudzibas.lv Narvesen Pircēja un kolēģu ignorēšana

Narvesen - Pircēja un kolēģu ignorēšana

11.03.2020, ap 14: 40 iegāju narvesenā galerijā centrs papildināt braucienus. Kasēs divas sievietes, viena jaunākā un viņai atvērta kasē, otrā jau krietni gados un apaļīga, viņas kase slēgta. Palūdzu uzpildīt etalonu, meitene pasaka, ka viņas kasē kaut kas notika un vajag citā kasē to darīt. Viņa attiecīgi palūdz kolēģei, lai atvēr kasi un apkalpo mani. Vecākā kolēģe vienkārši noignorē viņas vārdus un aiziet prom uz palīgtelpu, nepasakot ne vārda. Tas viss man priekšā. Protams, jaunākā meitene pati atver otru kasi un mani apkalpo, atvainojoties par situāciju. Pa to laiku, kad mani jau apkalpoja, otrā 'kolēģe' atgriezās un nesakot ne vārda nostājāt meitenei aiz muguras, izteikti redzams, ka vecākā sieviete presē jaunāko meiteni.

Ziņu, ka var būt problēmas ar noskaņojumu, visi esam cilvēki, bet tāda apkalpošana un attieksme gan pret klientiem, gan pret kolēģiem, kuru izrādīja vecākā kasiere ir nepieņemama. Viņa nedrīkst strādāt apkalpošanas sfērā un sadarboties komandā arī neprot.

Atšķirības pazīmes - krāsaina šķipsna garajos blondajos matos, liela auguma, apaļīga, kaut kur ap 50 - 60 gadiem veca?

11.03.2020

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 11.03.2020

Labdien!

Paldies par ziņu, pārbaudīsim situāciju!

Pacco_al 11.03.2020

Tā jau ir vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Tās "pārgudrās" un "pieredzējušās" sievas der tikai puvušo tomātu šķirošanai noliktavās, pie klientiem tās vairs laists nevar. Lieku reizi pierādījums.

BondsBonds 11.03.2020

Protams, esi īstā zinātāja.

A ArtūrsKa1 15.03.2020

Ganjau bija iemesls kāpēc kase bija slēgta, ne? Un kāds sakars kolēģu ignorēšanai un tādi komplimenti par otru kasieru? Izklausās kā strīds starp kolēģēm un kā "jaukā kasiere" pati visu ir rakstījusi. Bieži iepērkos galerija centra narvesen un attieksme vienmēr ir bijusi laba.