www.sudzibas.lv Narvesen Neapkalpo rindas kārtībā, izlaiž vājredzīgu klienti

Narvesen - Neapkalpo rindas kārtībā, izlaiž vājredzīgu klienti

Vakar t/c Olimpia Narvesenā pārdevēja klientus neapkalpoja rindas kārtībā. Mēs ar draugu vēlējāmies nopirkt kaut ko uzkožamu, devāmies uz Narvesen. Tā kā esmu vājredzīga, tad gandrīz visi uzraksti, t.sk. produktu nosaukumi un cenas man ir par sīku un bildes līdzinās raibiem pleķīšiem, preces no manis tālākos plauktos ir viens raibs klājiens. Stāvot rindā, draugs centās izstāstīt, kas ir pieejams, bet, kad pienāca mūsu kārta, pārdevēja mūs izlaida un sāka apkalpot sievieti aiz mums, kas nobēra, ka viņai vajag e-talonu. Kad draugs atgādināja, ka ir mūsu kārta, pārdevēja atbildēja, ka vispirms apkalpos to klienti. Lieki piebilst, ka jutos ļoti nepatīkami par faktu, ka klienti netiek apkalpoti rindas kārtībā, īpaši situācijā, kad iespējas iegūt informāciju par veikalā piedāvātajām precēm ir ļoti ierobežotas.

č ČangalsPleška 03.05.2011

kakoj ko6mar! Kak ze vi eto perezivete? Pi6ite rukovodstvu narvesena! Eto tak ostavljatj neljzja! Vopijuchij slu4aj ne spravedlivosti!

T ToČangalsPleška 03.05.2011

Kau tu drīzumā zaudētu redzi!

č ČangalsPleška 03.05.2011

Umno! Udiviteljno, 4to vas voobcse obsluzili!

I Ieva 03.05.2011

Prom uz RU! Katra urla šeit mācīs!

L Līga 04.05.2011

Special to Čangals Pleška
1.Tas, ka kāds anonīmi uzraksta, ko par tevi domā, nenozīmē, ka tā biju es.
2.Cilvēki no Latgales ir ļoti jauki cilvēki, tāpēc nav ko kā čangalim parakstīties.

č ČangalsPleška 04.05.2011

Ti svoim druzjam ukazivatj bude6, 4to i kak im pisatj i kem podpisivatsja!

I Ieva 04.05.2011

Sveika draudzene!Mani priecē, ka urlu Latvijā paliek ar katru dienu mazāk, un no taviem apsolītajiem pakalpojumu sniedzējiem pieteicās tikai viens.Pat visi tavi pielūdzēji laikam būs tevi pametuši.Mēs ar draugiem bijām domājuši sarīkot urlu medības, bet tu to prieku mums liedzi.Tu pierādīji, ka esi niecība, izteikdamās slikti par redzes invalīdu, tici, tas nāks tev atpakaļ.Kaut gan kāds tu čangals, prasta urla!

č ČangalsPleška 04.05.2011

Nu ti dura!:)))))))))))) Kto tut invalid? Idiotka! Esli 4elovek o4ki nosit, eto ne zna4it, 4to on invalid! Tuporilaja!

I Ieva 04.05.2011

Tā jau es domāju, urla paliek urla, lai kā arī viņa nesauktos.Tu tai meitenei redzi pābaudīji, ka tik labi zini?Gan jau tev šīs visas riebeklības, ko tu šeit raksti, nāks arī atpakaļ, vai nu tev pašai vai arī taviem pēcnācējiem līdz pat septītajai paaudzei.