Narvesen

Nav jēgas strādāt firmā ''Saharova 1a'', kas piedāvā darbu ''Narvesen'' veikalos un kioskos. pēc 3 mēnešu pārbaudes laika izmetīs uz ielas, vēl pieprasīs segt it kā radušos zaudējumus un nesamaxās algu. strādāsiet kā kretīni 7 dienas nedēļā, bet algas vietā - ar kāju pa pakaļu. īpaši pretīgs veikals - centrālās stacijas narvessens, kur veikala vadītāja ir neapmierināta vecmeita vārdā Baiba.

J

N Narvesen 27.09.2004

Da pizdec gde ti videl 3 meneshu parbaudes laiku churban. 2 nedeli maximum

K Kajsa 04.03.2007

man līgumā arī bija 3mēnešu pārbaudes laiks Narvesenā, bet mani gan no turienes neizsvieda, nostrādāju 9 mēnešus un aizgāju pati, atbildība ir ļoti liela, bet par to saņem max 130 latus pēc nodokļiem, tas ir smieklīgi. Vadība to attaisno ar to, ka Narvesen ir sīktirgotājs un tas ir santīmu bizness, bet taipat laikā viņi plātās ar to ka nopelna miljonus ar reklāmas palīdzību (katru nedēļu viņi reklamē, vai īpaši izceļ kādu žurnālu vai preci, par ko firma Narvesenam maksā naudu), intereanti, kur tie miljoni aiziet, vismaz 200 lati pēc nodokļiem jau varēja maksāt, tā būtu daudz maz cilvēcīga nauda.

J Jānis 13.04.2007

Oi man ar piedāvāja darbu tai Saharova ielas Narvesenā. Vergošana par kapeikām un viss.. Atteicos pēc 1. dienas... Ļoti rūpīgi jāizvēlas kiosks kur strādāt - jo vadītāju-riebekļu procents Narvesenāir īpaši liels.

J Jānis 19.05.2007

Es arī esmu tur strādājis (centrālajā stacijā). Mana pirmā darba vieta, kas radīja riebumu pret darbu un kapitālismu kopumā. Atlaida pēc 2,3 mēnešiem, bet izspieda kā citronu. Algu gan dabūju, bet daļu nācās samaksāt par it kā zaudētajiem 50 latiem, ko visticamāk no kases izņēma kāds no jaukajiem "kolēģiem".Lūdzu nestrādājiet Narvesenā, dārgie studenti! Narvesen domāts cilvēkiem ar pamatiglītību un zemu pašvērtējumu.Līdzīga situācija valda visos lielveikalos - no paardeveeja tiek izspiesta peedeejaa asins laase, peec tam to apzog, "piešuj" kādu lietu un atlaiž kā suni. Izdzīvo roboti un d....ā līdēji.P.S Ja vēl kāds ir cietis no Narvesen - rakstiet man uz [slēpt]@tvnet.lv un padalīsimies savos apvainojumos šim uzņēmumam un ģenerēsim idejas kā vienreiz likt šiem kapitālistiem kļūt par cilvēkiem.

K kate 16.06.2008

Vērsieties VDI. Ņem savu darba līgumu, piezvani uz VDI, sarunā konsultāciju un ej un izstāsti savu bēdu. viņi vienmēr ir darbinieka pusē un palīdz aizstāvēt darbinieku tiesības. Un pats labākais- tas ir pilnīgi bez maksas. Katrā pilsētā tāda iestāde ir. Viena no VDI Rīgā ir Valdemāra ielā. Viņiem nav tiesību nemaksāt par pārbaudes laiku, nav tiesību piedzīt iztrūkstošo daļu no kases. Jūs čakarē tāpēc, ka nezinat savas tiesības. par visu ir jāmaksā, arī par nezināšanu.

C cina 28.11.2011

Man ar nesamaksaja algu.Tapat ka autorei meloja.