www.sudzibas.lv Narvesen Ļoti labs serviss.

Narvesen - Ļoti labs serviss.

Šī nebūs sūdzība, pārmaiņu pēc, es vienkārši nezinu kur vērsties lai uzslavētu super servisu.
Esmu klients katoļu ielas narvesenam jau vairākus gadus. Tas kā šis uzņēmums ir audzis ir nepārspējami. Esmu bijis arī citos narvesen, bet šis liek justies kā savējam.
Man ir prieks ieiet vismaz vienā veikalā, kur pret tevi izturas pozitīvi un laipni. Foršas, smaidīgas meitenes, kas jau zina, ko klients vēlas (pat atceras, ko es vienmēr tur pērku, un ne man vienīgajam) . Sakarīgs vadītājs. Vienmēr viss ir kārtībā un es nevarēju nepadalīties, ka šī ir vieta, kur iet ar smaidu. Acīmredzot vadībā ir pareizie cilvēki, ja reiz darbiniekiem pareizā attieksme.

04.03.2020

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 04.03.2020

Sveiki!

Milzīgs prieks to dzirdēt – paldies par labiem vārdiem! :) Nodosim pateicību kolēģiem!

A aicis24 04.03.2020

Tev ir iespēja arī klātienē to pateikt,nopērc konfekšu kasti un aiznes.

Joe Rogans👽 04.03.2020

Nomet 50€ kā pateicību