Narvesen - Krapšanas

Vakar nopirku simtgade loteriju. Izgaju uz gogoļu iela. Atveru vaļa. Bet biļete bija nokasīta. Es iegāju paradiju pārdevējai. Viņa apstiprināja ka ja es pirku. Paradīju čeku. Aiva ja pareizi nosauca vardu. Sazvanīja vaditāju. Viņa atbildēja ka man pašai bija jāskatak. Biļetei bija laimests 10€. Kuru kads darbinieks izņēma. Esmu šoka. Ka strāda zagli kolektīva. 😡

11.03.2020

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 11.03.2020

Labdien!

Lūdzu atrakstiet sīkāku informāciju par šo gadījumu uz [email protected] – pirkuma laiku; ja ir – foto ar čeku.

Paldies!

K Klientamnavtaisnība 12.03.2020

Vai tad loterijas biļeti nepaņem, atdodot laimestu? Kāpēc nevarējāt to izņemt?

L lubinka 12.03.2020

Tapec ka nauda bija izņemta.kads bija izņema to naudu.tas varetu but tikai savejais .kas strada. Narvesena.un tukšo lotereju ielieka pie kopejam laterejam..

L lubinka 12.03.2020

Labak butu ziedojusi naudu nabagam.neka Narvesens zagļiem.bija ļoti sabojata diena.jo meitenes vel smineja.gribu bridinat cilvekus esat uzmanigi.man pat prata nenaca vert vaļa.ielieku soma un izgaju.nepagaja 3min.kad atgriežos atpakaļ.