Narvesen - Krāpšana

Labdien!

Vēlētos brīdināt visus darba meklētājus, lai nekādā gadījumā neiet strādāt uz narvesen veikalu vid ēkā vai mežaparkā, kokneses prospektā!

Jo abi veikalu vadītāji (vīrs ar sievu) ir krāpnieki! Nemaksā laicīgi darba algu, mistiski atvilkumi kuri nav pamatoti nedz ar aktiem, nedz ar iesniegumiem! Atvelk par iztrūkumiem, kuri rodas pircēju zādzību rezultātā, jo veikalos nav apsardzes, nemaksā slimības lapas, atvaļinājumu naudas, un aizejot aprēķins netiek veikts korekti.

Kā arī netiek maksāti nodokļi un pvn, mūžīgi parādā valstij! Bet augstākā vadība birojā uz visu piever acis, un tikai maina to vīrs ir vadītājs, to sieva, to atkal vīrs.

Saprotu, ka sūdzība neko neietekmēs un turpināsies krāpšana!

J

Работяга 12.08.2018

Nu jau tas jas par lieku, vid eka, ja jau ta sanak tad valstij uz visu nosplauties

Работяга 12.08.2018

Mes viena uznemuma stradajam, mums teica ka to uznemumu nopirka vispirms tas pec tam pardeva tam, pec tam tie nopirka.. pec kada briza visiem bija jau pie dirsas viena diena saja kresla sez cita jau cita uznemuma, taikai tafeles pie durvim mainas un viss.. tikai visiem stasta ka jau jauna uznemuma visi strada..

Работяга 12.08.2018

Vispar nesaprotu tos mulkigos darbadevejus, man vien reiz pazvanija un piedavaja par apsargu stradat, un parunajas ka isti labi darba nosacijumu ju vins pagaidu pats sez kamer mekle jauno stradnieku, es tad teicu kam vajadzigs jauns stradnieks ja jus pasi tur sezat, seziet gaidiet karjeras izaugsmi, tad vins ar ipasu naidu nometa klausuli

Life_is_life 12.08.2018

Vards uzvards

M MohawkUshanka 12.08.2018

Ja pateiks, pārkāps Personu Datu Aizsardzības likumu.

S Sabine Stalidzane 13.03.2019

Tie gadijuma nav jana un alfreds