www.sudzibas.lv Narvesen Kliedz uz sievieti, kura ir stāvokli

Narvesen - Kliedz uz sievieti, kura ir stāvokli

Man vajadzēja nopirkt studenta braucienus, bet darbiniece Sandra pārdeva man parastos braucienus, sakuma nesapratu kāpēc man tik maz atlikuma, paskatījos uz čeku un sapratu. Pateicu viņai, bet viņa saka kliegt uz mani. Vispār ir normāli kliegt uz sievieti kura ir stāvokli? Viņa pat neatvainojas un vīrietis blakus, kas traucēja viņai stradat teica, ka tā ir mana vaina. Briesmīga apkalpošana. Tai darbiniecei vienmēr kkas nesanāk. Man šķiet, ka tādiem agresīviem darbiniekiem nevajag stradat apkalpošanas sfera...

02.10.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 02.10.2019

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju! Pārrunāsim to ar konkrētā veikala kolēģiem.

M Mego izmeklētājs 02.10.2019

Apnicis tas uzsvars māte grūtniece ...es varbut bušu tēvs ,uz mani ar kliegt nedrīkst

Andris_T 02.10.2019

Alleluja, kāds vēl tā domā.

Ventilators 02.10.2019

par kliegšanu piekrītu. Tas nav pieļaujami. Bet te jūs uzsverat, ka visiem ir jāredz, ka esat stāvoklī. Nebūtu lete tik liela iespējams to redzētu, bet tas nedod nekādas prioritātes pirkumam. Ja ir kļūda, pārdevējai tas ir jālabo.

Pacco_al 02.10.2019

Vai nu tā arī kliedza? Grūtniecēm parasti ir sakāpināt uztvere, jo visai pasaulei tagad pazemībā ir jānoliec gala, jo viņa lūk ir stāvoklī.

Оккупант 02.10.2019

После того как построим конц. лагерь для судебных исполнителей с печью для сжигания этого сброда. Нервная система у людей восстановится, а нацыкосвиньи обретут свое место на полях для пользы и работы такой структуры как экономика.

O Otis 02.10.2019

Parādus sāc maksāt labāk. Čiksti te visu laiku vienu un to pašu plati.

_ _Barons_ 02.10.2019

Vajag mīcīt veci ar mašīnu , nebūs jāpērk etaloni.?

/Uzmanību, joks!/
Rekur validols ?

O Otis 02.10.2019

Tas bija riskanti :D

_ _Barons_ 04.12.2019

Jādzīvo uz limita, meistar :D

A AnnaPanna 02.10.2019

Ok,mīnuss darbiniecei,ja kādas problēmas,lai tās atstāj mājās,bet kāpēc jāpiemin,ka esi stāvoklī? Ar ko Tu tik īpaša?
Vēl viena jažematj