www.sudzibas.lv Narvesen Kas notiek ar NARVESEN?

Narvesen - Kas notiek ar NARVESEN?

Kas notiek ar to Narvesen, kāēc katru reizi, kad eju pēc savas iemīļotās kafijas vai kabatlakatiņiem, man jaklausās pārdevējā, ''varbūt vēlko?''Kad pasaku stingru NĒ! tad viņa vēlreiz prasa: "vārbūt kādu suliņu?'' Tas tā var izbesīt, vai tad tiešām cilvēkam nepielec, ja negrib tad negrib

T Tuksis 18.08.2010

Esmu strādājis narvesenā un atbilde ir vienkārša - nāk slepenie pircēji, un ja tu viņiem nepiedāvā kaut ko papildus, tad tevi pēc 2. vai 3. reizes atlaiž. Un viss. Man pašam riebās uzbāzties cilvēkiem ar nevajadzīgām lietām.

S sss. 18.08.2010

Bieži iepērkos Narvesenā Upesgrīvas ielā - pārdevēji vienmēr laipni un tā frāze, vai vēl ko nevēlos - jautrs joks abām pusēm - par, ko uztraukties?

N noone 31.08.2010

Pa 120 ls mēnesī un vēl katram jāprasa tādi stulbi jautājumi - nu paldies, pie tāda darba turēties ir vnk apkaunojoši.

S Siikaa 20.09.2010

Es pati labu laiku strādāju kādā no Nervesen veikaliem, par to piedāvāšanu ir tā, ka tas jādara ir obligāti, ja to nedari, tad tevi var atlaist. Man personīgi pašai riebās šī uzbašanās cilvēkiem, bet ja gribi saglabāt darbu, tad piedāvā...
To jau ir izdomājusi Narvesen vadība, kas, manuprāt, pati neapzinas, cik ļoti cilvekiem un pašiem pārdevējiem tas nepatīk.
Bet, nu jā, pat drogās ir sākuši piedāvāt vel kaut ko :)

G gusts 20.09.2010

Acīmredzot Narvessen vadībai apnicis strādāt, šie grib bankrotu. Citādi gan jau būtu sapratuši, ka tāda uzbāšanās atbaida pircējus!

A Andris 24.10.2010

Protams, ka tā ir firmas politika. Kad pati strādāju NARVESEN, mums lika apmeklēt speciālas nodarbības, kur stāstīja, ka vajag piedāvāt cilvēkam, ko vien var. Ja pērk cigaretes, piedāvāt šķiltavas ( ja nu aizmirsis paņemt), ja pērk kafiju, piedāvāt kādu maizīti.
Tas tiešām ir mazliet tizli un es tā nedarīju nekad, visi mani patstāvīgie klienti, man liekas, priecājās, ka es viņiem neuzbāžos ar šo piedāvāšanu nopirkt to, to un vēl šito.
NARVESEN vairs nestrādāju, bet katru vakaru pērku tēju vienā un tajā pašā Narvesenā (Origo) un katru vakaru tās pārdevējas man piedāvā to, to un šito, lai gan redz mani katru dienu un zina, ka es atteikšos.

D Deizija 03.11.2010

Labdien, mīļie cilvēciņi.Izlasīju visus komentārus, jo pati pašreiz strādāju vienā no Narveseniem.Diemžēl tāda situācija notiek absolūti visos reģionos, jo tāda ir valdības prasība-uzbāzties.Protams, viens to dara neuzkrītoši, cits atkal to dara tā, ka cilvēkam ir vēlme aizbēgt no veikala un vairs nekad tur nenākt.Bet kopumā es esmu ar abām rokām pret tādu tirgošnos.Tas vienkārši nav raksturīgs mūsu tautas mentalitātei.Bet mums liek to darīt!!!Nu nenormāli grūti strādāt!!!Es esmu laipna, mīļa pārdevēja un es mīlu un cienu savus pircējus, bet man jādara kaut kas tāds!!!Nu ļoti skumji...Darbs ir ārkārtīgi smags, pa 15 stundām uz kājām un vēl zinot, ka samaksās jau tikai par 13.Par algu daudz nerakstīšu, jo viss jau iepriekšējos komentāros tika uzrakstīts.Algas dienā parasti raudu, kad ienāk no bankas sms par algas ieskaitīšanu.Es visu saprotu un es zināju, ka man maksās minimumu, bet nedomāju, ka par tādu suņa darbu.Nu ļoti neadekvāts atalgojums.Protams, būs jau atkal, kurš teiks, ka priekš kam tad tu tur vēl strādā, bet mazpilsētās, mīļie, ir ļoti smaga situācija ar darbiņiem.Tā mēs te cīnamies.

T takia 10.04.2011

Jā, diemžēl narvesen vadība ir stipri pārliecināta, ka šāda uzplīšanas un sevis pazemošana nes augļus . Un nav īpaši atvērta uzklausīt pārdevēju viedikli, ka 95 % gadījumu tas ir galīgi garām . Un ja draudēs bankrots, tad teiks, ka mēs par maz esam piedāvājuši, un neatzīs, ka klienti ir pamukuši tieši tās uzbāšanās dēļ .

D darbiniece 01.06.2011

Tādēļ ka pārdevējām tiek atvilkts no algas un galu galā viņi tiek atlaisti ja nepiedāvā papildus preces! Katram ir savs darbs, un tas ir mūsējais, ar visiem pienākumiem!

D darbiniece 01.06.2011

P.S. Jūs ar savām negācijām apberot pārdevēju nemaz nepiedomājat pie tā ka tā NAV viņa vaina! Nepatīk? Brūc virsū idejas autoriem nevis nepiekā nevainīgiem ārdevējiem!

L L. 15.07.2011

JA NEPIEDĀVĀS MAKSĀS SODU NO SAVAS KABATAS!
Nav lielass -darīt to vai nē.

S sonja 09.09.2011

Idejas autori tīksminās labpatikā, un ir pārliecinājuši sevi, ka tā vairākppārdošana klientiem ārkārtīgi patīk . Un darbiniekiem ir jātērē sava vienīgā brīvdiena nedēļā, lai apmeklētu mācības, kurās tiek iegalvots, cik tāda piedāvāšana ir ārkārtīgi brīnišķīga lieta . A kad piedāvā pašiem reālā situācujā a, reālā kioskā parādīt savas teorijas pareizību, tad nekā - uz šādu jautājumu atbilde izpaliek .

K krokss 07.05.2015

nepukojies, tas ir viņu darbs, tā lika priekšniecība.

S SvetlanaKa 17.02.2016

Diemžēl tā ir sliktā Narvesen prakse, viņiem ir pārāk stingras prasības pret pārdošanas procesu! Jāpārdod ir pilnīgi viss, kas ir ejošs un kas nav, jo bieži ir slepenie klienti, kuri pārbauda pārdošanas procesu un tad pārdevējiem jāmaksā sods, ja viņi neko nemēģina pārdot...

V viktorija4897 24.07.2017

Им надо так говорить, предлагать ещё что-то. Продавцам плевать хотите вы сок или нет, их дело предложить, ваше отказаться.