www.sudzibas.lv Narvesen Izdzīvošanas minimums

Narvesen - Izdzīvošanas minimums

Gribētu zināt kāvar izdzīvot ar 120 latiem mēnesī. Varbūt kāds var iedot recepti. Esmu ļoti pieticīga. Atteicos no cīsiņiem un kotletēm. Vismaz rupjmaize jāpaēd, lai būtu spēks man visas dienas garumā strādāt ar modernajām tehnoloģijām, apkalpot klientus, smaidīt klientiem un piedāvāt visādas bezdeluškas, par to saņemot pateicību no klientiem - sulīgus lamu vārdus un kategorisku atteikšanos pabarot narvesenu.
Tagad klāt nākusi pārdevēju atbildība par narvesenam uzlikto sodu. Protams, ka vairāku desmitu tūkstošu latu sods tiek sadalīts uz pārdevēju galviņām.
Priecājos, ka uzrodas tādi uzņēmigi cilvēki no 4ATA, kas atver acis normālam cilvēkam un ļauj ieskatīties viņu kalpinātāju netīrajās dveselēs.
Ceru tuvākajā laikā sagaidīt publicētus NARVESEN un PRESES APVIENĪBA vadības ikmēneša ienākumus. Domāju, ka viņi, solidarizējoties ar saviem padotajiem - pārdevējiem dzīvo totālā nabadzībā.

I

A Aleksandrs 01.03.2010

Loti zeel Juus.Tiesam Latvija nirgajas par cilvekiem, aizbildinoties ar kriizi, bet pasi uzdzivojas uz nabagu rekina un apzog valsti.Kada velna pec deputatam, kurs neko nedara mazpilseta 1000 Ls alga, bet pardevejai 120Ls?Kad tas vienreiz beigsies???Ari cilveki kluse, vienreiz nemtu un sadedzinatu visus NARVESEN, ieprieks visu iztirot aaraa, lai prieksnieki solidarizejas un sez uz plikas maizes, kaa tauta.

N Nikija 11.03.2010

Njaaa..Piekriitu. Pati straadaaju Narvesenaa un algas smiekliigas:D

M marite 23.07.2010

kas var but smiekligaks par narvesena algu? :D

I Ilga 28.08.2010

Būtu labi, ja algu Tu vispār varētu dabūt...

C cina 28.11.2011

mums ari nesamaksaja algu Raivis tads.:(

I ieva 01.12.2011

Tā ir Narvesen koncepcija .Āmen.