www.sudzibas.lv Narvesen Bezkaunīga pārdevēja

Narvesen - Bezkaunīga pārdevēja

Šad tad strādā veca kundze. Viņas bezkaunīgā attieksme man personīgi vairāk nebija izturama. Nevar pienākt nopirkt neko, kad šī tur strādā. Uz aizrādījumu par mūžīgo attieksmi pretī saņēmu... "nu nenāc te pirkt".. Šoreiz reāli jau augstos toņos runāju ar šo marazma skarto veco bezkauņu. Vai tiešām šādas pārdevējas drīkst atrasties apkalpojošā sfērā. Tiešām šo narvesen apeju ar līkumu. Bet šoreiz bija liela nepieciešamība pēc e-talona.

21.08.2020

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 21.08.2020

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Vai varam lūgt precizēt par kuru Narvesen tirdzniecības vietu ir runa? Gaidīsim e-pastu uz [email protected].

Izklāj visu dialogu no sākuma. Kur var rasties problēma: ienākt/pienākt, (sasveicināties nav obligāti) skaidri paprasīt, ko tev vajag, samaksāt (pateikties nav obligāti) un iet prom. Varbūt tev pašai ir marazms un domā, ka esi ieradusies 5* viesnīcā?

M [email protected] 21.08.2020

narvesen darbinieki aizskarti?pieklājību neviens neprasa no jums.klusējot var apkalpot un aizverot netīro muti

Paradeez 21.08.2020

Izskatās, ka ar tādu kā Jūs,savādāk nemaz nevar runāt.

T Taisnīgums99 21.08.2020

Varbut velaties stradat narvessen un paradit kaa tas ir jaadara?

M [email protected] 21.08.2020

es katru dienu strādājuar cilvēkiem un šādas cūcības neatļaujos...varbūt jūs vēlaties?

D Džumbo 21.08.2020

Tagad man jāmeklē visas vecās kundzītes, kuras strādā Narvesen? Tas Lietuvā, Daugavpilī vai Ventspilī notika?

Vagons Komā 22.08.2020

Tas notika Leņķī

M Marija Mežale 24.08.2020

pats dzer un raksta sūdzības par citiem melus,Pretīgs cilvēks neļauj citiem strādāt un domā ,ka paziiņo vekala vadītājam un raksta sadzēries ,lai cilvēku izmet .Sūdzas jau citi par tevi Artūr!

M [email protected] 25.08.2020

te kaut kāda alkoholiķu biedrība?))

H Holiday 23.09.2020

Alkohola lietošana negatīvi Jūs ietekmē un sūdzību rakstīšanu.

H Holiday 23.09.2020

Uz Marsa? Tad papildini etalonu caur internetu vai aparātā, vai tramvajā.
Globālo problēmu atradāt.