www.sudzibas.lv Ņamma un Elvi T/C Liiba, Ķekava Pasūtijumi ar Elvi kuponiem

Ņamma un Elvi T/C Liiba, Ķekava - Pasūtijumi ar Elvi kuponiem

TCC liiba Ķekavas Elvi ir uztaisījuši akciju, ka iepērkoties virs 30 Ls saņem kuponu, kuru var samainīt pret 30cm Picu picērijā Ņamma turpat blakus. Īstenībā tā sistēma nestrādā, jo pasūtījums ir jāveic vismaz vienu dienu iepriekš, jo visā citā laikā viņi nespēj izpildīt pasūtījumus personāla un tehnikas trūkuma dēļ. Līdz ar to arī Elvi dalītie kuponi ir bezjēdzīgi un ir tāda pircēju maldināšana, jo reāli picu normālā laika intervālā saņemt nevar. Nožēlojami ka tā. Kuponu izmetu ārā, jo jau 3 reizes saņēmu atteikumu un teica, ka varot tikai uz nākamo dienu.

K

F Ferfreak 12.05.2013

Uz kupona kāda atruna par pasūtīšanas termiņiem nav rakstīta? Ja nē, tad ir viss pamats arī PTAC ziņot un ar Elvi par maldināšanu padiskutēt.

S stekers 16.05.2013

Siguldas Elvi ir ok ja esi iepircies pa 30 Ls aizeij un būs tev tā pica ja nav gatava tad apmēram pēc 30 min vai stundas būs.

ELVI veikali 17.05.2013

Sveicināti,

Vai variet pateikt, kurā datumā Jūs mēģinājāt apmainīt kuponu pret picu Ņammā?
No savas puses varam apliecināt, ka sistēma darbojas un līdz šim par šo akciju sūdzību nav bijis. Iespējams, ka šajā situācijā problēmas radušās personāla dēļ, ko mēs varētu izzināt, ja Jūs informētu par datumu, kad notika šis starpgadījums.

Ar cieņu,
Jūsu nacionālais mazumtirgotājs ELVI

P Patriks Pauls Briķis 30.10.2013

Man ir tā bijis, bet atsaka, jo visu dienu ir jau pasūtītas picas, no 11:00 - 21:00 viņi cep picas, ja ir pasūtītas daudz picas, kas aizņem visu dienu, jauns pasūtījums netiek pieņemts.