Namīpašums 2000 - Apkure

Mūs mājas II literis 24. novembrī kopsapulcē nobalsojām par mājas apsaimniekotāja maiņu. Mājai ar 60 dzīvokļiem ir aptuveni 4000 ls parāds par siltumu, kuru sastāda 13 dzīvokļi. bijušais apsimniekotājs "Namīpašums 2000" piedāvāja nosegt dzīvokļa iemītniekiem ar galēju metožu palīdzību. Par cik prasītās naudas norādītajos termiņos maksājošie dzīvokļu īpašnieki nespēja savākt, apkuri mums solīja nepieslēgt. Meklējām palīdzību pie apsaimniekotāja "Rīgas nami"- viņi piedāvāja daudz cilvēciskāku variantu- pārņemot apsaimniekošanu, pieslēgt apkuri un dzēst parādu pakāpeniski. Šobrīd situācija ir traģiska, jo siltuma mājai joprojām nav. Tieši "Namīpašums 2000" dēļ, jo viņi pēc iespējas pagarina visu dokumentu nodošanas un izskatīšanas procesu, jo nevēlas no mājas atteikties. Pieredze ar šo apsaimniekotāju gadu garumā ir slikta, iedzīvotāji viņiem neuzticas, bet atbrīvoties neļauj. Traģiskākais, ka šo dokumentu izskatīšanas dēļ apkuri mums pieslēgt nesola līdz nekonkrētam laikam 2012.gada janvārī. Ko, lai dara ģimenes ar bērniem? Ja gaisa temperatūra kritīsies, iespējams tiks atslēgta ūdens padeve un māja ar 60 dzīvokļiem funkcionāli pārvērtīsies par telti. Kur lai cilvēki dodas? Neviens nepiedāvā alternatīvas- šajā situācijā dokumenti ir svarīgāki par cilvēkiem un viņu pamattiesībām.
Vai Rīgas Dome var kaut kā palīdzēt, lai Ziemassvētki nebūtu jāsagaida aukstumā un bez ūdens?

D

H Hmmghhhh 04.02.2013

po adresu Visvalža 3a do sih por vo mnogih kvartirah net vodi kanalizacii, otoplenie v etom godu estj no 12-13 gradusov toljko